Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Aabrahamliku religiooni uuringud siin!

Sageli üliõpilased, kes on tegelikult teenitud bakalaureusekraad otsustada töö poole saavutamist magistrikraadi, mis on arenenud akadeemiline saavutus antakse neile, kes edukalt lõpule umbes kaks või kolm aastat kestnud kursuste seotud konkreetse distsipliini.

Just see, mida on Meister abrahamlikke Studies? See õppekursus sisaldab lähedale vaadata ja uurida kristluse, judaismi ja islami samuti usundite tugisambaid, kultuurilised kaalutlused ja teoloogiaid. Rõhk on sageli antud valdkondades nagu võõrkeeles, kultuuride abrahamlikke kogukonnad, religioossed uskumused ja tavad ning kuidas järgijad need religioonid kaasa kogukondade ja organisatsioonide ümber.

Üldiselt need, kes saavad magistrikraadi on võimalik teenida rohkem raha, kui need valdkonnas ainult bakalaureuse abrahamlikke uuringud kraadi.Nad on ka tavaliselt rohkem tarvitatav kui ilma kraadi, või need, kellel on vähem akadeemilist kraadi.

Suured erinevused olemas ühest programmist ja riik järgmise poolest soetamise kulu Master in Aabrahami uuringud. Tuleviku üliõpilased on soovitatav konsulteerida ülestunnistusi kontoris iga kooli nad kaaluvad kohaldatakse õppemaksu kulud.

Lõpetajad Aabrahami uuringud programme leida tööd paljudes valdkondades. Paljud lähevad edasi töötada heategevusliku või mittetulundusühingute usuliste sidemed. Teised täita misjonitöö piirkondades üle kogu maailma. Mõned lõpetajad valida õpetada Aabrahami uuringud või seotud teema akadeemilise hariduse, näiteks keskkooli või ülikooli, samal ajal kui teised õpetada objektile religioosne institutsioon.

Paljud Aabrahami uuringud programme pakutakse internetis kvaliteediga koolides üle maailma ning andmebaasi on suurepärane viis alustada ühendavad koolid ja programmid huvi.Otsi oma programmi alla ja kontakteeruda otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Aabrahamliku religiooni uuringud

Vancouver School of Theology

Teoloogia magistri kraad on kraadiõppe kraad, mille eesmärk on anda üliõpilane arenenud teadmisi ühe valdkonna või distsipliini teoloogilise uuringu üldises kontekstis ni ... [+]

Ülevaade programmist

Teoloogia magistri kraad on kraadiõppe kraad, mille eesmärk on anda üliõpilane arenenud teadmisi ühe valdkonna või distsipliini teoloogilise uuringu üldises kontekstis ning valitud ala või erialaga sobivate uurimismeetodite ja ressursside väljatöötamist.

Programm võib aidata ette valmistada üliõpilast doktoriõppe edasiseks kraadiõppeks, ettevalmistuseks mõnele õppevorme, ministeeriumi praktika akadeemilist tõhustamist või distsiplineeritud fookust isikliku huvi teoloogilise uuringu valdkonnas. Kaks voolu on saadaval:

Üks võimalus nõuab õpetliku lõputöö kirjutamist; see on üldiselt soovitatav neile, kes valmistuvad doktoritööks.Teine võimalus, General Research Option, nõuab täiendavat kursuste ja olulist projekti. Programm nõuab spetsialiseerumist õppevaldkonnas, kus doktoritöö kirjutatakse, kuid võimaldab mitmekesisust kursuste valimisel. Seda pakutakse kõigis valdkondades, kus õpilase huvid ja kooli ressursid langevad kokku.Programmi pikkus... [-]
Kanada Vancouver
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 - 10 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles