Filter
Magistrikraadid
Lõuna-Aafrika Vabariik Õppe tüüp: Kõik Tempo: Osakoormus

Leia parimaid Ökonomeetria Lõuna-Aafrika Vabariiks siin

Masters kraad annab teile võimaluse kas edasi oma arusaama eelkõige küsimus või startida hoopis teisiti kasutades oskusi olete omandanud oma eelmise bakalaureuse kraadi.

Ökonomeetria kasutab andmete paljudes eri vormides, nagu statistika, lineaariseerimisel ja majandusteooria aidata selgitada või vaidlustada korduvaid suhteid, mis vahel majanduslikke näitajaid. Majandusteadlased sõltuvad tihti mudelite järgi ökonomeetria teha otsuseid majanduspoliitika, rahanduse ja töö-ökonoomika.

Riigis asuv lõunatipus Aafrika, Lõuna-Aafrika on rikas kultuur, et te ei saa piisavalt tutustuessaan või õpib siin. Keelte siin kuuluvad Afrikandrid ja inglise kui ka hollandi keeles. Campus elu suur Lõuna-Aafrika University, University of Johannesburg või teises ülikoolis on meeles puhuriga. Sa armastad suheldes Bantus siin ja troopiline kliima piirkonnas.

Top Osakoormus Ökonomeetria Lõuna-Aafrika Vabariiks. Saad kõik infot Osakoormus Ökonomeetria ja pöörduge kooli Lõuna-Aafrika Vabariiks!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Ökonomeetria, Lõuna-Aafrika Vabariik

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
University of Johannesburg

... [+]

Osakoormus Ökonomeetria Lõuna-Aafrika Vabariik. Kandidaadid võidakse nõuda ka edukalt kaitsta oma ettepanekuid uuringute juures erilist arutelu istungid. [-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Osakoormus
2 nädalat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles