Filter
Magistrikraadid
Austraalia Victoria Werribee

Magistriõpe Werribee - Parimad magistriõppe programmid Werribee

Kasu Masters kauem parandada oma teenimisvõimalusi. Nad võivad anda Teile isiklikke ja professionaalseid oskusi, et kiirendada oma arengut. Nad on ka võimalus eristada ennast oma eakaaslastega, kellest paljud on sarnane A-tase ja bakalaureuse kvalifikatsioon.

Meister on lõpetanud taseme akadeemiline programm, mis võtab aega umbes kaks aastat bakalaureusekraadi saada. Magistritöö pakutakse palju erinevate erialade ja olenevalt koolist, nad võivad olla ka pakutakse internetis või isiklikult. Tulu Master võib suurendada töövõimalusi lõpetajate.

 

 

Austraalia on seitse top 100 kõrgkool maailmas! Austraalia istub eespool meeldib Saksamaal, Hollandis ja Jaapanis, pannes kaheksas Universitas 2012 U21 järjestamine riigi kõrgharidussüsteemi.

Magistriõpe Werribee. Magistriõpe parimates ülikoolides Werribee. Säästa aega ja võta otse soovitud ülikooliga ühendust! Magistriõpe.

Loe edasi Näita vähem

tulemust

Kraadid
Asukoht
Austraalia
Victoria
Werribee
Õppe tüüp
Tempo
Victoria University

Master of Applied Information Technology (NMIT) on paindlik, akrediteeritud kursus, mis pakub IT-tasemel üliõpilastele täiendõpet. ... [+]

Ülevaade

Master of Applied Information Technology (NMIT) on paindlik, akrediteeritud kursus, mis pakub IT-tasemel üliõpilastele täiendõpet.

Te ehitate oma arvutioskuste oskusi, valmistudes kõrgematele IT-rollidele. Praktilised, praktilised klassid võimaldavad teil arendada ja tõhustada teoreetiliselt kujundatud oskusi. See kursus pakub paindlikkust näost-näkku ja online-õppe kaudu.

Keskendume reaalsete probleemide lahendamisele:

pilvandmetöötlus (koos praktikatega, kasutades Amazon Web Services)küberturvalisustäiustatud programmeeriminetarkvaraarendustraadita ja mobiilsidevõrgu loominemobiilrakendusedandmete analüüsprojekti juht.

Arendate IT-valdkonna jaoks uusi ideid kas tööstuse projekti või teadustegevuse kaudu, mille eesmärk on viia doktorikraadi. Meie kogenud õppejõud, suurepärased uurimisvõimalused ja ühendused tööstusega annavad teile võimaluse ja tuge, et aidata kaasa originaalsetele ja olulistele ideedele.... [-]

Austraalia Saint Albans Werribee
Võta kooliga ühendust
Inglise
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Victoria University

Uurige globaalselt tunnustatud raamatupidamisteadust ärijuhtimises (raamatupidamine). ... [+]

Ülevaade

Uurige globaalselt tunnustatud raamatupidamisteadust ärijuhtimises (raamatupidamine).

Saada tugev alus ja kontseptuaalsed teadmised säästva arengu viimastest arengutest ja raamatupidamise üldistest suundumustest. Te arendate erialaseid teadmisi raamatupidamise, majanduse ja rahanduse alal ning õppite oskusi, mis on vajalikud kõrgemate raamatupidamiskohustuste täitmiseks erinevates tööstusharudes.

Selle kursuse lõpetamisel on teil õigus taotleda akrediteerimist CPA Australia ja / või Charted Accountants - Austraalia ja Uus-Meremaa (CA ANZ).

Karjäär

Raamatupidajate tööhõivevõimalused on väga tavalised ja paljudes erinevates tööstusharudes, sealhulgas raamatupidamispraktikas, äri- ja valitsusorganisatsioonides, erinevad rollid.... [-]

Austraalia Melbourne Werribee
November 2019
Inglise
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Victoria University

Selles ärikorralduse ettevõtlusressursside planeerimissüsteemide kursuses saate teada, kuidas rakendada äri- ja tehnoloogilisi suundumusi reaalmaailma probleemidele õppid ... [+]

Ülevaade

Selles ärikorralduse ettevõtlusressursside planeerimissüsteemide kursuses saate teada, kuidas rakendada äri- ja tehnoloogilisi suundumusi reaalmaailma probleemidele õppides õpetajatelt, kes on oma valdkonna eksperdid.

Selles maailmatasemel kursusel arendate arvutite ja ärioskusi, et rakendada ja hallata ettevõtte ressursside planeerimise süsteeme. Oluline on see, et see kursus annab teile arusaama nende süsteemide mõjust ettevõtlusele.

Saate teada viimastest SAP-moodulitest, nii et saate ERP / SAP-i töös töötades maapinda käivitada.

Saate süvendatud teadmisi süsteemirakenduste ja toodete (SAP) tarkvarast praktilise kogemuse ja 24-tunnise online-juurdepääsu kaudu. Õpid olulisi oskusi, sealhulgas:... [-]

Austraalia Melbourne Werribee
November 2019
Inglise
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles