Magistriõpe Dominikaani Vabariik. Alusta magistriõpet Dominikaani Vabariik ja astu esimene samm oma tulevase hariduse teel! Parimad võimalused Dominikaani Vabariik õppimiseks!

Magistriõpe Dominikaani Vabariik. Parimad magistriõppe programmid ja info ülikoolide kohta Dominikaani Vabariik

Magister

Selleks, et edukalt saada Masters kvalifikatsioon, siis on vaja saada palju krediiti sooritades eraldi mooduleid. Enamik õpetas Masters on mitmeid põhilisi mooduleid, mis te peate võtma ja edasi, et saada kvalifikatsioon. Hindamisaruannet teadusuuringute Masters on peaaegu alati täielikult ühe dissertatsiooni moodul või projekti.

Tulu edasijõudnud nagu Master pakub võimalust suurendada oma oskuste kogumi ja võimalusel parandada oma töö leidmisele samal ajal. Master programmid võib pakkuda võrgus või osalise tööajaga, et õpilased saavad jätkata oma haridusteed viisil, mis on nende jaoks mugavam.

 

Õppimine kõrghariduse Dominikaani Vabariik on suhteliselt odav viis ühes riigis trhee suur universitites, nimelt; Pontificia Universidad Católica Madre y Maestra, Universidad Autónoma de Santo Domingo ja Universidad Central del Este.

Magistriõpe, magistriõppe programmid parimates ülikoolides Dominikaani Vabariik. Võta soovitud ülikooliga otse ühendust! Magistriõpe Dominikaani Vabariik.

Loe edasi

Master of Business Administration (Dual degree with Creighton University)

Pontificia Universidad Católica Madre y Maestra
ülikoolis Täisajaga õpe 20 kuud January 2019 Dominikaani Vabariik Santiago Santo Domingo + 1 veel

[+]

Seetõttu on

[-]

MBA Kindlustuse Programmid

Pontificia Universidad Católica Madre y Maestra
ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat January 2019 Dominikaani Vabariik Santiago Santo Domingo + 1 veel

Viimastel aastatel Dominikaani kindlustussektoris oluliselt muutunud ja tänuväärset kasvu. See on kaasati suured ettevõtted, rahvusvahelised vahendajad ja kindlustus reguleer jälitavad meie riigis pakkumisi maailmatasemel teenust. [+]

Presentación

Viimastel aastatel Dominikaani kindlustussektoris oluliselt muutunud ja tänuväärset kasvu. See on kaasati suured ettevõtted, rahvusvahelised vahendajad ja kindlustus reguleer jälitavad meie riigis pakkumisi maailmatasemel teenust. See on põhjus, miks spetsialiseeritud akadeemilist haridust inimressursside valdkonnas kindlustus on vajalik; spetsialistide oskusi, et võimaldada neil tõhusalt toime tulla sektoris.

Et koolitada spetsialiste valdkonnas, Pontificia Universidad Católica Madre y Maestra'ga on kavandatud MBA Kindlustus programmi. Eesmärk on koolitada inimressursside vaja analüüs, projekteerimine, rakendamine ja tõhus programm juhtimine kinnisvara ja õnnetusjuhtumikindlustus, finants-, ettevõtete ja kodumajapidamiste kindlustunne; spetsialistide suudab tegeleda ja lahendada multidistsiplinaarne lähenemine seotud probleeme projekteerimisel ja haldamisel kindlustuse programmid.... [-]


MA Kõrge Finantsjuhtimine (kaks Kraadi)

Pontificia Universidad Católica Madre y Maestra
ülikoolis Täisajaga õpe 20 kuud January 2019 Dominikaani Vabariik Santiago Santo Domingo + 1 veel

Magistriõppes Ülem Finantsjuhtimine on suunatud rahalise spetsialistid tööstus-, kaubandus-, teenindus- ja finantsettevõtete maaklerfirmad pealkirjad. [+]

Double kraadi Université Montesquieu Bordeaux IV (enda aste) ​

Presentación

Programm Masters High Finantsjuhtimine See on suunatud rahalise spetsialistid tööstus-, kaubandus-, teenindus- ja finantsettevõtete maaklerfirmad pealkirjad.

On kogemusi süvendada mõistmist protsesside registreerimine, tootmise aruanded ja võrrelge erinevaid raamatupidamise süsteeme.

Lisaks strateegilise juhtimise, ühinemiste ja ülevõtmiste on ka teemad õppekavas ka regúlatenos elemendid finantstehingute ja eelarve päritolu on arvestatud programmi.

Nagu teistes magistriõppekava PUCMM, empiiriline elemendid on ühendatud. Kvantitatiivseid meetodeid otsustusprotsessi äri laiendada arsenal analüüsivahendeid uuring finantsturgudel.... [-]