Magistriõpe Ajalugu Hiina. Otsi magistriõppe programme Ajalugu ning võta ülikooliga Hiina otse ühendust!

Magistriõpe Ajalugu Hiina. Säästa aega ja leia siit kogu info Ajalugu magistriõppe kohta Hiina

Ajalugu

Magistrikraadi saavad tudengid taodelda peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks on tavaliselt vajalik 12 kuni 18 kursuse lõpetamist, millele lisandub tihtipeale ka ülevaatlike eksamite sooritamine ja/või lõputöö esitamine.

Ajalugu hõlmab inimeste, kultuuride, sündmuste, ühiskondade ning mineviku mustrite põhjalikku uurimist. See võib olla lähedalt seotud pea ükskõik millise muu valdkonnaga, kuid eriti olulised on poliitika, majandus, psühholoogia ning muud sotsiaalteadused.

Hiina soovib edendada esimese klassi ülikoolid. Hiina 's majandus on juba maailma ' s suuruselt teine ​​ja kasvab endiselt. Kogeda oma kultuur ja arusaam turu kasv tõstab oma karjääri.

Magister Ajalugu Hiina. Leia kogu info ülikoolide kohta Hiina ja võrdle magistriõppe programme Ajalugu

Loe edasi

Magister ajalugu ja kultuuripärandit uuringud

University of Saint Joseph
ülikoolis Täisajaga õpe August 2019 Hiina Hefei

"Ajalugu ja Heritage" võib määratleda kui ala interdistsiplinaarsete uuringute. See hõlmab teadus- ja õppetöö valdkonnas ajalugu, kunsti ja Heritage. Selle programmi õpilased õpivad [+]

"Ajalugu ja Heritage" võib määratleda kui ala interdistsiplinaarsete uuringute. See hõlmab teadus- ja õppetöö valdkonnas ajalugu, kunsti ja Heritage. Selle programmi õpilased õpivad konkreetse ajaloolise ja kultuurilise tausta, pärandi ja seotud identiteedi mitte ainult Macau (kuulutas UNESCO maailmapärandi nimistusse 2005. aastal), vaid ka Pearl River Delta regiooni kui ka Lõuna- ja Ida-Aasia suur. See ajalooline seos kõigi osalevate riikide maapind õppe- ja uurimine selle programmi. Kaitse, uurimine ja juhtimine looduspärandi Macau eriti ja Lõuna- ja Ida-Aasias üldiselt, võib siis pidada omadused teadmisi selles programmis.

[-]