Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Alusta õpinguid Arhitektuurianalüüs magistriõppe programmis!

Saamine kapten 's aste on suurepärane võimalus inimestele, kes soovivad edasiseks uurimiseks pärast lõpetamist bakalaureuse ' s programmi või spetsialistid otsivad karjääri muuta. On palju täistööajaga ja osalise tööajaga programmid olemas, mis võib sillutada teed kõrge pöörates võimalusi.

Mis on Master 's Arhitektuuri Analytics? Seda tüüpi aste valmistab inimestel siseneda töömaailma pädevate arhitektide. See keskendub mõtestatud inseneriteaduse aladele vaja ehitada visuaalselt meeldiv veel alustpaneva heli struktuuri. Õpilased keskenduda projekteerimise ja matemaatiliste põhimõtete et nad saaksid aru, igas etapis hoone protsessi. Nad võivad õppida, kuidas kujundada hooldekodus, kaubandusliku kõrghooneid ja tööstushoonete.

Isikud, kes täita Master 's Arhitektuuri Analytics arendada tugev kriitiline mõtlemine ja probleemide lahendamise oskusi.Nad õpivad, kuidas strateegiliselt rakendada põhilisi tehnilisi põhimõtteid täita klientide ootustele, mis võib olla väga kasulik tulevikus karjääri. Samuti võib õppida, kuidas olla efektiivne juhid võimelised delegeerida ülesandeid ja motiveerida meeskonna liikmed.

Maksumus kapten 's aste varieerub sõltuvalt asutusest. Maksumus sõltub ka pikkusest programmi; Kõige programmid üldiselt võtta üks kuni kolm aastat, et lõpetada. Tuleviku üliõpilased saavad võtta ühendust halduse büroo institutsioonide nad 're huvitatud rohkem teada saada.

Seal on palju võimalusi lõpetajate Master 's Arhitektuuri Analytics. Enamik siseneda tööturule kujundada tipptasemel hoonete klientidele, sealhulgas säästva hoonete et kasutada rohelist tehnoloogiat. On seisukohti saadaval ehitus, tootmine, valitsuse ja konsulteerimist sektorites. Tööülesanded suunamine projektide auditeerimine hoonete ja arendamine kood ja põhimääruste.

Institutsioonid kogu maailmas pakuvad seda tüüpi kraadi. Õpilased saavad valida, kas võtta kursusi võrgus või ülikoolilinnakus sõltuvalt nende ametialaste eesmärkide ja eelistusi. Alustamiseks otsida oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris kooli enda valitud täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Arhitektuurianalüüs

University of British Columbia - Faculty of Applied Science

Suurte ehitustööde meistrid (MEL) on mõeldud inseneridele ja arhitektidele, kes soovivad ehitussektoris midagi muuta. ... [+]

* Rakendussüsteem avaneb 2. jaanuaril 2019.

Suurte ehitustööde meistrid (MEL) on mõeldud inseneridele ja arhitektidele, kes soovivad ehitussektoris midagi muuta. Selle programmi lõpetanutele on tehnilised ja juhtimisoskused, et parandada olemasolevate ehitiste energiatõhusust ja kujundada integreeritud kõrgtehnoloogilisi energiasüsteeme uute hoonete jaoks.

Energiakasutus hoonetes on oluline kasvuhoonegaaside heitkoguste tekitaja, mistõttu on esmatähtis kavandada energiatõhusamaid ehitisi ja olemasolevaid hooneid. See on kasvav sektor, kus on konsultatsiooni-, ehitus-, tootmis- ja valitsemisvõimalused. Kui energiasäästu standardeid suurendavad valitsused kõikidel tasanditel, on vaja spetsialiste, kes saaksid meie keskkonnasõbraliku integreeritud suure jõudlusega energiasüsteemide kujundamisel juhtpositsiooni.... [-]

Kanada Vancouver
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles