Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Ökosüsteemid siin!

Magistrikraad järgib tavaliselt bakalaureusekraadi edukat lõpetamist. Magistrikraadiga saab õpilane mõista ka teemat käsikäes. Paljudel juhtudel võimaldab magistriõppes kõrgkoolil jätkata rohkem tulutoovat karjääri kui bakalaureusekraad üksi.

Mis on ökosüsteemide kapten? Need kraadiõppeprogrammid võimaldavad õpilastel arendada sügavat arusaamist bioloogilistest ökosüsteemidest. Õppides ökosüsteemide magistrikraadi, õpivad õpilased elus rakulisel tasemel, taimede ja loomade vahelisi seoseid ning loodusliku ökosüsteemi iga osa, et säilitada tasakaal. Õpilased võivad töötada ka selleks, et mõista, kuidas inimesed saavad vältida ökosüsteemide tundliku tasakaalu häirimist. Õpilased võivad valida spetsialiseeruda sellistes ökoloogilise teaduse valdkondades nagu põllumajandus, maailma eriomad piirkonnad, ökosüsteemide tüübid jne.

Õppurite õpetaja ökosüsteemides arendab harilikult välja ainulaadset suhet loodusega, mis võimaldab neil loodusega ühendust võtta ja hinnata. See seos aitab lõpetada mitte ainult oma karjääri, vaid ka nende igapäevaelus. Õpilased kasvatavad suurepäraseid teadustöö oskusi ja saavad tõhusalt korraldada keerukat teavet.

Master-ökosüsteemide omandamise täpne hind võib sõltuvalt koolist erineda. Õpilased peaksid arvestama asutuse asukohta, õppemaksu ja muid tasusid rahanduse planeerimisel.

Pärast magistri ökosüsteemide omandamist on lõpetajal palju karjäärivõimalusi. Õpilased, kellele meeldis programmi uurimisaspekt, võivad saada keskkonnateadlasteks, kes töötavad selles valdkonnas ökosüsteemide mõistmiseks. Teised kõrgkoolid võivad valida keskkonnasõbralike organisatsioonide konsultantideks. Need konsultandid tagavad, et ökosüsteeme kaitstakse inimeste sekkumisest. Lisaks võivad lõpetajad juhtida meeskondi valitsuse ametites, kelle ülesandeks on keskkonnakaitse.

Ökosüsteemid on kõikjal ja nii on ka magistriprogrammid nende õppimiseks. Tulevased üliõpilased saavad valida programmid oma kohalikes kogukondades või isegi teistes riikides. Samuti on olemas online-valikud. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

3 Tulemused Ökosüsteemid

University of L'Aquila

Master of Science in Environmental Bioloogia ja ökosüsteemide ... [+]

tase

Magistrikraad

Eluiga

2 aastat

iste

L'Aquila

juurdepääsu tüüp

Tasuta juurdepääs hindamine isiklik ettevalmistus

rahvusvaheliseks

Kursuse õppekava rahvusvaheliste

keel

Itaalia (inglise mõned kursused, kui nad osalesid välisüliõpilaste)

Toimetaja režiimil

tavaline

liitunud ülikoolid Université Claude Bernard Lyon 1 (Prantsusmaa) [-]
Itaalia L'Aquila
Oktoober 2019
Itaalia
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Université Du Québec En Outaouais UQO

Metsa ökosüsteemide juhtimise spetsialiseerunud töötajad osalevad mitmesuguste probleemide määratlemises, juhtimises ja lahendamises, et aidata kaasa metsa säästva arengu ... [+]

Metsa ökosüsteemide juhtimise spetsialiseerunud töötajad osalevad mitmesuguste probleemide määratlemises, juhtimises ja lahendamises, et aidata kaasa metsa säästva arengu elluviimisele.

Nad pakuvad jätkusuutlikku ökosüsteemi juhtimist ja metsade planeerimist, võttes oma põhimõtetes ja juhtimistavades arvesse mitmekordsete kasutajate vajadusi, huvirühmade nõudmisi, maakasutuse eesmärke ja metsa ökosüsteemide kaitset. .

Selles vaates on see multidistsiplinaarse magistri kraad suunatud kandidaatidele, kes soovivad saada spetsialistideks, kes on spetsialiseerunud metsa ökosüsteemide säästvale majandamisele. Tänu aktiivsetele õpetamismeetoditele, mis integreerivad ökoloogilisi, majanduslikke ja sotsioloogilisi mõõtmeid, arendavad õpilased oma oskusi keerukate probleemide määratlemisel, juhtimisel ja lahendamisel.... [-]

Kanada Saint-Jérôme
Jaanuar 2020
Prantsuse
Päevane õpe
30 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Bourgogne Franche-Comté (UBFC)

Magistriõppe bioloogia eriala, ökoloogia, seire ja ökosüsteemide juhtimise eesmärk on anda bioloogilise mitmekesisuse säilitamise raames kriitiline ja kontseptuaalselt ar ... [+]

Magistriõppe bioloogia eriala, ökoloogia, seire ja ökosüsteemide juhtimise eesmärk on anda bioloogilise mitmekesisuse säilitamise raames kriitiline ja kontseptuaalselt arusaam ökosüsteemide struktuurist, toimimisest, jälgimisest ja juhtimisest, mis on põhjustatud erinevatest looduslikest ja inimtekkelistest survetest . Pool teisest aastast on pühendatud isikliku magistritöö projektile.

Meister on kaheaastane kursus. Esimesel aastal põhineb kursuse idee ideel, et bioloogilise mitmekesisuse säilitamine peab põhinema mitmetasandilisel teadmiste lähenemisviisil, segades põhiteadused ökoloogias ja sealhulgas viimaseid tehnilisi edusamme numbrilise ökoloogia, molekulaarse ökoloogia, metsloomade seire ja ökosüsteemi alal. juhtimist. Kursuse sisu põhineb juurdunud tugevustel funktsionaalses ökoloogias (ökosüsteemi struktuur ja funktsioon, populatsioon ja kogukonna ökoloogia), paleoökoloogia (ökosüsteemide pikaajaline areng), ökotoksikoloogia (saasteainete saatus ja mõju), epidemioloogia (zoonootiliste patogeenide ülekandmine) looduskaitse bioloogia (looma- ja taimeliikide staatus ja ohud), numbriline ökoloogia, ökoloogiline modelleerimine ja uurimisprojekt. Magistrikraadi programmi rikastab veelgi professionaalsete looduskaitsjate ja juhtide panus, mille eesmärk on viia kursused projektijuhtimise ja otsustamisprotsesside laiemas kontekstis.... [-]

Prantsusmaa Besançon
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles