Leia parimaid Etnomusikoloogia siin!

Magistrikraad on kõrgtasemel, mida õpilased saavad jätkata pärast bakalaureusekraadi nõuete edukat täitmist. Lõpetanud kraadiõppe on muljetavaldav eesmärk, mis võimaldab inimestel omandada erialaseid teadmisi ja kõrgemaid töökohti valitud valdkonnas. Mis on etnomusikoloogia õpetaja? See aste võimaldab kandidaatidel laialdaselt uurida muusikat kultuurilises kontekstis ja täielikul… Loe edasi

Magistrikraad on kõrgtasemel, mida õpilased saavad jätkata pärast bakalaureusekraadi nõuete edukat täitmist. Lõpetanud kraadiõppe on muljetavaldav eesmärk, mis võimaldab inimestel omandada erialaseid teadmisi ja kõrgemaid töökohti valitud valdkonnas.

Mis on etnomusikoloogia õpetaja? See aste võimaldab kandidaatidel laialdaselt uurida muusikat kultuurilises kontekstis ja täielikult mõista muusika rolli ühiskonnas. Paljud koolid hõlmavad oma programmide teoreetilisi, praktilisi ja kultuurilisi komponente. Õppejõud võivad näiteks osaleda tantsu, teatri, ajaloo, keeleteaduse, psühholoogia, antropoloogia ja kultuuriuuringute kursustel. Kraadi kandidaadid võivad samuti spetsialiseeruda teatud geograafilise piirkonna muusikale ja kultuurile.

Etnomuzikoloogia magister võib aidata õpilastel omandada tugevat pädevust mitmesugustes oskuste valdkondades, nagu organisatsiooni ja aja juhtimine. Lisaks muusika sügavale mõistmisele võivad üksikisikud olla loomingulise väljendusviisiga ka huvitava vaatajaskonna jaoks vilunud.

Mitmekesised tegurid määravad hindu meisterliku juhendamise kohta etnomusikoloogia valdkonnas. Kaks suurimat on valitud programmi pikkus ja selle asukoht. Koolide jaoks on kõige parem jõuda uusim teave programmi kulude kohta.

Muusika on ühiskonna pidev, mitmekesine komponent, mille kaudu inimesed suhtlevad ja võtavad kasutusele mitmesuguseid vahendeid. Selle laialdase ja pidevalt muutuva dünaamika tulemusena saavad sellel alal magistrikraad omandatud spetsialistid jätkata mitmeid karjäärivõimalusi. Edukas kandidaat võib näiteks saada õpetajaks, töötada muuseumis või aidata kaasa teatrietenduste loomisele. Muuseumi kuraator, muusikakoolitaja, koorijuht ja kultuuri analüütik on kõik võimalike ametikohtade näited.

Need, kes on huvitatud etnomuzikoloogia magistri läbimistest, saavad leida programme kogu maailmas nii ülikoolilinnakus kui ka internetis. Oma magistriõppe alustamiseks otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud kooli vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
SOAS University of London
London, Suurbritannia

Etnomusikoloogia distsipliini teoreetiline ja praktilist alustamist, samuti võimalust töötada välja tulemuslikkuse ja etnograafiaoskused, piirkondlikud asjatundjad ning globaa ... +

Etnomusikoloogia distsipliini teoreetiline ja praktilist alustamist, samuti võimalust töötada välja tulemuslikkuse ja etnograafiaoskused, piirkondlikud asjatundjad ning globaalse muusika sügavam mõistmine - vaid mõned neist, mida võib eeldada, et arendada MMn etnomusikoloogia. See programm on kohandatud muusikutele ja muusikateadlastele, antropoloogidele, õpetajatele ja heliloojatele ning neile, kes on pühendunud konkreetse muusikapärandi süvateadmiste arendamisele. -
Juhtimisalased kursused
Päevane õpe
Osakoormus
Inglise
28 sept 2020
30 juuni 2020
Ülikool
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here