Otsi magistriõppe programme Beverage Studies ja võta ülikooliga otse ühendust

Alusta õpinguid Beverage Studies magistriõppe programmis!

Ükskõik, kas soovite akadeemias osaleda doktoriõppes või spetsialiseeritud õppevaldkonnas, võib magistrikraad olla selle karjääri suunas. Kraadiõpe aitab teil suurendada oma teenimisvõimalusi ja omandada erialast koolitust, teadmisi ja kogemusi oma valdkonnas.

Mis on jookiuuringute magister? Kursuse töö keskendub peamiselt joogitööstusele, kus keskendutakse peamiselt veinile ja õllele. Õpilased võivad valida teaduse, akadeemilise õpingute, äri või biokeemiaga seotud teed. Potentsiaalsete kursuste hulka kuuluvad tehnoloogia ja teadused fermentatsiooni taga, mikrobioloogia, toidu ja veini analüüs, keemia ja väljaõpe. Programme saab lõpetada nii vähe kui kuus kuud või nii kaua kui kaks aastat.

Uurimisoskused ja teaduslikud õppemeetodid on kraadiplaani lahutamatud osad, mis võimaldavad õpilastel analüüsida kvaliteeti väljaspool klassiruumi. Parem otsuste tegemine võib aidata kodu või sõiduki ostmisel. Võimalust paari veine koos toiduga võib kasutada sotsiaalsetes seades väljaspool tööd.

Kuna programmi pikkus on erinev, siis maksab ka kulu. Kulud sõltuvad ka sellest, kus õpilane otsustab õppida. Õigete uuringute läbiviimine võib aidata õpilastel teha häid valikuid nende tulevasteks kraadideks.

Lõpetajad magistriõppes jookide uuringud võivad saada juurdepääsu paljudele karjäärivõimalusi. Teadusuuringute teekonna valimine võib olla akadeemiline ekspert, teadus- ja arendusanalüütikud või konsultandid nii avalikus kui ka erasektoris. Õpilased võivad minna ärimaailma turundusspetsialistidesse, õllekõltsidesse või veinivalmistajatesse. Selle hariduse kasutamine sõltub üliõpilaste huvidest.

Enamik neist programmidest nõuab ülikoolilinnakus osalemist nii riigisiseselt kui ka välismaal õppimiseks. Võimalik on ka mõned veebikursused. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Magistriõpe sommeljee uuringutes ja enomarketingis

Basque Culinary Center
ülikoolis Täisajaga õpe 6 kuud January 2019 Hispaania San Sebastián

Selle magistriõppe eesmärgiks on koolitada spetsialiste, kes on spetsialiseerunud veini maailmale, kellel on lai valik oskusi, mis on seotud veini ja veinitööstusega, sealhulgas selle seos toiduga. Multidistsiplinaarne nägemus töötada välja professionaalne karjäär veinitootmises, turustamisel ja toitlustusel. [+]

Registreerimine on avatud

Alguskuupäev: jaanuar 2018

Hispaania on üks maailma suurimaid veinitootjaid ja selle gastronoomia on selle tootega loomulik. .

Selle magistriõppe eesmärgiks on koolitada spetsialiste, kes on spetsialiseerunud veini maailmale, kellel on lai valik oskusi, mis on seotud veini ja veinitööstusega, sealhulgas selle seos toiduga. Multidistsiplinaarne nägemus töötada välja professionaalne karjäär veinitootmises, turustamisel ja toitlustusel.

Meistriklassid, ärikohtumiste uuringud, degusteerimine ja seminarid, mida viivad läbi lugupeetud veinieksperdid, sommelierid ja veinivalmistusettevõtted.... [-]


Master Microbiology ja Physicochemistry toidu ja veini Protsessid

AgroSup Dijon
ülikoolis 2 aastat September 2018 Prantsusmaa Dijon

MP2 on 2-aastane, kursustepõhine täistööajaga rahvusvaheline teadustöö magistrikraad, mis keskendub Burgundia ülikooli - Franche-Comté ja AgroSup Dijon pakutavale mikrobioloogiale ja sellega seotud protsessidele ning AgroSup Dijon ja AgroSup Dijon . Selle meistri eesmärk on koolitada tulevasi teadlasi ja juhte toidu ja veini teadus-ja tööstus. [+]

Magistri kraadi kohta

MP2 on 2-aastane, kursustepõhine täistööajaga rahvusvaheline teadustöö magistrikraad, mis keskendub Burgundia ülikooli - Franche-Comté ja AgroSup Dijon pakutavale mikrobioloogiale ja sellega seotud protsessidele ning AgroSup Dijon ja AgroSup Dijon . Selle meistri eesmärk on koolitada tulevasi teadlasi ja juhte toidu ja veini teadus-ja tööstus.

Tõepoolest, tänapäeval mõjutavad ja selgitavad mitmed tegurid teadlaste ja juhtide tööhõive dünaamikat toiduaineteaduse ja toiduainetööstuse valdkonnas:

eeskirjade suurenemine ja põllumajandusettevõtete kontroll,toiduainete tootmisel ja väljatöötamisel kasutatavate kasutusviiside ja tehnoloogiate muutmine,energia üleminekKiireloomuline vajadus uuenduste järele, et vastata väljakutsele kogu planeedi toomiseks väga lähitulevikus.Kursuse sisu... [-]

Kääritatud jookide ülikooli magistrikraad

Universitat Rovira i Virgili
ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 9 kuud October 2018 Hispaania Tarragona + 1 veel

Selle magistriõppe üldeesmärk on koolitada teid kääritatud jookide, eriti veini, vahuveini ja õlle teaduriks ja professionaaliks. [+]

Selle magistriõppe üldeesmärk on koolitada teid kääritatud jookide, eriti veini, vahuveini ja õlle teaduriks ja professionaaliks.

Seepärast pakub see kolme selget eriala:

Veenoloogiaalane uurimistöö: see eriala koolitab tulevasi teadlasi veinipoliitika ja toiduainete biotehnoloogia valdkonnas ning annab õpilastele võimaluse oma doktoriõppes osaleda.Vahuveinide teadus ja tehnoloogia: selles erialal töötavad tulevased spetsialistid veinivalmistus- või viinamarjakasvatuseks, kes soovivad spetsialiseeruda vahuveini tootmisel, sektoris, mis on Kataloonias laialdaselt esindatud.Õunteadus ja tehnoloogia: see eriala rongib eri valdkondade spetsialistid (biotehnoloogid, veinivalmistajad, insenerid jne) eri liiki õlle tootmisel tööstuslikul ja käsitöönduslikul skaalal.... [-]