Filter
Magistrikraadid
Venemaa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Agronoomia Venemaa. Säästa aega ja leia siit kogu info Agronoomia magistriõppe kohta Venemaa

Magistrikraadi on akadeemiline kraad, mis antakse isikutele, kes on edukalt tähistavad kõrgem teadmiste tase. On kaks peamist tüüpi Masters - õpetas ja teadustöö.

Põllumajandusteaduse õppekava pakub teadmisi põllumajanduse erinevate valdkondade kohta. Tavapärasteks teemadeks on loomade tervis, mullateadus, taimeteadus, kaubad, maaelu areng ning põllumajanduse ökonoomika. Loengud võivad toimuda online või klassiruumis.

Venemaa või ka ametlikult tuntud Vene Föderatsioon, on riik Põhja-Euraasias. Haridus Venemaal pakutakse peamiselt riigi poolt ja on reguleeritud haridus-ja teadusministeerium. Venemaal kulub umbes 70% koolituse ajal kontakt õppetunde õpetaja, ülejäänud 30% töökoormust on pühendatud sõltumatu uuringu materjali.

Magister Agronoomia Venemaa. Leia kogu info ülikoolide kohta Venemaa ja võrdle magistriõppe programme Agronoomia

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Agronoomia, Venemaa

Peoples’ Friendship University of Russia

Selle programmi olulisust tuleneb asjaolust, et kaasaegsete probleemide agronoomia on tihedalt seotud erinevate tegurite ökoloogiliste, majanduslike ja tehnoloogiliste la ... [+]

Meister Agronoomia (Integreeritud taimekaitse)

Õppeaeg: 2 aastat EAP: 120 Keel: English

Programmi kirjeldus

Selle programmi olulisust tuleneb asjaolust, et kaasaegsete probleemide agronoomia on tihedalt seotud erinevate tegurite ökoloogiliste, majanduslike ja tehnoloogiliste laadi. Biotehnoloogia taimekaitses, mis omakorda aitab pakkuda kvaliteetset toodangut ja haigusvaba istutusmaterjali paljude kultuuride.

Erilist rõhku programmi õppekava on keskendunud selliste meetodite põllumajandusliku biotehnoloogia taimekaitsevahendite, kui koekultuuri ja taimede regenereerimine alates kallus, keemiliseks töötlemiseks.

Õpiväljundid

Selle programmi raames õpilased õpivad peamisi tegureid, mis ohustavad taimed, nende põhjuste, samuti meetodeid ja teooriaid taimekaitse. ... [-]

Venemaa Moskva
September 2020
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Peoples’ Friendship University of Russia

Professionaalsus vallas kinnisvara ökonoomika põllumajandus-tööstusliku kompleksi süüdlaseks põhjalik uuring erinevate majanduslike, õiguslike ja praktiliste aspektide. ... [+]

Master in Real Estate Majanduskool Põllumajanduse ja Põllumajandusteaduste Complex

Õppeaeg: 2 aastat EAP: 120 Keel: English

Programmi kirjeldus

Professionaalsus vallas kinnisvara ökonoomika põllumajandus-tööstusliku kompleksi süüdlaseks põhjalik uuring erinevate majanduslike, õiguslike ja praktiliste aspektide.

Programm pakub õppimise erinevate küsimustega seotud tegevuse põhiliike kinnisvara agro-tööstusliku kompleksi.

Jooksul õppeprotsessi õpilased on praktikal kinnisvara ettevõtetele. On Kursuse õpilased teevad magistritöö tõendada oma võimet kirjutada ja analüüsida teadustöid ja loogiliselt suhtlema.

Õpiväljundid

Õpilased omandavad teadmisi erinevatest meetoditest maa hindamine, immateriaalne põhivara, masinad ja seadmed, väärtpaberid, ettevõtte (äri), intellektuaalse omandi, samuti eripära turul ja õigusaktide valdkonnas kinnisvara, projektijuhtimise ja riskijuhtimine, ümberkorraldamine ja jne... [-]

Venemaa Moskva
September 2020
Päevane õpe
2 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Ülikool
Loe edasi eesti keeles