Filter
Magistrikraadid
Itaalia Reggio Calabria Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Arhitektuuriteadus Reggio Calabria. Leia parimad Arhitektuuriteadus magistriõppe võimalused Reggio Calabria

Magistrikraad omistatakse tudengitele, kes on lõpetanud ülikooli teise astme õppe spetsiifilises valdkonnas või kutsepraktikas, näidates sealjuures üles suurt meisterlikkust.

Ehitise või ruumi loomine, mis pole mitte ainult esteetiliselt meeldiv, vaid ka strukturaalselt kindel ning vastav teatud õiguslikele parameetritele, nõuab planeerimist ning disainimist inimese poolt, kes tunneb hästi arhitektuuri põhimõtteid.

Itaalia, ametlikult Itaalia Vabariik, on ühtne parlamentaarne vabariik Euroopa Liidus, mis asub Lõuna-Euroopas. Põhja, see piirneb Prantsusmaa, Šveits, Austria ja Sloveenia mööda Alpides.

Suur Itaalia linna rahulikus õhkkonnas ja mõned parimaid ülikoole nagu University of Ragusa. See on koht, kus elada ja õppida. Kõigile neile õpilastele, kes otsivad hea hariduse kvaliteeti mõistliku hinnaga Ragusa on koht, kus olla.

Arhitektuuriteadus magistriõpe Reggio Calabria. Otsi Arhitektuuriteadus magistriõppe programme Reggio Calabria ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Arhitektuuriteadus, Reggio Calabria

Kraadid
Asukoht
Itaalia
Reggio Calabria
Õppe tüüp
Tempo
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Mediterranea University of Reggio Calabria

tsükli kraadi Course (Master Degree) Arhitektuur-Restaureerimine süvendab õppe- elemendid 1. Cycle erialast Arhitektuuri Science, andes lõpetajatele kõrgel tasemel tehni ... [+]

tsükli kraadi Course (Master Degree) Arhitektuur-Restaureerimine süvendab õppe- elemendid 1. Cycle erialast Arhitektuuri Science, andes lõpetajatele kõrgel tasemel tehnilisi teadmisi ja põhjalik ajaloolis-kriitiline alusel, oluline tegeleda väga oluline erialane teemad seotud ajaloopärandi erinevatel tasanditel: ühest hoonest vana kesklinna linnakeskkond, et kultuurimaastikul.

Haridustee iseloomustab interdistsiplinaarsete laborid kaudu praktiline lähenemine, mis sobivad tegelevad erinevate küsimustega, mis on seotud projekti, lihtsustades õpilaste õppimist. Projekt, mida peetakse kognitiivse kogemuse analüüs ja kriitiline hinnang olemasolevate, kasutab sobivaid vahendeid kasulik kaitsta, säilitada, väärtus, juhtida ja edendada kultuuripärandit. See võib täheldada, et tänapäeva ühiskonnas tuntakse huvi suunas viimane kui arhitektuuri- ja maastiku vara edasi eristusvõime arhitektuuri-kultuuri-ala ühendus. See on põhjus, miks ühiskond vajab tehnilist ja kultuuritöötajate suutelised nõuetekohaselt rahuldada territooriumid, mis on suur väljakutse arhitektuurse ja maastikulise pärandi seotud keerukust, kui tähtis on tunnustada, säilitada pikema aja jooksul ja väärtustamine ajaloopärand, mis tuvastab omapära igas riigis.... [-]

Itaalia Reggio Calabria
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mediterranea University of Reggio Calabria

Department of Architecture "DARTE" pakub viieaastane programm (LM - 4), mis viib aste Master of Architecture. See kursus on piiratud kirje umbes 150 õpilast igal aastal ( ... [+]

Department of Architecture "DARTE", asutati 2012. aastal. See pakub lõpetaja tasemel erialase hariduse ja arenenud teadustöö võimalusi arhitektuuri ja sellega seotud disaini valdkondades nagu sisekujundus, aiakujundus, linnaplaneerimine, restaureerimine, lisaseadmete ja juhtimine arhitektuuripärandit. See keskendub arengumaade ideid arhitektuuri, uurib sotsiaalseid, kultuurilisi ja füüsiline kontekst, samuti võtab uuringuloa alternatiivseid võimalusi materjali kasutamise.

Eesmärgid "DARTE", peegeldavad arusaama, et arhitektuur on intellektuaalne distsipliin, nii kunst ja elukutse. Programm, seega põhineb järgmistel kavatsused: stimuleerida kunsti tundlikkus ja loomingulisi võimeid, tugevdada intellektuaalse kasvu ja võimet arendada loovat ja vastutustundlik lahendusi ainulaadne ja muutuva probleemidega ning aidata üliõpilasel omandada individuaalseid võimeid, mis on vajalikud pädev praktika arhitektuur ja elukestev õpe (viide Euroopa Liidu direktiiv 2005/36 kasutamist reguleerivate arhitektina Euroopas).... [-]

Itaalia Reggio Calabria
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles