Filter
Magistrikraadid
Mehhiko Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Biotehnoloogia Mehhiko. Säästa aega ja leia siit kogu info Biotehnoloogia magistriõppe kohta Mehhiko

Kasu Masters kauem parandada oma teenimisvõimalusi. Nad võivad anda Teile isiklikke ja professionaalseid oskusi, et kiirendada oma arengut. Nad on ka võimalus eristada ennast oma eakaaslastega, kellest paljud on sarnane A-tase ja bakalaureuse kvalifikatsioon.

Tervist ja keskkonda parandada võivate tehnoloogiate väljaarendamisest huvitatud tudengid võivad õppida biotehnoloogiat. See valdkond võib viia karjäärideni molekulaarbioloogias, meditsiinilistes uuringutes, biokeemias, regulatsioonides, säästvas põllumajanduses ning biokaitses.

Mehhiko, ametlikult Mehhiko Ühendriikide, on föderaalne konstitutsiooniline vabariik Põhja-Ameerikas. Töö võib nõuda tööviisa, mis on raske saada, kui tahad lihtsalt vabakutseline lühikest aega. Enamik valitsuse rahastatud ülikoolide linnapea linna (riigi pealinnas) on lühikesed kursused ajalugu, gastronoomia ja kultuurilise teemasid, enamik neist on peaaegu tasuta.

Magister Biotehnoloogia Mehhiko. Leia kogu info ülikoolide kohta Mehhiko ja võrdle magistriõppe programme Biotehnoloogia

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Biotehnoloogia, Mehhiko

Universidad Autonoma de Aguascalientes

Master of Science Area Taimebiotehnika Toksikoloogia on kraadiõppe programmi tunnustatud oma kõrge kvaliteedi tase on välja andnud CONACYT konsolideerimine National Quali ... [+]

Master of Science Area Taimebiotehnika Toksikoloogia on kraadiõppe programmi tunnustatud oma kõrge kvaliteedi tase on välja andnud CONACYT konsolideerimine National Quality Graduate Program (PNPC).

See on kraadiõppe programmi pühendunud koolitus kõrgelt kvalifitseeritud inimressursside valdkonnas Taimebiotehnika ja toksikoloogia, koostöö arengus nendes valdkondades teadmiste riigi ja riigis.

Programm annab ühise pagasiruumi ja kaks eriala terminalid, pluss õppekogemused pakutakse ei ole ainuomased klassiruumis. On oluline komponent praktilise töö laboris, teadus- ja infootsinguks ükshaaval õpilast. Meil ei ole seriaalsusprintsiibile materjale, välja arvatud seminarid on õpetus kursused.... [-]

Mehhiko Aguascalientes
Juuli 2020
Hispaania
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles