Filter
Magistrikraadid
Rootsi Stockholm Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Biotehnoloogia Stockholm. Leia parimad Biotehnoloogia magistriõppe võimalused Stockholm

Master-taseme uuringud hõlmavad spetsialiseerunud uuring teadus-või ala kutsepraktika. Tulu magistrikraadi näitab kõrgemat meisterlikkust teema. Tulu magistrikraadi saab teha igal pool aastat või kolm või neli aastat. Enne, kui saad minna, siis tavaliselt tuleb kirjutada ja kaitsta doktoritöö, pikk paber, mis on kulminatsiooniks oma spetsialiseerunud teadus.

Tervist ja keskkonda parandada võivate tehnoloogiate väljaarendamisest huvitatud tudengid võivad õppida biotehnoloogiat. See valdkond võib viia karjäärideni molekulaarbioloogias, meditsiinilistes uuringutes, biokeemias, regulatsioonides, säästvas põllumajanduses ning biokaitses.

Rootsi, ametlikult Rootsi Kuningriigi, on Skandinaavia riik Põhja-Euroopas. Rootsi piirneb Norra ja Soome on ühendatud Taanile sild-tunnel üle Sundi. Rootsi on arenenud postindustriaalse ühiskonna arenenud heaoluriik. Elatustase ja eluiga on ühed maailma kõrgeimad.

Olles suurim linn Rootsis, Stockholm on üle 1,3 miljoni inimese linnapiirkonnas. Linn koosneb mitmest saared ja see on Rootsi pealinnas. Stockholm on üle 10 ülikoolides ja kolledžites.

Biotehnoloogia magistriõpe Stockholm. Otsi Biotehnoloogia magistriõppe programme Stockholm ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Biotehnoloogia, Stockholm

KTH Royal Institute of Technology

Magistriõppesse Industrial and Environmental Biotechnology eesmärk on anda põhjalik arusaamine, kuidas kavandada ja kasutada riigi-of-the-art teadus elu protsesse, seoses ... [+]

Magistriõppesse Industrial and Environmental Biotechnology eesmärk on anda põhjalik arusaamine, kuidas kavandada ja kasutada riigi-of-the-art teadus elu protsesse, seoses toote kvaliteedi, rahastamise ja jätkusuutlikku ühiskonda. Eesmärk on kasutada rakkude ja ensüümide tootmiseks kaupade nagu hea ja kemikaalide, ravimite või nende ehituskivid, toit, paber ja tselluloos, energia, polümeersete materjalide ja puhta veega. Üliõpilane antakse põhjalik haridus selles olulises ja mitmekesine valdkonnas, mis võimaldab neil valmistuda karjääri Rootsis või rahvusvahelisel tasandil.

Programmi ülevaade

Kaheaastane programm koosneb tuum kohustuslikud kursused biotehnoloogia järgneb valikainete kursused, mis hõlmavad keemiat, keskkonna analüüs ja teiste tehnoloogiliste objektide poolt valitud õpilane. Õpilane on seega võimalik kohandada oma hariduse, mis võimaldab unikaalse iga kraad, näiteks "Tööstus-Process Design" või "Keskkonna-Systems Analysis." Kursused on siis järgneb kraad projekti.... [-]

Rootsi Stockholm
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KTH Royal Institute of Technology

Master 's programmi Medical Biotehnoloogia eesmärk on anda detailne arusaam tipptasemel tehnikat kasutatakse molekulaarbioloogia, rõhuasetusega meditsiinilised rakendused ... [+]

Master in Medical Biotehnoloogia Master 's programmi Medical Biotehnoloogia eesmärk on anda detailne arusaam tipptasemel tehnikat kasutatakse molekulaarbioloogia, rõhuasetusega meditsiinilised rakendused. Õpilane on varustatud põhjaliku hariduse, kus tehnoloogia, bioloogia ja keemia on kombineeritud, valmistades neid ette karjääri Rootsis või rahvusvaheliselt. Programmi ülevaade See kaheaastase magistriõppe programm koosneb kursustele ümber südamiku kohustuslikud uuringud biotehnoloogia. Kursused on siis täiendada neid, mis on valikainena, näiteks keemia või muude tehnoloogiliste teemadel. See platvormidel lähenemine haridusele annab õpilasele unikaalse, individuaalne profiil oma kraadi. Lõputöö Lõputöö tehakse viimase poolaasta programm, kus õpilane töötab uurimisteema on seotud teoreetiliste kursuste õppekava. Projekti võib teostada kas teadus seade on KTH, tööstuses Rootsis või välismaal või mõnes teises ülikoolis või uurimisinstituut kõikjal maailmas. Karjäärivõimalused Kombinatsioon tehnoloogia, bioloogia ja keemia õpetas Medical Biotehnoloogia programm pakub atraktiivne profiili karjääri biotehnoloogia ja farmaatsiatööstus, või edasiseks akadeemilise uuringud. Need alad on laienemas üle maailma, mis annab lõpetaja Medical Biotehnoloogia võimalused karjääri seotud ettevõtted valmistavad ravimeid, meditsiinilised analüüsid ja diagnostika ega edasist tööd akadeemilised patent asutused, või konsultandina.... [-]

Rootsi Stockholm
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles