Filter
Magistrikraadid
Holland Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Disainiuuringud Holland. Säästa aega ja leia siit kogu info Disainiuuringud magistriõppe kohta Holland

Kõik objektid ja süsteemid, mis ümbritsevad meid inimtegevusest maailma olid arvanud ja kavandatud disainerid. Master of Design õpilased Madalmaades on võimalus lihvida oma oskusi, liikudes edasi suunas oma unistus karjääri disain. Holland on juba ammu kodus väga disainerite ja sünnikodu teerajaja liikumiste disain, nagu de Stijl.

Master of Design ülikoolides, tudengite ja akadeemilise asutuse Holland on pärit üle kogu maailma erineva erialase asjatundlikkuse tase. Tänu kõrge taseme mitmekesisust disaini üliõpilased ja ka Master of Design programmi, ülikoolide Madalmaades pakuvad sageli programmid täistööajaga või osalise tööajaga.Master of Design õpilased Madalmaades on kohustatud osalema teatud kursused, loengud, seminarid ja töötoad, nad teevad projektide ja hindamiste kohta ning lõpuks nad tavaliselt täitma kapten 's väitekirja projekti. Täpsemat teavet iga Master of Design programm Madalmaades, see on väärtuslik nõuda rohkem teavet kooli kasutades veebivormi sellel veebilehel, mis on seotud allpool.

Tegema tööd oma unistus edukat karjääri disain, siis on vaja arendada oma kvalifikatsiooni, mida saate teha registreerimisega Master of Design programm Madalmaades. Nii et järgmine samm, juba täna!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Disainiuuringud, Holland

EIT Digital Master School

Nutikad seadmed (mobiiltelefonid, pihuarvutid, tahvelarvutid), arukad tooted (auto, navigatsioon) ja arukad keskkonnad (ümbritsev intelligentsus) võimaldavad uusi teenuse ... [+]

Magistriõpe Disainiuuringud Holland. Miks uurida EIT Digital Master School inimese ja arvuti vahelist koostoimet ja disaini?

Nutikad seadmed (mobiiltelefonid, pihuarvutid, tahvelarvutid), arukad tooted (auto, navigatsioon) ja arukad keskkonnad (ümbritsev intelligentsus) võimaldavad uusi teenuseid, mis nõuavad uuenduslikke liideseid. Inim-arvuti interaktsioon ja disain (HCID) keskendub uudsete kasutajaliideste, interaktiivsete süsteemide ja teenuste uurimisele, kavandamisele, arendamisele ja hindamisele.

HCID on interdistsiplinaarne programm, kus meie kasutajakeskse disaini lähenemisviis asetab kasutajad disainiprotsessi keskmesse. Ühendades inimaspektid (nii kognitiivse, esteetilise kui ka sensoorse mootori tasemel) tehnoloogiliste ja äriliste aspektidega, loome uusi tooteid ja teenuseid, millel on suur kasutatavus ja kasutajate kogemus ning tugev nõudlus klientide järele, mis sageli tähendab ärilist edu. Õpilased õpivad, kuidas kujundada ja määratleda, kuidas inimesed suhtlevad ja elavad kaasaegse pidevalt muutuva tehnilise maailmaga.... [-]

Holland Eindhoven
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles