MASTERSTUDIES

Parimad Osakoormus magistriõppe programmid Ajakirjandus ja massikommunikatsioon - New York

Kasu Masters kauem parandada oma teenimisvõimalusi. Nad võivad anda Teile isiklikke ja professionaalseid oskusi, et kiirendada oma arengut. Nad on ka võimalus eristada ennast oma eakaaslastega, kellest paljud on sarnane A-tase ja bakalaureuse kvalifikatsioon.

Kraad ajakirjanduse annab sulle ametitest ja enesehinnangut hakata oma kutsealal ajakirjanik. Suur ajakirjanik mitte ainult on spetsialiseeritud ja kutseoskuste, vaid ka vaimne laius ja uudishimu maailma.

Ameerika Ühendriigid on suur riik Põhja-Ameerikas, mida sageli nimetatakse ka "USA ", "USA ", "USA ", "America " või lihtsalt " USA ". Ameerika kolledžites on rahastatud "õppemaksu " eest, mida õpilane, mis on sageli üsna kallis, väga sageli ulatuv kümneid tuhandeid dollareid aastas.

Osakoormus magistriõppe programmid Ajakirjandus ja massikommunikatsioon, New York. Võta ülikooliga New York otse ühendust! Ajakirjandus ja massikommunikatsioon magistriõpe

1 Tulemused Ajakirjandus ja massikommunikatsioon, New York Filter

MS Marketing Communication Management

Manhattanville College School of Business
MSc
<
18 kuud
Inglise
Ülikool

Manhattanville'i kolledži turundusteaduse juhtimise magistrikraad pakub tugeva aluse turunduse ja avalike suhete põhimõtetel ja tavadel ning keskendub aktuaalsetele teemad ...

Loe edasi