Leia parimaid Ökosüsteemid Itaalias siin!

Magister on kõrghariduse teine aste ning seda saab omandada peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks kulub tavaliselt täiskoormusega õppe korral umbes 2 aastat, mille sisse mahub 36 kuni 54 ainepunkti.  Ametlikult tuntud kui Itaalia Vabariik, riik on leitud Lõuna-Euroopas. Ametlik keel on itaalia ja kultuuri rikas kapital on Rooma. Paljud maailma 's vanimaid… Loe edasi

Magister on kõrghariduse teine aste ning seda saab omandada peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks kulub tavaliselt täiskoormusega õppe korral umbes 2 aastat, mille sisse mahub 36 kuni 54 ainepunkti.  

Ametlikult tuntud kui Itaalia Vabariik, riik on leitud Lõuna-Euroopas. Ametlik keel on itaalia ja kultuuri rikas kapital on Rooma. Paljud maailma 's vanimaid ülikoole asuvad Itaalias, eriti Bologna Ülikool (asutatud 1088). On kolm Superior koolilõpetajad koos "ülikooli staatuses ", kolm instituutidele staatuse doktoriõppe Colleges, mis funktsioon on lõpetanud ja kraadiõppe tasandil.

Ökosüsteemid Itaalias. Saad kõik infot Ökosüsteemid ja kooliga otse siit.

Näita vähem
University of L'Aquila
L'Aquila, Itaalia

Master of Science in Environmental Bioloogia ja ökosüsteemide

Master of Science in Environmental Bioloogia ja ökosüsteemide -
Juhtimisalased kursused
Päevane õpe
2 aastat
Itaalia
okt 2020
Ülikool
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here