Filter
Magistrikraadid
Argentina Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Agronoomia Argentina. Säästa aega ja leia siit kogu info Agronoomia magistriõppe kohta Argentina

Kapten 's aste on kraadiõppe teaduskraad. Üks peab juba on bakalaureuse kraad taotleda kapten 's programmi. Enamik kapten 's Õppekava nõuaks õpilastel täita Master ' s väitekirja või uurimus.

Farmi-laadses keskkonnas töötamisest huvitatud tudengid võivad osaleda põllumajanduse teaduse programmis. Selles valdkonnas on mitmeid erinevaid teemasid, mille vahel valida, näiteks aiandusäri, loodusvarade majandamine ning põllumajandussüsteemide juhtimine.

See riik on rakendanud seadus, et mandaatide kõik õpilased käivad ülikooliharidus taotleda valitsuselt luba neil saavutada oma akadeemilise unistused. See on parandanud kõrgharidust selles riigis mistõttu on üks parimaid riike, kes pakuvad rahvusvahelist kursused Lõuna-Ameerika mandril. Kuna on mitmeid ülikoole nagu rahvusvaheline büroo keeles, mis pakub keelekursusi, keelebarjääri ei ole hiiglaslik väljakutse õpilastele, kes soovivad jätkata rahvusvahelise karjääri Argentina.

Magister Agronoomia Argentina. Leia kogu info ülikoolide kohta Argentina ja võrdle magistriõppe programme Agronoomia

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Agronoomia, Argentina

Universidad Nacional de La Pampa

Selle karjääri lõpetajal on teoreetiline-metodoloogiline ja praktiline koolitus, mis suudab tegutseda muutuste vahendajana, et aidata kaasa alternatiivsete strateegiate v ... [+]

Selle karjääri lõpetajal on teoreetiline-metodoloogiline ja praktiline koolitus, mis suudab tegutseda muutuste vahendajana, et aidata kaasa alternatiivsete strateegiate väljatöötamisele, mis parandavad tootmissüsteeme keskkonnakriteeriumidega.

"Poolterritooriumide põllumajandustootmise magistrikraad" võimaldab selle lõpetajatel:

Süvendada teadmisi tootmissüsteemide toimimisest poolkuivates keskkondades.Arendada suutlikkust viia läbi teaduslikke uuringuid jätkusuutlikkuse põhimõtete ja aluste alusel, mis aitavad kaasa põllumajandusliku tootmise teadmiste laiendamisele nendes stsenaariumides.Pakkuda vahendeid tootmisvõimsuste arendamiseks, mis on seotud nende tootmissüsteemide planeerimise, jälgimise ja haldamisega.eesmärgid... [-]
Argentina Santa Rosa
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
30 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles