Filter
Magistrikraadid
Belgia Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Tsiviilehitus Belgia. Säästa aega ja leia siit kogu info Tsiviilehitus magistriõppe kohta Belgia

Kasu Masters kauem parandada oma teenimisvõimalusi. Nad võivad anda Teile isiklikke ja professionaalseid oskusi, et kiirendada oma arengut. Nad on ka võimalus eristada ennast oma eakaaslastega, kellest paljud on sarnane A-tase ja bakalaureuse kvalifikatsioon.

Paljud tudengid, kes omandavad inseneri kõrghariduse, jätkavad hiljem tsiviilehituse karjääriga, kus tegeletakse tsiviilstruktuuride ehituse ning hooldusega. See toimub nii avalikus kui ka erasektoris.  

Belgia on tuntud Euroopa südames ning sõlmpunkt rahvusvahelise võrgustiku. Nagu välisüliõpilased Belgia sa ümbritsetud multikultuurilises ühiskonnas.

Magister Tsiviilehitus Belgia. Leia kogu info ülikoolide kohta Belgia ja võrdle magistriõppe programme Tsiviilehitus

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Tsiviilehitus, Belgia

University of Mons

Koolitus tegeleb tugev loova vaimu, vaja rolli arhitektuuri, samuti sügav tundmine võtteid. ... [+]

See programm on õpetanud prantsuse keeles.

Arhitektuur ja ehitusinseneri näitab loovust ja realism, võttes arvesse tänapäeva sotsiaal-majanduslike probleemidega. Lõpus viieaastase programmi, tema / tema teadmised lubasid lahendada mõned probleemid ühiskonnas ja rolli mängimist.

Profile programmi

Koolitus tegeleb tugev loova vaimu, vaja rolli arhitektuuri, samuti sügav tundmine võtteid. Need kaks teineteist täiendavat aspekti on tavaliselt arenenud koos koolituse ja neil on tugevdatud mitmete ülikoolide vahetuse (ERASMUS, TIME, koostöös kõrge koolide, ülikoolide ja tööstusharude lõikes). Nende loovus on rõhutatud läbi arhitektuuri projekte, teha individuaalselt või kollektiivselt.... [-]

Belgia Mons
September 2020
Prantsuse
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles