Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Ettevõtluse juhtimine siin!

Kui soovite oma teadmisi pärast bakalaureusekraadi lõpetamist, on teie jaoks suurepärane võimalus magistri kraad. Selle programmi jooksul saate omandada täiendavaid oskusi, mis aitavad teil tööjõus. Magistrikursused on tavaliselt põhjalikumad, mis võimaldab teil oma eelnevatel teadmistel tugineda.

 

Mis on ettevõtluse juhtimise magister? See on programm, mis on suunatud ettevõtliku mõtteviisiga inimestele. See keskendub äri- ja juhtimisteemadele, et aidata õpilastel ehitada tulevasi ettevõtteid. Paljud neist programmidest on kättesaadavad Internetis. Kaugõpe on suurepärane võimalus ettevõtjatele, kes oma ettevõtteid loovad. See võimaldab neil töötada ja õppida samal ajal. Ülikoolilinnakursustel on ka üliõpilased, kes eelistavad õppida kohapeal ja saavad kasu klassi suhtest.

 

Sellel kõrgel tasemel on palju eeliseid. Paljud inimesed saavad õppida mõtlema viisil, mis on ettevõtlikumaks. Juhtimiskursused võivad aidata õpilastel oma praegustes töökohtades kõrgemale tasemele jõuda või oma ettevõtteid paremini juhtida.

 

Iga kool maksab õppemaksu ja raamatute eest erinevat tasu. Seepärast on seda tüüpi programmi jaoks spetsiifiliste kulude jaoks raske kindlaks teha. Kuid paljud õpilased ütlevad, et kulud on seda väärt. Nad saavad teadmisi, mida nad õpivad, suurepäraseid eeliseid.

 

Pärast lõpetamist ettevõtluse juhtimise magistrikraadiga on õpilastel palju töövõimalusi. Mõned inimesed alustavad oma ettevõtteid. Teised parandavad neid, mis neil juba on. Siis on inimesi, kes kasutavad teadmisi oma koolist, et aidata ettevõtetel kogu maailmas. Samuti on tavaline, et sellesse astmesse kuuluvad inimesed töötavad juhtivatel kohtadel.

 

Kui olete huvitatud magistriõppe omandamisest, leiate lisateavet internetist. See aitab teil otsustada, milline on teie jaoks sobiv kool vastavalt teie konkreetsetele vajadustele. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem

17 Tulemused Ettevõtluse juhtimine

University of San Francisco - School of Management

Hakake ühelt poolt multikultuurset ärikogemust kolmes kontinendis koos USF Master Global Enterprise Entrepreneurship Management kraadiga. ... [+]

Ettevõtluse juhtimine - Ettevõtluse juhtimine .

Hakake ühelt poolt multikultuurset ärikogemust kolmes kontinendis koos USF Master Global Enterprise Entrepreneurship Management kraadiga.

USF Master Global Business Entrepreneurship Management (MGEM) kraad on mõeldud hiljuti kolledži lõpetajate erinevate akadeemiliste erialade. Selle ainepunktide kaudu õpivad õpilased ettevõtlusettevõtetes äriotsuste globaalseid ja kultuuridevahelisi aspekte.

Lase ennast tasakaalustamata ülemaailmses ärikogemuses, mis viib teid Barcelona, ​​Taipei ja San Francisco juurde, et õppida ettevõtlust ja juhtimist läbi iga linna unikaalse ärikultuuri objektiivi.

Master Global Ettevõtliku Juhtimi... [-]
Hispaania Barcelona Ameerika Ühendriigid San Francisco Taiwan Taipei  + 2 Rohkem
August 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Osijek Faculty of Economics

Kraadiõppe Ettevõtlik Management and Entrepreneurship keskendub ettevõtlikkuse, aktiivne ja innovaatilist mõtlemist põhineb tunnistades võimalused ja vastutuse võtmist ke ... [+]

Ettevõtlus on üks kaheksast võtmepädevuste kohta elukestvas õppes, mis kõik vajavad inimesed selleks, et olla edukas elu.

Ettevõtlus on võime mõtteid tegudeksSisaldab see õnnestunud projektide juhtimise, innovaatilisus ja loovus ning riskide võtmise (vastutab tagajärgede vastu võetud otsused). Kõik õppekavad ettevõtlust Ülikooli majandusteaduskonna Osijek vaadata ettevõtlust just sel viisil.

Kraadiõppe Ettevõtlik juhtimine ja ettevõtlus keskendub ettevõtlikkuse, aktiivne ja innovaatilist mõtlemist põhineb tunnistades võimalused ja vastutuse võtmist keskkonnas, kus inimene elab ja töötab. Pärast lõpetamist ettevõtlus ja ettevõtluse õppekava, õpilased omandada oskusi probleemide lahendamise, Muutuste ja ennetavaid meetmeid kõigis olukordades ja kontekstides (väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted, suured ettevõtted, mittetulundusühingud, avaliku sektori, riigifirmade ) ja kõigis tööstusharudes (pangandus, toiduainete töötlemine, põllumajandus, turism, ehitus jne).... [-]

Horvaatia Osijek
Oktoober 2019
Inglise,Horvaadi
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Karolinska Institutet

Magistriprogrammi in Bioentrepreneurship on kohandatud õpilaste taustaga biomeditsiin, farmaatsia-, biotehnoloogia, tervishoid või ravimit -kursuseid kesksed teemad, kuid ... [+]

Magistriprogrammi in Bioentrepreneurship on kohandatud õpilaste taustaga biomeditsiin, farmaatsia-, biotehnoloogia, tervishoid või ravimit -kursuseid kesksed teemad, kuidas juhtida ja arendada life science.

Kas sa kujutlevad ennast töötavad bioteaduste tööstus tulevikus? Nagu lõpetanud magistri programmi Bioentrepreneurship (MBE) siis on kindel alus koostööd arengu ja projektide juhtimise ja ettevõtete bioteaduste valdkonnas.

Võtmeküsimuseks selle programmi raames on teadmiste rakendamist reaalses maailmas. Me kasutame reaalne juhtudel õppida ja paljud õppejõud on kogenud ettevõtete juhid, kes jagavad oma teadmisi ja tegutsema inspiratsiooni. Programm on interdistsiplinaarne, mis puudutab tausta nii õpilased kui ka õpetajad ja pedagoogilisi meetodeid, mida kasutatakse programmi.... [-]

Rootsi Stockholm
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Groningen - Campus Fryslan

Kas olete kunagi pidanud karjääri jätkusuutlikkuses ja juhtimises? See magistriõppe programm õpetab teile kõike, mida peate teadma säästva ettevõtluse kohta. Ülemaailmne ... [+]

Kas olete kunagi pidanud karjääri jätkusuutlikkuses ja juhtimises? See magistriõppe programm õpetab teile kõike, mida peate teadma säästva ettevõtluse kohta.

Ülemaailmne majandus muutub jätkusuutliku ühiskonna suunas, kus inimeste, planeedi ja kasumite huve koos on liikumapanev jõud, mitte neoklassikaline tööstuslik majanduslik süsteem. Selline muundamine vajab akadeemilisi spetsialiste, kes suudavad tõestada, et jätkusuutlik ettevõtlus on võtmetähtsusega. Meie programm rongib neid spetsialiste.

Kas sa oled huvitatud:

uue perspektiivi väljaarendamine?ringikujulised ärimudelid?õppimine tõelistest ettevõtjatest?arendades oma juhtimis- ja juhtimisoskusi ning akadeemilisi teadmisi jätkusuutlikkuse kohta?... [-]
Holland Groningen
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Harbour Space

See intensiivne ettevõtluse, innovatsiooni ja juhtimise programm on mõeldud kõrgkoolilõpetajatele, kes on huvitatud tehnoloogia äri alustamisest ja säilitamisest. Program ... [+]

PROGRAMMI KOHTA

Harbour.Space on ainulaadne segu õppejõudude programmist, käivituskiirendajast, riskikapitali ehitajast ja reaalsest kogemusest, mille eesmärk on valmistada õpilasi ette edukate kõrgtehnoloogiliste ettevõtjate järgmise põlvkonna valmistamiseks.

Ettevõtlus-, innovatsiooni- ja juhtimisprogrammi metoodika ühendab Silicon Valley'st alguse saanud tehnoloogiaettevõtluse põhialused juhtivate tehnoloogiliste ettevõtjate ja kiirendajate, näiteks Y Combinatori ja firmade ehitajate, näiteks Rocket Interneti poolt välja töötatud protsessidega, et tehnoloogia kiiresti käivitada ja kiirendada ettevõtted. Teoreetilise praktilise kogemuse omandamiseks moodustavad õpilased meeskonnad ja töötavad nende meeskondade raames reaalsetes käivitusfirmades. Õpilased peaksid olema valmis töötama väga konkurentsivõimelises keskkonnas, mis iga päev oma oskusi ja püsivust vaidlustab. Võistkonnad sobituvad mentoritega ja parimad meeskonnad valitakse investorite jaoks ideedeks.... [-]

Hispaania Barcelona
Avatud registreerimine
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
emlyon business school

Miks ettevõtluse ja innovatsiooni juhtimine ühendada? Innovatsiooni ja ettevõtluse loogika on üha enam osa samast mõtteviisist ja tegevusest. Uuendustegevust ei juhindu e ... [+]

Võta ettevõtlusalaste uuenduste väljakutse.

Miks ettevõtluse ja innovatsiooni juhtimine ühendada? Innovatsiooni ja ettevõtluse loogika on üha enam osa samast mõtteviisist ja tegevusest. Uuendustegevust ei juhindu enam ainult uurimisüksused

Ettevõtluse ja innovatsiooni juhtimise spetsialiseerunud magister on selle loogika kaasamisel võtme professionaalse oskusteabe ümber: innovatsiooni ja uute ettevõtete käivitamise konfiguratsiooni või olemasoleva ettevõtte uus tegevus. struktureerides kogu äritoetuse nõustamine, teadmised ja toetus ettevõtlusalastes uuendustes.

Rohkem kui ettevõtluskoolituse või Spetsiaalsed Master ® innovatsiooni juhtimise programm, mis ühendab nii mõõtmed võimaldab õpilastel erinevate projektide (pigem keskenduda innovatsiooni, või pigem dünaamiline ettevõtluse orienteeritud) d õppida koos ja integreerima globaalsemat perspektiivi . Tulevased värbajad mõistavad seda integratsiooni ja kombinatsiooni ning muudavad teie tulevaste professionaalsete projektide kasutuse kvaliteedi.... [-]

Prantsusmaa Lyon
September 2019
Prantsuse
Päevane õpe
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Spain Business School

Master ettevõtluse võimaldab õpilastel, kas nad on mõelnud luua oma projekti, kui ta on juba teinud. Kui see on teie puhul, see õpetab õiguslikust piirkondades kaaluda, e ... [+]

Master ettevõtluse võimaldab õpilastel, kas nad on mõelnud luua oma projekti, kui ta on juba teinud. Kui see on teie puhul, see õpetab õiguslikust piirkondades kaaluda, et teada, kuidas idee leida vahendid ja viia toimimise ja juhtimise äri.

Atmosfäär on 100% kogemuslik ja saab juhendaja ja juhendab tuntud ettevõtjad, kes tutvustab teile kõige huvitavam oma äri võrgustike idee.

Samuti, kui olete huvitatud, saate lõpuks koos oma idee kapten tegi seda teha, ja firma on loodud nõu parimad professionaalid.

Mõeldud

Igaüks, kes on ettevõtlikku ja õpihimuline, kuidas märk, mingil hetkel, siis tuleb paigaldada oma projekti ja ohtude minimeerimiseks.... [-]

Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Osakoormus
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
United International Business Schools

Täisajaga üliõpilased võivad omandada magistrikraadi 9-kuulisel õppeaastal, kokku kolm neljandikku 20 ainepunkti iga või 12 kuu jooksul töökoormuse levitamisel. ... [+]

Spetsialiseerunud globaalses ettevõtluses meie MIM programmigaPaindlikud õppeprogrammid

Meie paindlikud õppekavad põhinevad Ameerika kõrghariduse mudelil , mis võimaldab õpilastel valida kursused vastavalt kursuste nõuetele, varasematele uuringutele, praegustele huvidele ja tulevastele ambitsioonidele .

UIBS United International Business Schools ( UIBS )

United International Business Schools ( UIBS ) on alates 2002. aastast pühendunud kultuuridevahelisele haridusele globaalses perspektiivis. See on iseseisev eraõppeasutus, kus on ülikoolilinnakud Euroopas ja Aasias. UIBS pakub paindlikke äri ja juhtimise uuringuid bakalaureuse (bakalaureuse / BBA) ja (Post) Graduate (Master / MBA ja doktor / DBA) tasandil, mille tulemusel erasektori (programmiliselt akrediteeritud) kraadi ja American regionaalselt akrediteeritud ja Euroopa riigiaparaadi tunnustatud kraadi koostöös meie akadeemiliste partneritega.... [-]

Belgia Antwerp Hispaania Barcelona Brussels Madrid Jaapan Tokyo Šveits Zürich Holland Amsterdam Itaalia Milan Geneva  + 11 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
9 - 36 kuud
Ülikool
Online
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistriõppes pakub ideaalse võimaluse spetsialiseeruda see põnev teadusuuringute, kus paljude erialade kohtuda ... ... [+]

Master in Management, Policy Analysis ja ettevõtlus Tervis ja Life Sciences (MPA)

Uus biomeditsiini uuendusi maailma, mis on muutumas üha keerulisemaks tekitada mitmesuguseid eetilisi, juriidilisi ja sotsiaalseid küsimusi ja dilemmasid. Kas uus läkaköha-köha vaktsiini parem kui vana? Kuidas me saame kontrollida Q palavik? Kuidas me peaksime rakendama mõisted patsiendikeskne? Mis on arengu mõju genoomika üldiste ravikindlustuse? Hoolitseda parim võimalik vastuseid neile küsimustele nõuab koostööd mitme teadusharu ja ühiskondlikeks osalejateks, valitsuse, tööstuse ja sotsiaalasutuste tarbijatele ja patsientidele. Magistriõpe pakub ideaalse võimaluse spetsialiseeruda see põnev teadusuuringute, kus paljude erialade kohtuda.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London Graduate School of Management

See programm on mõeldud tudengitele, kes otsivad turustusvõimaluse ettevõtliku instinkte. See võimaldab mõista ettevõtlust rahvusvahelises kontekstis. See on mõeldud üliõ ... [+]

See programm on mõeldud tudengitele, kes otsivad turustusvõimaluse ettevõtliku instinkte. See annab vajalikke teadmisi ja oskusi mõista ettevõtluse protsessi ja soodustada ettevõtlikkust omadused. Masters programm põhineb umbes mõistete ja meetodite kohaldamisel ettevõtlusalaseid oskusi organisatsioonides. Teemad uuritud sisaldab: probleemi lahendamise oskusi, International Business, strateegia ja juhtimine, muutuste juhtimine, sotsiaalse ettevõtluse, äri ja ühiskonna, ettevõtluse, projekti juhtimine, ettevõtlus Turundus, Consultancy Oskused, Corporate Ettevõtlus, Risk Management, ettevõtluse ja uute ettevõtete, analüütilised oskused , innovatsiooni ja tehnosiirde, turuanalüüsi, Rahanduse ja raamatupidamise Entrepreneurs ... [-]

Suurbritannia London
August 2019
Päevane õpe
18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
L’École Supérieure de la Francophonie pour l'Administration et le Management

See Master keskendub loogika kahesuunalist kompetentsi. Tänu paljude jooksul omandatud teadmisi koolituse, mitmesuguseid töökohti seega näeb lõpetajale, eriti nendes tege ... [+]

Koolituse eesmärgid

Pakkuda üliõpilastele, kellel on ülikoolikraad, vähemalt 4-aastase (Master 1 taseme) koolituse prantsuse keeles ettevõtete haldamisel. See koolitus on suunatud eelkõige teiste koolitusprogrammide (inseneri-, sotsiaalteadused, humanitaarteadused jne) üliõpilastele, kes saavad omandada teise juhtimisoskuse.

võimalusi

See Master keskendub loogika kahesuunalist kompetentsi. Tänu paljude jooksul omandatud teadmisi koolituse, mitmesuguseid töökohti seega näeb lõpetajale, eriti nendes tegevusvaldkondades, mis vastab algsetele koolitust.

Akadeemiline partner ja diplom

Koolitus korraldatakse koostöös Majanduse ja Juhtimise Instituut (IEMN - IAE) Ülikooli Nantes (Prantsusmaa).... [-]

Bulgaaria Sofia
Oktoober 2019
Prantsuse
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

See Master eesmärk on kombinatsioon kontseptuaalne teadmisi, kriitilist mõtlemist ja praktilise rakendamise baaskursuse haldamise kohta ettevõtete, organisatsioonide ja i ... [+]

eesmärgid

See Master eesmärk on kombinatsioon kontseptuaalne teadmisi, kriitilist mõtlemist ja praktilise rakendamise baaskursuse haldamise kohta ettevõtete, organisatsioonide ja institutsioonide, mille eesmärk on luua end oluline vahend Portugali akadeemilise koolituse. Katta kesksetel aladel nagu juhtimine, majanduse, õiguse ja arvuti, seda muidugi eesmärk on arendada teadmisi funktsionaalsed aspektid on vaja edukaks rahvusvaheliseks Portugali ettevõtted.

Erioskused:

Selgitage uusi trende ja arenguperspektiividest ettevõtluse ja rahvusvahelistumise valdkonnas; Selgitage, teaduslikult põhjendatud, tarbijate vajadustele / kasutajat erinevatest riikidest; Mõista ja kohaldada äri juhtimise protsesse rahvusvahelises kontekstis; Määratleda ja hinnata erinevaid rahvusvahelistumise strateegiad; Uurida kultuurilisi, poliitilisi, majanduslikke ja sotsiaalseid omadusi erinevate rahvusvahelistel turgudel; Teades suuri jooksvaid küsimusi seoses Euroopa Liidu, eriti need, mis on seotud majanduse ja kaubanduspoliitika. ... [-]
Portugal Porto
Oktoober 2019
Portuguese (Portugal)
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
WOXSEN | School of Business

Tegutseme hypercompetitive ja ülemaailmset majanduskeskkonda. Edu sellises keskkonnas nõuab organisatsioonide minna kaugemale traditsiooniline paradigmad. ... [+]

MBA in Ettevõtlik juhtimine Uuesti insener oma Ettevõtlik DNA

Tegutseme hypercompetitive ja ülemaailmset majanduskeskkonda. Edu sellises keskkonnas nõuab organisatsioonide minna kaugemale traditsiooniline paradigmad. Nüüd on vaja pidevalt uuendusi; vaja läbi vaadata ja kujundada ümber tooteid hingekosutav kiirus; vajadust hallata organisatsioonide lahja ja krapsakas mood. Nii tööandjad on üha rõhuasetusega ettevõtliku talenti oma uusi palkab. Tööandjad hindavad talenti lõpetajatele, kes saavad, on karmid majanduslikud ajad, arendada värske tuluallikad. Milliseid oskusi on vaja teha mõju tänapäeva globaalsete organisatsioonide? Me usume, et vastus ei seisne mitte ainult omandada pädevus teatud funktsionaalsete valdkondade, vaid ka umbes kultiveerimismaterjali vaimus uurimise ja innovatsiooni ebakindel, tegeliku elu stsenaariume. See, kuidas te arendada tooteid, teenuseid ja turge häiriv viisil .. Lühidalt, tulevad vanus on ettevõtlikkus - nii sees-kui väljaspool organisatsiooni. Selleks oleme loodud kahe aasta kraadiõppe programmi Ettevõtlik Management (PGPEM) tugevdada oma ettevõtlikku vaimu ja mõtteviisi, annaks sul õppida kunsti tegemise ühendusi peale saada funktsionaalsed oskused sellistes valdkondades nagu turundus strateegia, rahanduse, ja operatsioonid. Tule, uurida ja taasavastada oma ettevõtlikkust at Woxsen School of Business.... [-]

India Hyderabad Mumbai
Juuli 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Campus Universitario Europeo

See programm on ülemaailmse teadmisi kõigi samme saab kohapeal ärivõimalus ja arendada kõigis etappides, et muuta see tõeline firma. ... [+]

Professional Master CUE - luua ja hallata ettevõtjatele See programm on ülemaailmse teadmisi kõigi abinõud, et võimaldada tuvastada ärivõimaluste ja arendada kõigis etappides, et muuta see tegeliku äriühingu. Me õpetame sulle, praktiline võtmed ja tööriistad luua oma firma ja kuidas juhtida. Ärimaailm on pidevalt otsib uusi võimalusi (teiste tooteid või teenuseid, parandades tehnoloogia, muutes protsessi, arenev turg kaks, ...). Sellega seoses ettevõtja vajab omakorda hea idee äri edu.

&nbsp

Kes see on?

Ülikooli lõpetajate ja spetsialistid, kes tahavad õppida. Igaüks, kes soovib alustada äri ja ei tea, kuidas. Kõik need, kes näevad parim füüsilisest isikust ettevõtjana karjääri võimalus. Ettevõtjad, kes püüavad nende ametialast sõltumatust. ... [-]
Hispaania Marbella A Coruña Madrid
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
6 kuud
Online
Loe edasi eesti keeles
Liaoning University of Technology

Selle magistriprogrammi eesmärk on kultiveerida juhtivtöötajaid, kellel on kindel juhtimise teoreetiline alus ning ideoloogiline ja poliitiline kvaliteet, kes on võimelis ... [+]

Selle magistriprogrammi eesmärk on kultiveerida juhtivtöötajaid, kellel on kindel juhtimise teoreetiline alus ning ideoloogiline ja poliitiline kvaliteet, kes on võimelised täitma juhtimis- ja spetsialistifunktsioone ettevõtete ja konsultatsioonifirmadega või osalema sellega seotud õpetamis- ja teadustöös ettevõtetes või muudes sotsiaalsetes organisatsioonides. organisatsioonid. Juhtimise ja majanduse põhiteooriate ühisel alusel rõhutab ta valdkondadevaheliste teadmiste rakendamise pädevust tegelike äriprobleemidega tegelemiseks ja globaliseerunud ettevõtetega töötamiseks.

Põhiroog:

maatriksianalüüs, kõrgem juhtkond, juhtimistehnoloogia, kaasaegne firma teooria, majandusteaduskond ja ärijuhtimine, juhtimisalased uurimismeetodid ja -tehnikad, rahvusvaheline äri.... [-]

Hiina Jinzhou
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles