Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Alusta õpinguid Audiotehnika magistriõppe programmis!

Magistrikraadi vaadeldakse tihti kui vahendajana bakalaureuseõppe ja doktoriõppe või kutsealaste eesmärkide vahel. Need arenenud programmid on sisuliselt ja iseloomult väga erinevad, kuna need on saadaval paljudes valdkondades.

Mis on meister audiotehnika valdkonnas? Heliarhitektuuri saab kõige paremini mõista kui heli tekitamiseks või sellega suhtlemiseks vajalike ehitusstruktuuride uurimist. Sellesse kategooriasse kuuluvad programmid võivad tulla mitmete nimede järgi, sõltuvalt nende konkreetsest fookusest. MM-i muusikatehnoloogia, audiotehnikateaduste magistrikraad ja audiotehnoloogia magister võivad kõik eeldada üliõpilaste samalaadseid saavutusi. Kuid mõned programmid keskenduvad valdkonna ettevõttele või praktilistele elementidele, uurides selliseid teemasid nagu heliuuendused või elav etendused, samas kui teised piirduvad nende uurimisega peamiselt akadeemiliste või teoreetiliste teemadega, nagu näiteks instrumentaarium ja signaaliteooria. Õpilased saaksid enne iga taotlust täielikult uurida iga tulevase programmi põhikursust.

Heliarhitektuuri tundmine võib lubada õpilastel luua oma instrumente ja luua ainulaadset muusikat. Praktilised toimetamis- ja manipuleerimisoskused võivad aidata ka teiste muusika parandamist. Magistri kraadi omandamine võib samuti avada doktoriõppe võimalused.

Kuna erinevates programmides esineb märkimisväärseid erinevusi, on koolitus varieeruv. Tulevased üliõpilased peaksid pöörduma asutuse poole või uurima veebipõhist reklaami- ja haridusmaterjale täpse näitaja saamiseks.

Sellise programmi lõpetajate jaoks on võimalik üheks võimalikuks karjäärivõimaluseks jääda akadeemiasse. Inseneri doktoriprogrammid määravad sageli vajaliku magistri kraadi vastavas valdkonnas. Erialasel moel võivad lõpetajad muusikat kuulata, esitades helitugevust elava esituse ajal või muutes pärast salvestamist lõplikke lõikeid. Need, kellel on sellel teemal magistri kraad, lisades kohalike omavalitsuste poolt tunnustatud õpetamisteatise, võivad samuti leida tööd haridustöötajatena.

Hea inseneri mainekad asutused eksisteerivad kogu maailmas. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Audiotehnika

Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications

Heliarstide kraadiõppe programm on mõeldud vajaliku praktika ja teoreetilise õppetöö kombineerimiseks, et valmistada ette karjääri neli põnevat valdkonda. ... [+]

Magistriõpe Audiotehnika - Magistriõpe.

Võib-olla tundusin, et teie suur on undergrad, kuid teie kogemus kontserdikomisjonis või ülikoolilinnak raadios on see, mis sain teid voodist välja igapäevaselt. Võib-olla on teil muusikavaldkonnas, salvestus- või telestuudios või raadios teie jaoks karjäär. Kaaluge Siraciuse ülikooli audiokunsti magistriõppeprogrammi . Kujutav kunst on uus muusikakooli ja New Collegei visuaalide ja esituskunstide kolledži üks jalg. See on 14-kuuline magistriõpe, mis tegeleb muusika ja muusika äri maailmaga.

Mis on programmi keskmes?

Heliarstide kraadiõppe programm on mõeldud vajaliku praktika ja teoreetilise õppetöö kombineerimiseks, et valmistada ette karjääri neli põnevat valdkonda. Selle 36-krediidi õppekava täitmisel võite keskenduda järgmistele teemadele:... [-]

Ameerika Ühendriigid Syracuse
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles