Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Alusta õpinguid Beverage Studies magistriõppe programmis!

Ükskõik, kas soovite akadeemias osaleda doktoriõppes või spetsialiseeritud õppevaldkonnas, võib magistrikraad olla selle karjääri suunas. Kraadiõpe aitab teil suurendada oma teenimisvõimalusi ja omandada erialast koolitust, teadmisi ja kogemusi oma valdkonnas.

Mis on jookiuuringute magister? Kursuse töö keskendub peamiselt joogitööstusele, kus keskendutakse peamiselt veinile ja õllele. Õpilased võivad valida teaduse, akadeemilise õpingute, äri või biokeemiaga seotud teed. Potentsiaalsete kursuste hulka kuuluvad tehnoloogia ja teadused fermentatsiooni taga, mikrobioloogia, toidu ja veini analüüs, keemia ja väljaõpe. Programme saab lõpetada nii vähe kui kuus kuud või nii kaua kui kaks aastat.

Uurimisoskused ja teaduslikud õppemeetodid on kraadiplaani lahutamatud osad, mis võimaldavad õpilastel analüüsida kvaliteeti väljaspool klassiruumi. Parem otsuste tegemine võib aidata kodu või sõiduki ostmisel. Võimalust paari veine koos toiduga võib kasutada sotsiaalsetes seades väljaspool tööd.

Kuna programmi pikkus on erinev, siis maksab ka kulu. Kulud sõltuvad ka sellest, kus õpilane otsustab õppida. Õigete uuringute läbiviimine võib aidata õpilastel teha häid valikuid nende tulevasteks kraadideks.

Lõpetajad magistriõppes jookide uuringud võivad saada juurdepääsu paljudele karjäärivõimalusi. Teadusuuringute teekonna valimine võib olla akadeemiline ekspert, teadus- ja arendusanalüütikud või konsultandid nii avalikus kui ka erasektoris. Õpilased võivad minna ärimaailma turundusspetsialistidesse, õllekõltsidesse või veinivalmistajatesse. Selle hariduse kasutamine sõltub üliõpilaste huvidest.

Enamik neist programmidest nõuab ülikoolilinnakus osalemist nii riigisiseselt kui ka välismaal õppimiseks. Võimalik on ka mõned veebikursused. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Other options within this field of study:

3 Results in Beverage Studies

Basque Culinary Center

Selle magistriõppe eesmärgiks on koolitada spetsialiste, kes on spetsialiseerunud veini maailmale, kellel on lai valik oskusi, mis on seotud veini ja veinitööstusega, sea ... [+]

Registreerimine on avatud

Alguskuupäev: jaanuar 2018

Hispaania on üks maailma suurimaid veinitootjaid ja selle gastronoomia on selle tootega loomulik. .

Selle magistriõppe eesmärgiks on koolitada spetsialiste, kes on spetsialiseerunud veini maailmale, kellel on lai valik oskusi, mis on seotud veini ja veinitööstusega, sealhulgas selle seos toiduga. Multidistsiplinaarne nägemus töötada välja professionaalne karjäär veinitootmises, turustamisel ja toitlustusel.

Meistriklassid, ärikohtumiste uuringud, degusteerimine ja seminarid, mida viivad läbi lugupeetud veinieksperdid, sommelierid ja veinivalmistusettevõtted.... [-]

Hispaania San Sebastián
January 2020
Päevane õpe
6 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Universitat Rovira i Virgili

Selle magistriõppe üldeesmärk on koolitada teid kääritatud jookide, eriti veini, vahuveini ja õlle teaduriks ja professionaaliks. ... [+]

Selle magistriõppe üldeesmärk on koolitada teid kääritatud jookide, eriti veini, vahuveini ja õlle teaduriks ja professionaaliks.

Seepärast pakub see kolme selget eriala:

Veenoloogiaalane uurimistöö: see eriala koolitab tulevasi teadlasi veinipoliitika ja toiduainete biotehnoloogia valdkonnas ning annab õpilastele võimaluse oma doktoriõppes osaleda.Vahuveinide teadus ja tehnoloogia: selles erialal töötavad tulevased spetsialistid veinivalmistus- või viinamarjakasvatuseks, kes soovivad spetsialiseeruda vahuveini tootmisel, sektoris, mis on Kataloonias laialdaselt esindatud.Õunteadus ja tehnoloogia: see eriala rongib eri valdkondade spetsialistid (biotehnoloogid, veinivalmistajad, insenerid jne) eri liiki õlle tootmisel tööstuslikul ja käsitöönduslikul skaalal.... [-]
Hispaania Tarragona
October 2019
Päevane õpe
Osakoormus
9 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF

180-päevane 180-päevane Itaalia köök ja ICIF on ICIF kaheks osaks: ICIF peakorteri esimese 55-päevase pikkusega teoreetilise ja praktilise ICIF , millele lisanduvad ICIF ... [+]

Magistriõpe itaalia köögist ja veinoloogia alal

Üheksa nädalat teoreetilisi ja praktilisi õppetunde ning praktilise väljaõppe võimalust parimates Itaalia restoranides

180-päevane 180-päevane Itaalia köök ja ICIF on ICIF kaheks osaks: ICIF peakorteri esimese 55-päevase pikkusega teoreetilise ja praktilise ICIF , millele lisanduvad ICIF ; teine ​​koosneb 120-päevasest kutsestandardist (valikuline, mis ei sisaldu tellimiskuludes), kooli valitud restoranides.

Master õpetab piirkondlikku traditsioonilist kööki ja selle kaasaegset loomingulist arengut, põhitehnikaid, sobivaid dekoratsioone, esitlemise kunsti ja muid põhimõttelisi mõisteid põllumajanduslike toiduainete, vürtside, maitsetaimede ja toidu tooraine kohta ning üksikasjalikku uurimist veine ja õlisid.... [-]

Itaalia Turin
March 2019
Päevane õpe
6 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles