Filter
Magistrikraadid
Šveits Lausanne Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Lausanne - Parimad magistriõppe programmid Lausanne

Master in Lausanne on suurepärane võimalus ühendada maailmatasemel teadlaste kultuuri kasvu. Seal on palju võimalusi kogeda ajaloost ja kultuurist see linn, kus gooti katedraalid, keskaegsed struktuurid, muuseumid ja edukas kunstielu. Paljud õpilased leiavad, et õppimine Lausanne on hea täiendus akadeemiline kogemus.

Seal on palju Master in Lausanne programme, mis on suurepärane kvaliteet välisüliõpilased valida, sealhulgas kraadi sellistes valdkondades nagu äri-, inseneri-, infotehnoloogia-, side-, hotellindus ja palju muud. Õpilased tegelevad Master in Lausanne oodata väljakutse õppekava koosneb üldiselt kursuste, uurimis-, praktika ja tavaliselt magistritööst. Master in Lausanne programme saab võtta vähemalt üks aasta täiskoormusega õpe, aga pikkused ja nõuded erinevad sõltuvalt konkreetse programmi ja uuringu ajakava.

Heitke pilk alla, et leida rohkem teavet oma võimalusi Master in Lausanne. Astuda järgmine samm juba täna!

Loe edasi Näita vähem

tulemust

Kraadid
Asukoht
Šveits
Lausanne
Õppe tüüp
Tempo
AISTS - International Academy of Sports Science and Technology

AISTS Master of Advanced Studies spordi juhtimise ja tehnoloogia (MAS spordihaldus) on ainulaadne kraadiõppe programmi spordi juhtimine asub Lausanne, Olympic Capital, Šv ... [+]

AISTS MAS spordihalduse kohta

AISTS MAS spordihalduses - spordihalduse ja -tehnoloogia magistriõpe - on ainulaadne magistriõppeprogramm spordihalduses, mille on heaks kiitnud Rahvusvaheline Olümpiakomitee.

Olympic Casino Lausanneis korraldasid osalejad spordi eksperdid ja õppejõudude koolitust järgmistes multidistsiplinaarsetel spordialadel:

• Juhtimine

Šveitsi parimad akadeemilised ja tehnoloogiainstituudid: EPFL (Šveitsi Föderaalne Tehnoloogiainstituut), Genfi Ülikool ja Lausanne'i ülikool (UNIL) teevad koostööd, et pakkuda üliõpilastele rikkalikku haridusprogrammi ja kaasrahastada meie kraadi.

See spordihalduse magistrikraad on 15-kuuline programm, mis hõlmab klassiruumis õppimist (loengud, juhtumiuuringud, tegevused ja ekskursioonid), 2-kuulist töökogemust sporditööstuses ja ülejäänud aega kliendimeeskonna projektis ja teadustöö.... [-]

Šveits Lausanne
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles