Filter
Magistrikraadid
Tšehhi Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Aiandus Tšehhi. Säästa aega ja leia siit kogu info Aiandus magistriõppe kohta Tšehhi

Magistrikraad viitab ülikooli teise astme õppeprogrammi lõpetamisele, mis annab tudengitele edasijõudnud taseme teadmisi teatud valdkonnas ning aitab ka karjääri edendada. Enamus magistrikraade antakse välja riiklikes või avalik-õiguslikes ülikoolides.

Aiandus võib keskenduda igat tüüpi taimede uurimisele. Siiski võib see õppevaldkond hõlmata ka aiakujundust, puuviljakasvatust ja pinnase majandamist. Selle teadmise ja mõistmisega võivad aiasaadused kaaluda igasugust karjääri, sealhulgas turunduse, õpetamise või müügi.

Tšehhi on Euroopa südames on naaber Slovakkia, Austria, Saksamaa ja Poola. Tšehhi ülikoolid pakuvad kauaaegne maine ja huvitavaid erialasid.

Magister Aiandus Tšehhi. Leia kogu info ülikoolide kohta Tšehhi ja võrdle magistriõppe programme Aiandus

Loe edasi Näita vähem
Muud programmi võimalused Euroopa

1 Tulemused Aiandus, Tšehhi

Mendel University in Brno

Rahvusvaheline õppeprogramm "Rahvusvaheline aiandusteaduse magistriõppeasutus" on koostöös partnerasutustega rakendatud ühise õppekava raames keskendunud õpilaste haridus ... [+]

Rahvusvaheline aianduse teaduse magisterVõtme faktidProgramm: C-HOE AiandusinstituutÕppetöö: C-HOE-IMHS rahvusvaheline aianduse teaduse magisterKvalifikatsiooni tase: magistriõpe jätkubÕppetöö: täistööajagaKvalifikatsioon: magistrikraadKonkreetsed lubamise nõuded:

Lõpetatud bakalaureusekraad ja sisseastumiseksam, kui vaja.

Kvalifikatsiooninõuded ja -määrused:

Lõpetatud bakalaureusekraad bakalaureuse diplomiga.

Eelneva õppe tunnustamise erikord:

Varasemate õpingute tunnustamise kohta puudub konkreetne kord. Ülikooli tunnustamise menetlus juhindub kõrgkoolide seadusest nr 111/1998 ja ülikooli õppe- ja eksamieeskirjadest.

Programmi profiil:

Rahvusvaheline õppeprogramm "Rahvusvaheline aiandusteaduse magistriõppeasutus" on koostöös partnerasutustega rakendatud ühise õppekava raames keskendunud õpilaste haridusele ja koolitusele nende tulevase tegevuse, juhtimise, kaubanduse ja teenuste valdkonnas samuti Euroopa tasandi valitsusasutustes. Õppetöö käigus saavad õpilased omandada teatud eriala tasemel, et läbida nii kohustuslikud kui ka vabatahtlikud kursused, mis on valitud kaasaegse Euroopa aiakultuuride tootmise praeguste suundumuste valguses. Spetsiaalse põllumajandustootmise segmendina hõlmab õpikut "Aiandus" aiandustööstust täiemahulises ulatuses ja erialasid magistri tasemel.... [-]

Tšehhi Brno-Sever
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles