Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Alusta õpinguid Eluks vajalikud oskused magistriõppe programmis!

Magistrikraad aitab õpilastel oma oskusi edasi arendada, varustades neid tehnikaid ja täiendavaid teadmisi. Programmid kestavad tavaliselt üks kuni kaks aastat. See haridus võib muuta lõpetajatest professionaalses maailmas mitmekülgsemaks, kohanemisvõimelisemaks ja turustatavaks.

Mis on kapten elukogemustel? See aste pakub õpetajatele erialast haridust, et nad saaksid paremini teenindada noori õpilasi. See sisaldab lapsepõlve arendamise aluseid koolitusega abivajaja tuvastamisel, diagnoosimisel ja sekkumisel. Programmi osalejad võivad saada täiendavat mõistmist väljaspool oma õpetamisoskust klassiruumis. Selles astmes otsivad üliõpilased võivad spetsialiseeruda füüsiliste või vaimsete puude all kannatavate inimeste elukogemuste erinevatele aspektidele ja saavad õppida, kuidas eri inimesi rahuldada.

Elukvaliteedi meister aitab õpilastel õppida, kuidas õpetada lapsi probleemide lahendamise, analüüsi ja suhtlemisoskuste arendamisel. See võib hõlmata seda, kuidas rutiini teha, kuidas tõhusalt suhelda või kuidas kannatlikkust praktiseerida, mida saab igapäevaelus rakendada. Õpilased õpivad välja selgitama väljakutseid üksikisikutel ja välja töötama strateegiad nende lahendamiseks.

Maksumus magistrikraadi varieerub. See sõltub valitud õppeasutuse õppemaksumääradest ja muudest tasudest. Tulevased üliõpilased peaksid uurima erinevaid ülikoole, et leida nende vajadustele vastav programm.

See aste aitab lõpetajal arendada oskusi, et aidata teisi, kes võitlevad igapäevaeluga. See võimaldab praegustel õpetajatel ja teistel õpetajatel oma praegustes töökeskkondades oma tehnikaid täiustada või eriruumis täiendavaid rolle võtta. Lõpetanud võib ka saada elukvaliteedi treeneriks või professionaaliks, kes keskendub kaasamise probleemidele mittetulunduslikes või valitsusorganisatsioonides.

Elukvaliteedi kaptenit pakutakse kolleegides ja ülikoolides kogu maailmas. Kuid neile, kes soovivad rohkem paindlikkust ja eelistavad õppida kaugjuhtimisega, on olemas ka veebipõhised valikud. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Other options within this field of study:

2 Results in Eluks vajalikud oskused

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Magistri alguses hooldus. Ennetus, diagnoosimine ja ravi käsitlevad lapse arengu põhiaspekte, pereliikmete tähtsust selle arengu edendajana ja soodustajana selle protsess ... [+]

Asukohad: Barcelona - Madrid

Tundi: Madrid SD / MXJ Barceona SD

Kvalifikatsioon: ISEP väljaantud varajase abiprogrammi magister

Umbes

Magistri alguses hooldus. Ennetus, diagnoosimine ja ravi käsitlevad lapse arengu põhiaspekte, pereliikmete tähtsust selle arengu edendajana ja soodustajana selle protsessi käigus ilmnenud patoloogiate ja muutuste näol ning nende diagnoosimise viise. ja sekkuda igal juhtumil.

Programm pakub välja võimalike varajaste võimalike riskide puudujääkide tuvastamiseks ning stimuleerivate ravimeetodite kasutamiseks alla 6-aastastel lastel, kellel on arenguhäire või kellel on oht kannatada, et saavutada maksimaalne füüsiline, vaimne ja sotsiaalne... [-]

Hispaania Barcelona Madrid
October 2019
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Universidad de las Islas Baleares - UIB

Kapteni eesmärk on pakkuda spetsialiseeritud ja multidistsiplinaarse hariduse täiendõpet, mis kvalifitseeruks ametialaselt sekkuma alla 6-aastastele lastele mõeldud progr ... [+]

Mis on?

Kapteni eesmärk on pakkuda spetsialiseeritud ja multidistsiplinaarse hariduse täiendõpet, mis kvalifitseeruks ametialaselt sekkuma alla 6-aastastele lastele mõeldud programmides ja teenustes.

Sotsiaalsed muutused (multikultuurilisus, uued perekondlikud struktuurid ...) ja praegused teaduslikud edusammud (neuroteadused, seotuse teooria, süsteemne vaatenurk ...) vajavad esimesi eluaastatesse uusi arengusuundi ja sekkumist.

Varajase lapsepõlve sekkumine on tulevase arengu võtmeks ning on vaja reklaami- ja tugiteenuste lisamist, ennetusprogrammide soodustamist ja riskiohjete tuvastamist.

Varasema lapsepõlve teooria ja teadustöö on oluliselt kaasa aidanud ühenduse poliitika ja tavade arengule, samuti varajase lapsehoidmise eest vastutavate isikute algatuste järelevalvele ja hindamisele.... [-]

Hispaania Palma
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles