Filter
Magistrikraadid
Aasia Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Finantsõigus Aasias siin!

Selleks, et edukalt saada Masters kvalifikatsioon, siis on vaja saada palju krediiti sooritades eraldi mooduleid. Enamik õpetas Masters on mitmeid põhilisi mooduleid, mis te peate võtma ja edasi, et saada kvalifikatsioon. Hindamisaruannet teadusuuringute Masters on peaaegu alati täielikult ühe dissertatsiooni moodul või projekti.

Üliõpilased, kes täidavad osa oma kraad Aasia kasvavad numbrid. Praegu on teine ​​ja kolmas majandus on Aasias. Ilma piiranguteta, õpilased on kirjeldatud oma aja Aasias on parim kogemus elus. Täna, kolm neljast kõige tihedamini asustatud riike maailmas on Aasia: Hiina, India ja Indoneesia.

Finantsõigus Aasias. Saad kõik Finantsõigus info ja kooliga Aasias otse!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Finantsõigus, Aasia

Nakhchivan State University

Valuuta-rahaliste suhete on seotud arengu kaupade ja teenuste väliskaubanduse riikidest, teaduse ja tehnoloogia vahetust, turism, avaliku ja erasektori ülekannete toimunu ... [+]

Master in International Financial ja Valuuta Credit Suhted

Valuuta-rahaliste suhete on seotud arengu kaupade ja teenuste väliskaubanduse riikidest, teaduse ja tehnoloogia vahetust, turism, avaliku ja erasektori ülekannete toimunud seoses arengu rände rahvusvahelise kapitali ja liikumine investeeringuid väljastamist väärtpaberid, rahandus, majanduslike abi. Vormid rahvusvaheliste suhete sünteesitakse vormid ja liiki kasutatakse (diplomaatiliste, kultuuri-, spordi-, jne) või muude tehingute valitsustevaheliste suhete.

Õiguslik alus, et süsteem on kogum rahvusvahelise ja siseriikliku õiguse ja abiga see regulatsioon valuuta rahvusvaheliste suhete, finantseerimine ning viiakse läbi.... [-]

Aserbaidžaan Nakhchivan
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles