Filter
Magistrikraadid
Mehhiko Sonora Hermosillo Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Arhitektuuriteadus Hermosillo. Leia parimad Arhitektuuriteadus magistriõppe võimalused Hermosillo

Selleks, et edukalt saada Masters kvalifikatsioon, siis on vaja saada palju krediiti sooritades eraldi mooduleid. Enamik õpetas Masters on mitmeid põhilisi mooduleid, mis te peate võtma ja edasi, et saada kvalifikatsioon. Hindamisaruannet teadusuuringute Masters on peaaegu alati täielikult ühe dissertatsiooni moodul või projekti.

Arhitektuur on valdkond, mis tegeleb hoonete disaini ning ehitusega. Tehnoloogia, materjalide ning keskkonna kasutamise abil täidetakse õiguslikud ning tellija ette nähtud parameetrid.

Mehhiko on üks populaarsemaid turistide riikides planeedil. Riigil on nii troopilistes ja parasvöötme andes õpilastele parim aeg siin. Kui soovid õppida oma kursuse riikliku autonoomse ülikooli Mexico, siis on see hiilgav elu palju meelelahutust riigis samuti.

Kapitali ja suur majanduslik keskus riigi ja piirkonna Hermosilio on 16. suurim linn Mehhikos. Kliima on soodne turism. Kesk ülikooli nimeks Ülikoolis Hermosillo ja on mitmeid teadustöö osakonnad töötavad vastavates valdkondades.

Arhitektuuriteadus magistriõpe Hermosillo. Otsi Arhitektuuriteadus magistriõppe programme Hermosillo ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Arhitektuuriteadus, Hermosillo

Kraadid
Asukoht
Mehhiko
Sonora
Hermosillo
Õppe tüüp
Tempo
Universidad de Sonora

Üldeesmärk: Koolitada arhitektuuri valdkonna kõrgeima akadeemilise ja kutsealase tasandi personali, kellel on pädevus viia läbi interdistsiplinaarse integratsiooniga seot ... [+]

Magistriõpe Arhitektuuriteadus Hermosillo.

Programmi nimi: arhitektuuri kapten DGP võti: Lõpetamise normaalne periood: 4 semestrit Autorid: 104 Kraad, mis annab: Master in Architecture Campus, kus seda pakutakse: Hermosillo

Programmi kirjeldusÜldeesmärk

Koolitada arhitektuuri valdkonna kõrgeima akadeemilise ja kutsehariduse personali, kellel on pädevus viia läbi interdistsiplinaarse integratsiooniga uuringuid, hõlmates keskkonna-, sotsiaal- ja majandusvaldkondi rahvusliku ja globaalse huvi probleemide lahendamiseks jätkusuutliku elujõulisuse vaatenurgast ja vastupidav.

Konkreetsed eesmärgidAidata kaasa tehnoloogilise innovatsiooni arendamisele, mis keskendub kliimamuutuste mõju leevendamisele ja kohandamisele inimeste asulates.Edendada ajaloolise ja kunstilise pärandi säilitamist, mis on sotsiaalse vastutuse ja elukvaliteedi oluline element.Osaleda territoriaalse planeerimise ja planeerimise poliitika kriitilises analüüsis.Julgustada nende uuringute levitamist ja levitamist riiklikes ja rahvusvahelistes üritustes.Millised on teie pädevused programmi lõpetamisel?Graduate profiili... [-]
Mehhiko Hermosillo
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles