Filter
Magistrikraadid
Hiina Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Ettevõtlus Hiina. Säästa aega ja leia siit kogu info Ettevõtlus magistriõppe kohta Hiina

Magistrikraad omistatakse tudengitele, kes on lõpetanud ülikooli teise astme õppe spetsiifilises valdkonnas või kutsepraktikas, näidates sealjuures üles suurt meisterlikkust.

Ettevõtluse õpingud võivad äriarenduse ning juhtmise oskuste edasiandmisega tekitada inimestes soovi oma äri alustada. Nad võivad õppida kuidas olla konkurentsivõimelised ning innovatiivsed ning kursustel võidakse puudutada selliseid teemasid nagu vead ja ebaõnnestumised, strateegiad, loovus ning tehnoloogia.

Hiina soovib edendada esimese klassi ülikoolid. Hiina 's majandus on juba maailma ' s suuruselt teine ​​ja kasvab endiselt. Kogeda oma kultuur ja arusaam turu kasv tõstab oma karjääri.

Magister Ettevõtlus Hiina. Leia kogu info ülikoolide kohta Hiina ja võrdle magistriõppe programme Ettevõtlus

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Ettevõtlus, Hiina

Liaoning University of Technology

Selle magistriprogrammi eesmärk on kultiveerida juhtivtöötajaid, kellel on kindel juhtimise teoreetiline alus ning ideoloogiline ja poliitiline kvaliteet, kes on võimelis ... [+]

Selle magistriprogrammi eesmärk on kultiveerida juhtivtöötajaid, kellel on kindel juhtimise teoreetiline alus ning ideoloogiline ja poliitiline kvaliteet, kes on võimelised täitma juhtimis- ja spetsialistifunktsioone ettevõtete ja konsultatsioonifirmadega või osalema sellega seotud õpetamis- ja teadustöös ettevõtetes või muudes sotsiaalsetes organisatsioonides. organisatsioonid. Juhtimise ja majanduse põhiteooriate ühisel alusel rõhutab ta valdkondadevaheliste teadmiste rakendamise pädevust tegelike äriprobleemidega tegelemiseks ja globaliseerunud ettevõtetega töötamiseks.

Põhiroog:

maatriksianalüüs, kõrgem juhtkond, juhtimistehnoloogia, kaasaegne firma teooria, majandusteaduskond ja ärijuhtimine, juhtimisalased uurimismeetodid ja -tehnikad, rahvusvaheline äri.... [-]

Hiina Jinzhou
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles