Filter
Magistrikraadid
Soome Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Ehitus Soome. Säästa aega ja leia siit kogu info Ehitus magistriõppe kohta Soome

Magistrikraad viitab ülikooli teise astme õppeprogrammi lõpetamisele, mis annab tudengitele edasijõudnud taseme teadmisi teatud valdkonnas ning aitab ka karjääri edendada. Enamus magistrikraade antakse välja riiklikes või avalik-õiguslikes ülikoolides.

Soomes ametlikult Soome Vabariik, on Põhjala riik asub Fennoskandia piirkonnas Põhja-Euroopas.

Magister Ehitus Soome. Leia kogu info ülikoolide kohta Soome ja võrdle magistriõppe programme Ehitus

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Ehitus, Soome

Metropolia University of Applied Sciences

HTW Berliini ja Metropolia University of Applied Sciences ühiselt käivitada rahvusvahelise magistriprogrammi ConREM - Ehitus ja kinnisvara haldamine. See on mõeldud spet ... [+]

HTW Berliini ja Metropolia University of Applied Sciences ühiselt käivitada rahvusvahelise magistriprogrammi ConREM - Ehitus ja kinnisvara haldamine.

See on mõeldud spetsialistidele, kes soovivad juhtida rahvusvahelisi projekte hoonete ehituse ja kinnisvara tulevikus. Seetõttu on peamiselt suunatud spetsialistidele valdkonna arhitektuuri ja tsiviilehituse.

Esimene aasta uuringud ConREM (60 ECTS semestrit 1 ja 2) korraldab Metropolia (Helsingi). Teine aasta uuringud (semestrit 3 ja 4) võivad olla HTW Berliini.

Sisu

ConREM pakub kombinatsiooni inseneri, majanduse, juhtimise ja side. Konkreetsed sisu, nagu projekti arendamise ja projektijuhtimisega samuti elutsükli juhtimise ja üldaineid, nagu pehmete oskuste ja juhtimine, on õpetanud - kõik seotud rahvusvahelise äri. Seega see programm on õpetanud täielikult inglise keeles.... [-]

Soome Helsinki
August 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles