Filter
Magistrikraadid
Gruusia Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Agronoomia Gruusia. Säästa aega ja leia siit kogu info Agronoomia magistriõppe kohta Gruusia

Masters kraad annab teile võimaluse kas edasi oma arusaama eelkõige küsimus või startida hoopis teisiti kasutades oskusi olete omandanud oma eelmise bakalaureuse kraadi.

Tudengid, kes soovivad töötada maa ja mullaga seotud töökohtadel, võiksid osaleda põllumajandusteaduse kursustel. See valdkond hõlmab enda alla erinevaid teemasid, nagu näiteks toidu ning mullateadused ja ka hoolitsemine loomade eest.

Gruusia on suveräänne riik Kaukaasias Euraasia. Asub rannikul Musta mere, see on, mis piirneb põhjast ja kirdest Venemaa, lõunas Türgi ja Armeenia ja kagu poolt Aserbaidžaan.

Magister Agronoomia Gruusia. Leia kogu info ülikoolide kohta Gruusia ja võrdle magistriõppe programme Agronoomia

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Agronoomia, Gruusia

Georgian Technical University

Falliks 2017. aastal asutatud inglise keele magistrikraad ("EMPA") annab ainulaadse võimaluse tulevastele kandidaatidele, kes soovivad saada agronoomiavaldkonna tuleviku ... [+]

Falliks 2017. aastal asutatud inglise keele magistrikraad ("EMPA") annab ainulaadse võimaluse tulevastele kandidaatidele, kes soovivad saada agronoomiavaldkonna tuleviku ülemaailmseks juhiks. Kõik EMPA kursused ja loengud pakutakse inglise keeles, et valmistada õpilasi ette maailmamajanduse tegelikke väljakutseid. Meie inglise keelt kõnelevate professorite ja õppejõudude ekspertgrupp õpetatakse pakkuma igale õpilasele inglise keele oskusi, mis on vajalikud nii akadeemilistel kui ka erialadel konkureerimiseks. Oleme kindlad, et EMPA on põllumajandusmaailma juhtiv rahvusvaheline programm.

Lisaks põhilistele agronoomia kursustele pakub EMPA erinevaid valikaineid, nagu entomoloogia, ökoloogia, geneetika ja tõuaretus, et aidata kursuse osalejatel valida oma erialase karjääri ja valdkonnad. Praegu arutleme välismaiste ülikoolidega võimaliku kahekordse agronoomiaalase õppekava üle ning töötame selle nimel, et varsti üksikasjad lõpule viia. ... [-]

Gruusia Thbilisi
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles