Filter
Magistrikraadid
Austraalia New South Wales Port Macquarie Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Port Macquarie - Parimad magistriõppe programmid Port Macquarie

Selleks, et edukalt saada Masters kvalifikatsioon, siis on vaja saada palju krediiti sooritades eraldi mooduleid. Enamik õpetas Masters on mitmeid põhilisi mooduleid, mis te peate võtma ja edasi, et saada kvalifikatsioon. Hindamisaruannet teadusuuringute Masters on peaaegu alati täielikult ühe dissertatsiooni moodul või projekti.

Master, mis võtab üks kuni kaks aastat kooliharidust saada, võib aidata õpilastel parandada oma professionaalseid oskusi ja omandada teadmisi oma valitud valdkonnas. See paranemine oskused ja teadmised võivad viia kõrge kvalifikatsiooniga karjääri võimalusi tõusta.

 

Austraalia on subsideeritud kõrghariduse õpilased tegelevad bakalaureuse kraadi. Samuti annab laenu ja toetusi kraadiõppe üliõpilastele. Kõrgem hakatakse õpetama bakalaureuse kraadi tasemel doktorikraadi pakutakse igal õppesuunal.

Paljud haridusasutused on tulla selles valdkonnas, et edendada ja aidata kaasa haridusliku standarditele. Charles Sturt Ülikooli ja ka TAFE on campus siin kus eri kursusi pakutakse.

Magistriõpe Port Macquarie. Magistriõpe parimates ülikoolides Port Macquarie. Säästa aega ja võta otse soovitud ülikooliga ühendust! Magistriõpe.

Loe edasi Näita vähem

tulemust

Charles Sturt University

Kas soovite oma tehnilist karjääri viia järgmisele tasandile? CSU infotehnoloogia magister on oma praktilise tähelepanu keskmes. See kursus võimaldab teil spetsialiseerud ... [+]

Kas soovite oma tehnilist karjääri viia järgmisele tasandile? CSU infotehnoloogia magister on oma praktilise tähelepanu keskmes. See kursus võimaldab teil spetsialiseeruda sellisele valdkonnale nagu võrgustik, turvalisus, programmeerimine, ärianalüüs või IT-juhtimine. Saate ühendada eri valdkondade teemasid, et kujundada teie vajadustele vastav kursus.

Miks seda kurssi õppida?

CSU infotehnoloogia magister (erialadega) (12 punkti) on saadaval erialase IT-kogemustega või bakalaureusekraadiga üliõpilastele. Saate seda kursust õppida veebis või meie Port Macquarie ülikoolilinnakus või CSU-i õpikeskustega Sydney, Melbourne'i või Brisbane'is. Kui soovite õppida veebis, saate kõiki teemasid teha veebis, ilma et peaksite osalema ülikooli loengutes või elukoolides, ja teemasid toetavad mitmed haridusalased tehnoloogiad, mis võivad sisaldada videokursuseid, laborisimulatsioone või jututubasid.... [-]

Austraalia Port Macquarie
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
18 - 36 kuud
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Charles Sturt University

Kavandatud tuginedes varasematele raamatupidamisstandarditele mittekuuluvatele bakalaureuseõppele ja töökogemusele, täiendab meie programm kvalifikatsiooni, mis vastab Au ... [+]

CSU akrediteeritud professionaalse raamatupidamise magister on ideaalne platvorm dünaamiliseks ja põnevaks ärikarjääriks. Kavandatud tuginedes varasematele raamatupidamisstandarditele mittekuuluvatele bakalaureuseõppele ja töökogemusele, täiendab meie programm kvalifikatsiooni, mis vastab Austraalias ja Uus-Meremaal ning CPA Austraalias sertifitseeritud raamatupidajate akadeemilistele nõuetele.

Miks seda kurssi õppida?

CSU-i professionaalse raamatupidamise magister pakub haruldaste raamatupidajate Austraalias ja Uus-Meremaal ning CPA Austraalias akadeemilistele vajadustele vastavat praktilist ja asjakohast oskust, avab tee paljudele professionaalsetele valikutele finantsjuhtimise, avaliku praktika, kaubanduse ja tööstuse valdkondades, valitsuse ja poolvalitsuse organisatsioonid ning raamatupidamise haridus.... [-]

Austraalia Port Macquarie
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
18 - 36 kuud
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles