Filter
Magistrikraadid
Bahrein Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Bahrein. Parimad magistriõppe programmid ja info ülikoolide kohta Bahrein

Bahrein tõmbab enda poole inimesi üle kogu maailma, et reisida, töötada ja õppida. Õpilastele, kes soovivad omandada magistrikraadi Bahreinis, on avatud suurepärased akadeemilised programmid, mida toetavad tunnustatud tipptasemel õppejõud. Üliõpilased ei omanda mitte ainult kõrgkvaliteediga haridust, vaid saavad osa ka kultuurilisest ning intellektuaalsest arengust, olles ümbritsetud tänapäevase araabia kultuuri poolt regioonis, millel on pikk ning rikas ajalugu. Üliõpilased, kes soovivad omandada magistrikraadi Bahreinis, võivad nautida ka kohalikke vaatamisväärtusi, nagu näiteks dünaamilisi linnu, kultuurikeskusi, losse ning muuseume.

Üliõpilastele, kes otsivad võimalusi magistriõppeks Bahreinis, on avatud paljud erinevad õppesuundade valikud. Mõned populaarseimad õppesuunad magistriõppes Bahreinis on kommunikatsiooni ning juhtimise aladel, samuti ka ärinduses, mille seas on finants, haldus ning marketing.

Uuri lehekülje allpool pakutavaid magistriõppe programme Bahreinis. Just siit võid leida haridustee, mis aitab sul oma eesmärkideni jõuda!

Loe edasi Näita vähem

tulemust

Westford University College

See kursus on üles ehitatud nii, et õppija saab kahekordse sertifitseerimise, kraadiõppe laiendatud diplomi rahvusvahelises ärijuhtimises, mille on välja andnud Cambridge ... [+]

. Rahvusvahelise ärijuhtimise magister, mille on andnud UCAM, Hispaania

Miks UCAM?

◦ UCAM oli esimeste ülikoolide seas, kes kohandasid oma programme Euroopa hariduse kvaliteedisüsteemiga, järgides Bologna protsessi. Tegelikult aitab UCAMi kvaliteediosakond Paraguay valitsust luua oma haridussüsteemis kvaliteedi tagamise asutus.

◦ UCAMil on umbes 200 tuntud rahvusvahelist strateegilist partnerit, sealhulgas mitmed maailma juhtivad kolledžid ja ülikoolid, nagu UC Berkeley, Stanford, NTU, NUS või Università degli Studi di Bologna. Nende partneritega on UCAM loonud üliõpilaste, töötajate ja professorite vahetusprogrammid, ühised kraadid ja muud liiki akadeemilise koostöö.... [-]

Bahrein Bahrain Online
Avatud registreerimine
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
ülikoolis
Online
Loe edasi eesti keeles
Royal University for Women

Täidab kõik tingimused etteantud reeglites Master programm. ... [+]

Täidab kõik tingimused etteantud reeglites Master programm. [-]
Bahrein Riffa
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Royal University for Women

Luua College of Art and Design spetsialiseeritud uurimiskeskus design management. ... [+]

. Luua College of Art and Design spetsialiseeritud uurimiskeskus design management. [-]
Bahrein Riffa
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
36 tundi
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles