Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Globaalne energia siin!

Magistrikraadi on märk sellest, et õpilane on õppinud konkreetse teema juba mitu aastat, üha põhjalikud teadmised oma valitud valdkonnas. Üldiselt on need õpingukursused on avatud neile, kes on eelnevalt läbinud bakalaureusekraadi. Magistrikraadi saab ellu mitmeid erinevaid valdkondi.

Just see, mida on MA Global Energy? See aste on sageli eesmärk on aidata õpilastel õppida kõike energiaallikaid, konfliktid, poliitika ja arengu rahvusvahelisest vaatepunktist. Kursused võib hõlmavad selliseid teemasid nagu energia juhtimine, energia ja majandus, poliitiline süsteem ja energia, piiriülese energeetikaküsimusi ning liiki energia tootmiseks. Sõltuvalt programmi, õpilased võivad hõlmata laiu geograafilisi piirkondi või keskenduvad tihedalt eri piirkondade, nagu Euroopa Liidus.

Seal on palju kasu õpilastele kättesaadavad, kes täidavad üht neist kraadi.Üks olulisi on see, et võttes magistrikraadi aitab õpilastel kui nad otsivad tööd. Teine suur kasu on, et õpilased tavaliselt saada sügav teadmistebaasi, mis võivad tulla käepärane tulevase karjääri.

Maksumus MA Global Energy varieerub institutsioonides. Kes on huvitatud jälitavad üks neist kraadi tuleb veenduda, et teha oma rahalisi uurimistöö enne toime kursusel.

Palju erinevaid karjääri on võimalik ellu viia erialal maailma energiavajadus. Õpilased võivad ühineda poliitikud või poliitikutele, kes töötavad leida energia lahendusi rahvusvahelisel tasandil. Teine võimalus on jätkata tööd rahvusvahelises energia ettevõtete või valitsusväliste organisatsioonidega. Mõned lõpetajate valida, et saada professorid ja õpetajad, et õpetada teistele õpilastele globaalse energia.

Kui te arvate, mida soovid teenida Master in Global Energy, koolide andmebaasi programmid võivad aidata teil leida, mida vaja.Otsi oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Globaalne energia

The Australian National University | Science

Master Energy Change pakub laias ulatuses kursusi, mis võimaldavad teil töötada välja arenenud õppekava, mis sobib teie individuaalsete huvide, oskuste ja püüdlustega ene ... [+]

Üheainsa kaheaastase kraadiõppe, mida pakub ANU Teaduste Akadeemia

Master of Energy muutus on interdistsiplinaarne kursuste programm, mis võimaldab teil arendada programmi täiustatud õppe sobib teie isiklikud huvid, oskused ja püüdlusi valdkonnas energia muutus. Suur võti on kliimamuutuste vajadust kogu maailmas muutus süsinikuvaba energia vormide tootmiseks. Vajadus energia muutus on väljakujunenud veel suhteliselt vähe inimesi tõhusa ülevaate või multidistsiplinaarse oskusi vaja tõhusalt kaasa selle keerulise teema. Meie lõpetajad leiavad tööd valitsuse poliitika, teadus-ja arendustegevuse ja abiorganisatsioonid, rahvusvahelised ettevõtted ja paljud teised põnevad väljad. Andke päring otse ANU-le . ANU Energy Change Institute on Austraalia juhtiv asutus energeetikaalaste teadusuuringute, hariduse ja avaliku korra valdkonnas, mis hõlmab üle 200 üliõpilase ja doktoriõppe üliõpilasi kogu ülikoolis asuvast teadmisest ning üle 100 miljoni euro ulatuses infrastruktuuri ja rajatised. Kuus meie teadlased on ANU Public Policy Fellows, mängivad olulist rolli arengu poliitika kõrval valitsuse ja valitsusasutuste riigi pealinna.... [-]

Austraalia Canberra
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles