Filter
Magistrikraadid
Poola Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Digitaalne turundus Poolas siin!

Master-taseme uuringud hõlmavad spetsialiseerunud uuring teadus-või ala kutsepraktika. Tulu magistrikraadi näitab kõrgemat meisterlikkust teema. Tulu magistrikraadi saab teha igal pool aastat või kolm või neli aastat. Enne, kui saad minna, siis tavaliselt tuleb kirjutada ja kaitsta doktoritöö, pikk paber, mis on kulminatsiooniks oma spetsialiseerunud teadus.

Digitaalturunduse spetsialistid on spetsialistid, kes oskavad edendada brände ning tooteid sotsiaalmeedias, mobiilrakendustes, tekstisõnumites, digitaalses raadios ja televisioonis ning erinevatel uutel digitaalplatvormidel. Nad loovad ka edukaid kampaaniaid ning sõnumeid, mis on mõeldud spetsiaalselt teatud meedia tüübi tarbeks.

Nagu paljud teised Euroopa Liidu riigid, Poola pakub odav või isegi tasuta õpetamine ELi üliõpilastele. Tuleviku üliõpilased peaksid pöörduda otse oma valitud Poola institutsioon. Varssavi ülikooli, näiteks maksude vahel 1300 £ ja 2500 £ aastas oma inglise keele kursused.

Digitaalne turundus Poolas. Saad kõik infot Digitaalne turundus ja kooliga otse siit.

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Digitaalne turundus, Poola

Kozminski University

Digitaalse turunduse programm on uus, innovatiivne spetsialiseerumine juhtimise valdkonnas, mis toimub inglise keeles. Digitaalse turunduse spetsialiseerumise lõpetaja sa ... [+]

Digitaalse turunduse programm on uus, innovatiivne spetsialiseerumine juhtimise valdkonnas, mis toimub inglise keeles.

Uuringud on mõeldud kaasaegse turunduse juhi koolitamiseks, kes:

Asjatundlikult liigub digitaalse majanduse tingimustes, mõistab kaasaegset maailma ja kaasaegset klienti.Teab, kuidas Internet ei saa muuta mitte ainult turundust, vaid ka kogu organisatsiooni ja teab, kuidas sellist muudatust tõhusalt rakendada.Mõistab, kuidas kaasaegsed tehnoloogiad, st sotsiaalmeedia, mobiil, tehisintellekt või automaatika, muudavad ettevõtte toimimist.Oskab tõhusalt luua Interneti-turundusega seotud strateegia, plaani ja ülesandeid (sh sotsiaalmeedia turundus).Tean ja oskab kasutada online-reklaamiga seotud vahendeid (nt Facebooki reklaamid, Google Adwords, turundusautomaatika süsteemid või e-posti turundussüsteemid).Teab, kuidas e-poe käivitada ja käivitada, mõistab online-ärimudelite kasutamisest tulenevaid võimalusi (nt rahvahulga hankimine, jagamise majandus, mudel freemium jne).Täiuslikult teab veebianalüütikat, saab kasutada selliseid tööriistu nagu Google Analytics, Brand24, Sotrender ja paljud teised.Tunneb arvutigraafika aluseid ja online-videomaterjalide koostamist.Oskab teha koostööd virtuaalses keskkonnas (virtuaalsed meeskonnad).Õpingute ajal on üliõpilane pidevas kontaktis e-turunduse ja e-äri praktikaga.Tunnustab iga organisatsiooni arenguvõimalusi, mis tulenevad digitaalsest ümberkujundamisest, mille kaudu iga ettevõte või institutsioon läbib.Oskab vabalt tegutseda rahvusvahelises keskkonnas, kuna programm on inglise keeles.Unikaalsed väärtusedUuringute partnerid on digitaalmaailma tunnustatud kaubamärgid, sealhulgas Accenture, Sotrender, Brand24, Salesmanago, kes pakuvad õpilastele muu hulgas praktikavõimalusi, sertifitseerimisprogramme, vaba juurdepääsu veebitööriistadele, külaliste loenguid ja kohtumisi praktikutega.Spetsialiseerumise programm koosneb paljudest põhiteematest (üle 800 didaktilise tunni), mis viiakse läbi interaktiivsete seminaride, seminaride, harjutuste, arvutilaborite ja loengute vormis.Klasside õpetajad on erakorralised õppejõud ja kõrgetasemelised e-turunduse spetsialistid, kellel on suur kogemus e-turunduse ja e-äri alal.Õpilased on otseses kontaktis uue tehnoloogia sektori ettevõtetega, osaledes klassides praktikutega ja rakendades projekte konkreetsete ettevõtete e-turunduse ja e-äri valdkonnas.Digitaalse turunduse spetsialiseerumise lõpetaja saab tohutu hulga spetsiifilisi... [-]
Poola Warsaw
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles