Magistriõpe Ajalugu Hongkong. Otsi magistriõppe programme Ajalugu ning võta ülikooliga Hongkong otse ühendust!

Magistriõpe Ajalugu Hongkong. Säästa aega ja leia siit kogu info Ajalugu magistriõppe kohta Hongkong

Ajalugu

Magistrikraad viitab ülikooli teise astme õppeprogrammi lõpetamisele, mis annab tudengitele edasijõudnud taseme teadmisi teatud valdkonnas ning aitab ka karjääri edendada. Enamus magistrikraade antakse välja riiklikes või avalik-õiguslikes ülikoolides.

Ajalugu võib sisaldada ühe rahva, kultuuri või riigi üksikasjalist uurimist, kuid võib hõlmata ka suuremate suundumuste üldist ülevaadet. Ajaloo tudengid peavad mõnikord viima läbi uurimusi konkreetsetel teemadel.

Hong Kong, leiti lõunarannikul Hiina riik on üks kahest erihalduspiirkonnad in Republic of China. Hongkongi 's kõrgharidus on paigutatud England struktuuri kui ka rahvusvahelisi süsteeme. Ta haldab riik 's Education Bureau.

Magister Ajalugu Hongkong. Leia kogu info ülikoolide kohta Hongkong ja võrdle magistriõppe programme Ajalugu

Loe edasi

Ajalugu MPhil

Lingnan University
ülikoolis Täisajaga õpe 18 - 36 kuud September 2019 Hongkong Tuen Mun

Vanemteadurite seas on meie õppetooli professor Richard Davis spetsialiseerunud Hiina keskpikkale perioodile (viis dünastia lauluperioodi). Tema publikatsioonid puudutavad kultuuriajalugu, historiograafiat ja poliitilist ajalugu. Ta on avaldanud ka ajaloolisi tõlkeid. [+]

Ajalugu MPhil

Tavaline Kestus: 2 aastat (täisajaga)

Koht: Hongkong

Praegu on Lingnani ajaloo osakonnas üheksa täisajaga õppejõudu ning nende uurimisvaldkonnad hõlmavad kaasaegset ja kaasaegset Hiina ajalugu, Hongkongi ajalugu, tänapäeva Briti ja Euroopa ajalugu, Venemaa ja Kesk-Aasia ajalugu ning Ameerika ajalugu. Osakond on eriti huvitatud rahvusriikide ajalugu huvitavate õpilaste värbamisest.

Professor Han Xiaorong on 20. sajandi Hiina ja Vietnami ajaloo spetsialist, keskendudes talupoegade liikumisele, etnilistele suhetele ja piirkondlikele suhetele ja integratsioonile.

Professor Liu Guanglin: William'i uurimus keskendub Hiina majandusajale, hilja imperatiivse Hiina poliitilisele majandusele, Hiina sõjaajaloosule, neokonfutsionismile ja turumajandusele ajaloolises perspektiivis.... [-]