Otsi magistriõppe programme Halduse õpe ja võta ülikooliga otse ühendust

Alusta õpinguid Halduse õpe magistriõppe programmis!

Pärast lõpetamist bakalaureuse programmi, paljud inimesed soovivad jätkata akadeemilist karjääri saamisega kapten 's. Seda tüüpi aste võib avada ukse laia valikut kõrge pöörates võimalusi ja anda inimestele väärtuslikke oskusi kasutada töökohal.

Mis on Master 's Administration? Seda tüüpi aste valmistab ette õpilasi efektiivne majandamine ärikeskkond. Tavaliselt kulub kaks kuni neli aastat lõpetada, mille jooksul inimesed võivad õppida raamatupidamise, rahanduse, statistika, inimressursside ja turustamise põhimõtted, et õppida juhtimise analüüs ja strateegia. Kuigi paljud bakalaureuse- 's kraadi kandmiseks, mõned võivad asendada töökogemust asemel see kvalifikatsioon.

Isikud, kes täita Master 's Administration arendada oskusi nagu suunates poliitika korraldamine töötajad ja planeerimine firma menetlused.Need on olulised võimed on suur hulk positsioone ja võib võimaldada individuaalset kiiresti ronida ettevõtte redel.

Selle kulu aste varieerub sõltuvalt asutusest. On programme kättesaadav ka osalise tööajaga või täistööajaga, samuti öösel klasside töötavad spetsialistid. Õpilased peaksid pöörduma halduse büroo programmi nad on huvitatud rohkem teada erikulud.

Lõpetajad Master 's Administration üldiselt sisestage suur hulk äri valdkondades. Paljud muutunud äri konsultandid, investeerimispankurid, finantsanalüütikud või ettevõtjad. Mõned kasutada ka aste hüppelauana alustada uut karjääri pärast tööpäeva teises valdkonnas. Kuna positsioonid on muutumas üha konkurentsivõimelisemaks, see on tähtsam kui kunagi varem mõista rahavood, bilanss ja tõhus meeskond juhtimise.

Paljud programmid pakuvad Master 's Administration.Eraisikud võivad valida registreeruda online-programm, mis on kasulik, kui nad ei 't on juurdepääs asjakohastele transport või töö päevasel ajal. Alustamiseks otsida oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris kooli enda valitud täites juhtima kujul.

Loe edasi

Magister Personalikulud Ja Organisatsiooni

Bologna Business School
ülikoolis Täisajaga õpe 12 kuud November 2018 Itaalia Bologna

Meister personalikulud ja organisatsiooni (MHRO) on täistööajaga (täistööajaga ja kogemused) inglise programmi, mille eesmärk on valmistada ette kõrgharidusega, mis tahes distsipliini, kapten organisatsiooni struktuuri ja inimressursside juhtimise probleemid multikultuurses kontekstis. [+]

Miks mõned ettevõtted edukamad kui teised? Me vastame sellele küsimusele koos, aga mõned eksperdid kinnitada, et see sõltub sellest, strateegia ja teised tehnoloogia või toodete.

Me tajume, et ettevõtete tootlikkust tugineb kuidas top juhtkondadele sõnastada ja rakendada strateegiaid, kuidas organisatsioonid on loodud selleks, et kasutada ära tehnoloogia ja kuidas inimesed teevad uuendusi tooteid ja teenuseid. Organisatsioonid ja inimesed on keskmes etapis nii maailma majanduses ja selles programmis.

Master in Human Resources & Organisatsioon (MHRO) on täistööajaga (täistööajaga ja kogemused) inglise programmi, mille eesmärk on valmistada ette kõrgharidusega, mis tahes distsipliini, kapten organisatsiooni struktuuri ja inimressursside juhtimise probleemid multikultuurses kontekstis.... [-]


Online Magistriõppe Avaliku Halduse

University of Birmingham Online
Online Osaajaga 30 kuud June 2018 Suurbritannia Suurbritannia (UK) Online

Meie 100% -lise avaliku halduse veebipõhised magistriprogrammid aitavad teil oma kogemusi laiendada, edendada oma oskusteadmisi ja saada liidripositsiooni ja avaliku teenistuse pioneeriks kodus või välismaal. [+]

Online magistriõppe avaliku halduse

Laiendage oma kogemusi, arendage oma oskusteavet ja muutuge juhiks ja avaliku teenistuse pioneeriks kodus või välismaal.

Plii positiivne muutus

Meie avaliku halduse veebiprogrammid (MPA) on mõeldud pakkuma avaliku sektori professionaalidele võimalust edendada oma karjääri riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil. Kursus on kavandatud pakkuma õpilastele oskusi ja kindlustunnet, et muuta oma karjääri, kas see on liikumine avaliku või vabatahtliku sektori uueks osakondaks või üleminek konsultatsiooni rollile.

Meie prantsuse kohaliku omavalitsuse uuringute instituudi (INLOGOV) õpetanud on meie online MPA ideaalne järk-järguliste ideede julgustamine. INLOGOV on juhtiv Ühendkuningriigi keskus kohalike avalike teenuste juhtimise, poliitika ja valitsemise uurimiseks, mida tuntakse riiklikult avalike teenistujate uuendusliku mõtlemise algatajatena.... [-]


M.P.A. – Master of Public Administration

Unicaf University (ZM)
Online ja ülikoolis (vahelduv) Täisajaga õpe Osaajaga Avatud registreerimine Küpros Larnaca Ameerika Ühendriigid Hell's Kitchen Kreeka Ateena Rumeenia Bukarest Suurbritannia London Egiptus Kairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenya Nairobi Nigeeria Lagos riik Somaalia Mogadishu Sambia Lusaka Jordaania Irbid Küpros Online + 27 veel

The M.P.A. has been designed to develop professionals in the public sector, who understand the increasingly complex issues shaping policies and projects at the local and national level, and who have the necessary analytical and managerial skills to apply their knowledge to real-world situations. [+]

The M.P.A. has been designed to develop professionals in the public sector, who understand the increasingly complex issues shaping policies and projects at the local and national level, and who have the necessary analytical and managerial skills to apply their knowledge to real-world situations. The Master in Public Administration program equips graduates with the skills, perspectives and understanding needed to function effectively in solving problems and tackling challenges within the wider public sector.

Delivery Mode

Online and through Supported Open Learning

Entry Requirements Regular admission to a Master’s program requires an accredited Bachelor degree Applicants with an accredited Master’s degree will also be considered for entry HND Relevant holders with good relevant work experience (post graduation) may be considered for entry English proficiency (if the Bachelor degree was not taught in English) Updated CV One official letter of recommendation (either Academic or Business) Personal Statement (minimum 500 words) Copy of passport or ID Pathway UU-FNT-203-ZM Introduction to Master Degree UU-M.P.A.-7000 Policy Analysis: Frameworks, Approaches and Values UU-M.P.A.-7010 Contemporary Public Policy: Theoretical Perspectives UU-M.P.A.-7020 Public Management UU-M.P.A.-7030 Ethics in Public Administration UU-M.P.A.-7040 Governance and Public Policy UU-M.P.A.-7050 Managing Human Resources in the Public Sector UU-M.P.A.-7060 Strategic Thinking and Planning UU-M.P.A.-7070 Electronic Governance and Statistical Applications UU-M.P.A.-7080 Research Project UU-Msc-IND100-ZM Induction Module [-]

Master Of Public Administration

University of San Francisco - School of Management
Ülikoolis või online Täisajaga õpe 21 kuud August 2018 Ameerika Ühendriigid San Francisco

Arendada toimivaid lahendusi ühise hea töötades poole põnev karjääri avaliku halduse. [+]

Arendada toimivaid lahendusi ühise hea töötades poole põnev karjääri avaliku halduse.

Liigu ristumiskohas avaliku, era- ja mittetulundusliku sektorite. Tõlgi teooria praktikasse ning alustada selle rakendamist, mis toetab oma kogukonnas.

Meie MPA programmi tähtsuse praktilisi kogemusi, mis valmistab teid tegelema avaliku huvi läbi kogumine ja analüüs tõendeid oluline avalike teenuste osutamise strateegiaid.

Paindlik tunniplaan aitab töötavad spetsialistid tasakaalustamiseks kiire elu, kuid väikestes klassides edendada üks-ühele tähelepanu ja sügavam suhe hoone.

Umbes Master of Public Administration Program Tüüpilised programmi pikkus on 21 kuud, 38 ainepunkti Klassid pakutakse laupäeval Eelistatud kuid ei pea - kaheaastane erialase töö kogemus, sh praktika Lai valik stipendiumi ja rahalise abi võimalusi Klassid algab igal sügisel USF Downtown San Francisco ülikooli. Samuti pakutakse 100% elektroonilisel kujul. Akrediteeritud NASPAA, tähtsaim liikmeks korralduse kraadiõppe programmide avaliku halduse, avaliku korra, asjade ja avalike ja mittetulundussektori juhtimine USAs ja kogu maailmas. USA Uudiste ja Maailma Aruande raames parimate avalike suhete programmide seas. riigi luba ... [-]

Internetis Master Personalijuhtimise

Rome Business School
Online 1 aasta March 2018 Itaalia Rooma

Liitu kõige rahvusvahelise ärikooli Euroopas! Rahvusvahelise personalijuhtimise online magistrikraad pakub teile tipptaseme väljaõpet, tasulisi praktikume, karjääriteenuseid, rahvusvahelisi võrgustikke ja paljusid muid eeliseid teie professionaalseks ja isiklikuks arenguks. Erinevad õpetamise valemid on olemas, et see sobiks kõigile nõuetele. Üliõpilast rohkem kui 140 riigis üle maailma.

[+]

EARNE BIRD: 10% DISCOUNT, KUI TE ENROLLIDES ENNE DETSEMBRIL 11.

Alguskuupäev: igal aastal, märtsis ja oktoobris. Tänapäeval on inimressursid ettevõtetele ja mittetulundusühingutele määrava tähtsusega, et saada konkurentsieelis. Inimõiguste pädevus, motiveeritus, innovatsioonivõime ja üldine professionaalse jõudluse kvaliteet määravad organisatsiooni edu. Sellest vaatenurgast lähtudes peavad ettevõtted ja institutsioonid olema varustatud ekspertidega, kes suudavad mõista täielikult üksikisiku keskset rolli ja jälgida sellega seotud juhtimisprotsesse, nagu valik, rentimine, koolitus, kommunikatsioon, arendus ja hüvitis.

Struktuur (1 aasta) 6 kuud Rooma: Loengud + Täiendav Tegevused 6 kuu Projektitöö Õppereisid Euroopas Firmakülastused kultuuriprogramm Rahvusvaheline praktika teie valitud riigis Target saajad üliõpilastele ja lõpetajatele värbajate; koolitajatele; treenerid; spetsialistid, kes tegutsevad kontekstides va personalikulud ettevõtjad, kes soovivad omandada kõrgharidusse inimressursside juhtimine. Sisu ... [-]

MSc Operations Management

OBS Business School
Online Täisajaga õpe Osaajaga 12 kuud May 2018 Hispaania Barcelona Madrid + 2 veel

Master in Operations Management annab teile oskusi arengut, oskusi ja teadmiste omandamine vastavalt uutele väljakutsetele, et globaliseerunud maailmas nõuab uus juhtkond. Suur globaalseid muutusi, mis on praegu mõjutavad maailma põhjus tarneahelate üha globaalsemaks, mängivad olulist rolli konkurentsivõime ... [+]

Master in Operations Management

Master in Operations Management annab teile oskusi arengut, oskusi ja teadmiste omandamine vastavalt uutele väljakutsetele, et globaliseerunud maailmas nõuab uus juhtkond.

Suur globaalseid muutusi, mis on praegu mõjutavad maailma põhjus tarneahelate üha globaalsemaks, mängivad olulist rolli ettevõtete konkurentsivõimet, et olla kaaluda oluline osa diferentseerimine. Tarneahelate ei ole enam majanduslikult keskus, saada juhi konkurentsieelise ettevõtetele kaudu lisandväärtusega teenuseid, paindlikkust muutuvas keskkonnas ja innovatsiooni.

Master in Operations OBS on sündinud pärast seda paradigma muutust. Mis see teile läbilõiget pikema ettevõtte protsessid, mõju strateegiliste otsuste protsesse äri, analüütilise võime, mis aitab lahendada probleeme, juhtimisoskusi ja kohtuvad riski minimeerimise strateegiaid ebakindlust keskkonda. Näitaja COO on üks parimaid tasutud logistika tegevust vastavalt II ICIL Logistika Palk Survey.... [-]


Master In Management Inimeste Ja Organisatsiooni Arengu

ESIC Business & Marketing School
ülikoolis Täisajaga õpe 1 aasta September 2018 Hispaania Madrid

See magistrikraad on praegu üks kõige täiuslikum on ekspertide koolitamise Human Resources programmid. Täpne programm, millel on pikk kogemus, mis rõhutab inimeste strateegilise ettevõtte vara ja tulevaste personalijuhtide kui vaieldamatu juhid selles protsessis. [+]

See magistrikraad on praegu üks kõige täiuslikum on ekspertide koolitamise Human Resources programmid. Täpne programm, millel on pikk kogemus, mis rõhutab inimeste strateegilise ettevõtte vara ja tulevaste personalijuhtide kui vaieldamatu juhid selles protsessis.

Master on ametlik programm pakutakse koos University Rey Juan Carlos, metoodika, mille põhjal, mis sisaldab tipptasemel harivad koos suure jõudlusega koolituse personalijuhtimine ja organisatsiooni arengu.

õpetusliku Õppekava

Õppekava Magistriõpe Personalijuhtimine ja organisatsiooni arengu eesmärk on võtta arvesse üldpõhimõtted on sätestatud art. 3.5 kuningliku dekreedi ja määratluse õppe eesmärkidest ka üldisi ja konkreetseid oskusi professionaalse, akadeemilise ja kus tudeng peab olema koolitatud. Esmane eesmärk pealkirjas on piisava ja kraadiõppe tasandil teadusliku väljaõppe seoses personalikulud ja organisatsiooni, edastades teadmisi ja andes juhtimisoskusi, mis on vahetult kohaldatav kutseala lõpetajatele. Koolitus Master põhineb Kombineerides teadusliku ranguse äritegevuse tegelikkust, integreerides teooria ja praktika ning metoodika koolitus, dialoogi ja kogemuste vahetamist, peegeldus "juhtumid" koolituse "simulaatorite "äri ja alusena, arendamise võime analüüsi ja sünteesi ja ülevaade tähenduse ja vastutuse töö ise.... [-]


Meistrid Personalijuhtimise (mhrm)

The Open University Of Tanzania
Online ja ülikoolis (vahelduv) Osaajaga 18 kuud September 2018 Tansaania Dar Es Salaam

Programm koosneb neljast (4) põhilisi kursusi, kaks (2) valikained, mis kannavad massiga kaks ühikut iga ja Teadustöö metodoloogia kursuse akadeemilise 179 väitekirja, mis kannab kuus (6) üksused teha kokku kaheksateist (18) üksused programm lõpule viia. [+]

Programm koosneb neljast (4) põhilisi kursusi, kaks (2) valikained, mis kannavad massiga kaks ühikut iga ja Teadustöö metodoloogia kursuse akadeemilise 179 väitekirja, mis kannab kuus (6) üksused teha kokku kaheksateist (18) üksused programm lõpule viia.

Core Units kood pealkiri Osakute Ainepunktid OLG 631 Strateegilise personalijuhtimise 2 20 OLG 632 IKT ärijuhtimise 2 20 OLG 633 Omadustest ja tunnustada juhtimine 2 20 OLG 636 Tööõiguse ja tööjõusuhted 2 20 Iga Kaks valikained allpool: OLG 637 Nõustamine ja Coaching töökohal 2 20 OLG 638 Human Resource Management Consultancy 2 20 OLG 639 Rahvusvahelise Personalijuhtimise 2 20 OLG 640 Juhtimise Tööohutuse ja Töötervishoiu 2 20 OLG 641 Inimressursi planeerimine ja arendamine 2 20 doktoritöö: OBM 699 Business Research metoodika / doktoritöö 6 60 programm Toimetaja MHRM kursuste ja väitekirja pakutakse kolm erinevat osutamise viiside, nimelt; kaugus, õhtul ja täidesaatva režiimid. Kandidaadid piirkondades kui ka Dar es Salaam, kes ühel või teisel põhjusel ei saa valida õhtul või täidesaatva režiimid on soovitatav jätkata MHRM kaugus programmi. Kaugus Mode: See on avatud ja kaugõppe (ODL) režiimis alustalaks OUT. Õpilased hakkavad õppeaasta (tavaliselt oktoobris) poolt eelnädala mille nad ka end registreerida. Nad on varustatud muidugi piirjooned ja edasi uurida registreeritud kursused. Nad peaksid registreerima vähemalt 8 ühikut tuum ühikut. Pärast registreerimist nad ka kohustatud registreerima oma valmisolekut istuda jaanuar / veebruar peamine testid (MTTS) järgmise aasta kursustele, kus nad olid registreeritud. Aprilli paiku, ajal näost näkku istungil nad on oma õpilaste edusamme Portfolio (SPP) allkirjastati suhtes nad on registreeritud pärast tagades õppejõud, et nad on saanud... [-]

Master Of Business Administration Koos Inimressursside

Universidad Tecmilenio
Ülikoolis või online Täisajaga õpe Osaajaga 5 semestrit July 2018 Mehhiko Mehhiko Online Chihuahua San Luis Potosi Culiacan Mazatlan Guadalajara Cancún Veracruz Puebla Merida Hermosillo Ciudad Obregon Queretaro Durango Campus Cuernavaca Mehhiko riik Mexico City Monterrey Torreon Ciudad Juárez Villahermosa Nuevo Laredo + 22 veel

Et lõpetamise Master of Business Administration koos Human Resources, teil on võimalik: Lahenda probleemid inimkapitali juhtimine, viies otsuseid eesmärkide organisatsioonid. [+]

Miks see Master?

Vali TecMilenio Ülikool

Üks edutegurid spetsialistide, on usaldusväärsus. Nii et teil saada usaldusväärsust, siis kinnitan kõike, mida õppida. Meil on õpetajad on spetsialiseerunud Human Resources, haldus ja psühholoogia. Lisaks teile teadmisi, siis treenida, et parandada oma sotsiaalseid oskusi. Et oma kogemusi rahvusvaheliselt, me vahetame skeemid. Tänu meie äri sideme, saate kokku puutuda erinevate institutsioonide pühendatud värbamise ja arendamise inimandeid.

TecMilenio olla osa ülikooli on parem

Üks eeliseid ülikoolis õppivaid TecMilenio on, et te tööd samas tempos töökohal. Arenda. Lõpuks oma lõpetanud, siis on suurenenud oma aastane kogemus. ¿Human Resources, koolituse või organisatsiooniline käitumine? Ma teile nõu täiuslik ennast kategooria, mis sobib teile. Mida ma saan? ... [-]

Magister Poliitikas, Halduse Ja Rahvusvaheliste Suhete

Zeppelin University
ülikoolis Täisajaga õpe 1 - 2 aastat August 2018 Saksamaa Friedrichshafen

Sest eksperdid teaduse ja teadusuuringute, sihtasutused, parlamentide, avaliku teenistuse, ühingute, rahvusvaheliste organisatsioonide, valitsusväliste organisatsioonide, arvates uurimiskeskuste, poliitiline nõustamine, ajakirjandus, avalikud suhted [+]

Sest eksperdid teaduse ja teadusuuringute, sihtasutused, parlamentide, avaliku teenistuse, ühingute, rahvusvaheliste organisatsioonide, valitsusväliste organisatsioonide, arvates uurimiskeskuste, poliitiline nõustamine, ajakirjandus, avalikud suhted

New Educational Mõõtmed juhtimise poliitika, halduse ja organisatsioonid

Avalik sektor satub üks tähtsamaid etappe ümberkujundamise moodsa riikluse. Järgmised näited viitavad sellele põhjalike muutusteta:

Euroopa integratsiooni; uus ülemaailmne ja piirkondlik sõltuvuse; Kõne efektiivsemaks ja kodanikele suunatud halduskorralduse; debattide kohta erastamine, avaliku ja erasektori partnerlus, või debureaucratization; Elektroonilise valitsus; usalduskriisi avalikes asutustes, kus küsimused puudutavad eetilised standardid ja uued poliitiline kommunikatsioon. See ei hõlma ainult avaliku, ühiskondlik ja rahvusvahelise halduse, vaid avaliku sektori ettevõtete, valitsusväliste organisatsioonide, mittetulundusühingute ja poliitilised asutused nagu liitude, parteide ja parlamentidega. ... [-]

Magister Halduse Rahvusvahelistes Organisatsioonides

University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics
ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat October 2018 Poola Wrocław

Master of Administration rahvusvahelistes organisatsioonides programm kestab 2 aastat (4 semestrit). Et saada magistrikraadi, õpilased peavad kirjutama ja kaitsma magistritöö. [+]

Master of Administration rahvusvahelistes organisatsioonides

Taotlejal peab olema bakalaureusekraad ala on seotud kavandatava õppesuunal. Programm koosneb kohustuslike ja vabaained ning spetsialist muidugi. Esimesel semestril õpilased on määratud eriala / seminar vastavalt oma eelistustele märgitud registreerimise ajal (eeldusel, et nad vastavad sisenemise nõuetele valitud eriala / seminar). Esimesel semestril õpilased peavad osalema kõik klassid ja ühe eriala seminar. Järgnevatel semestrit õpilased saavad valida vabatahtlik klasside ja valikained. Õpilased võivad valida pakutakse valikaineid. Programm kestab 2 aastat (4 semestrit). Et saada magistrikraadi, õpilased peavad kirjutama ja kaitsma magistritöö.... [-]


MPa Master Of Public Administration

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 9 - 24 kuud September 2018 Suurbritannia Nottingham + 1 veel

See kursus keskendub kriitilisi küsimusi ja peamised arengud, mis on seotud avaliku halduse, nagu juhtimine, strateegia, tulemuslikkuse juhtimise ja personalijuhtimise. [+]

MPA Master of Public Administration

MPA Public Administration on rahvusvaheliselt tunnustatud kvalifikatsioon ning annab avaliku teenistuse juhtidele oskusi ja teadmisi, mis on vajalikud juhtimise loominguliselt väljakutsuv poliitika keskkondades. See sobib uus lõpetajate ja need, kellel on juhtimise ja / või avaliku või kolmanda sektori töökogemust.

Praeguse arenguga riigis üle maailma, et see on üks kõige põnevam korda õppima midagi pistmist avalik sektor, valitsemise ja omavalitsuse ning teenuste osutamist inimeste vajaduste rahuldamiseks.

Eesmärk kõik meie programmid on pakkuda Teile oskusi, teadmisi ja vahendeid, et mõtestada maailma avaliku korra ja juhtimine, nii et saate analüüsida olukordi ja probleeme ning kasutada seda parandada tava.... [-]


Magister Tegevuses Ja Tarneahela Juhtimine Barcelona

GBSB Global Business School
ülikoolis Täisajaga õpe 9 - 12 kuud Avatud registreerimine Hispaania Barcelona

Õppustegevus ja tarneahela juhtimine ärikoolis, kus selle digitaalse põhitöö on. GBSB Global on ainus kõrgharidusasutus Hispaanias, mida Microsofti akrediteerib digitaalse hariduse juht. Saate Microsoft Imagine Academyi omandada diferentseeritud kvalifikatsiooni - GBSB Global valmistab õpilasi digitaaltehnoloogiale turu nõudluse rahuldamiseks [+]

Miks magistrikraad operatsioonides ja tarneahela juhtimises Õppustegevus ja tarneahela juhtimine ärikoolis, kus selle digitaalse põhitöö on. GBSB Global on ainus kõrgharidusasutus Hispaanias, mida Microsofti akrediteerib digitaalse hariduse juht. Saate Microsoft Imagine Academyi omandada diferentseeritud kvalifikatsiooni - GBSB Global valmistab õpilasi digitaaltehnoloogiale turu nõudluse rahuldamiseks Programmi kirjeldus

Barcelonas toimuvate tegevuste ja tarneahela juhtimise eesmärk on anda üliõpilastele põhiteadmised toimingute ja tarneahela funktsionaalsusest ülemaailmsel perspektiivil, keskendudes toimingute ja tarneahela juhtimise üldistele tagajärgedele organisatsiooni tegevuse tulemuslikkuses. Magistrikraad Operatsioonide Ja Tarneahelate Juhtimisega Barcelonas õpetab tulevasi ärijuhte, kellel on põhilised tehnilised ja juhtimisoskused, et olla edukad kogu maailmas. See Barcelona magistriõpe õpetab tulevastele ärijuhtidele, kuidas saada konkurentsieeliseid turgudel kogu maailmas, kõrge tehnilise tasemega Ja juhtimisalane pädevus. Programmi Master of Operations ja Tarneahela Juhtimine Barcelonas osaleb õpilastel protsessi ja tehnikaid, mida kasutatakse erinevate juhtimisstrateegiate väljatöötamiseks kogu toimingute, hangete ja hankimise ja tarneahelate kaudu. Selle suurema mõistmise abil saavad õpilased paremini kujundada ja mõjutada ettevõtte müüki ja kasumit.... [-]


Hetkel Master In Logistics Management

Fraunhofer Academy
Online Osaajaga October 2018 Saksamaa Münchenis Baden-Württemberg

Vahemikus ärilised nõuded logistika juhid on mitmekesine ja ulatuslik: See ulatub põhjendatud teadmisi ladustamise, transportimise ja käitlemise tehnoloogia, automaatika ja identifitseerimise tehnoloogia on äri- ja õigusalaseid teadmisi, et põhioskusi nagu projekti haldamine, klientide lähenemist, juhtimine ja kultuuridevahelise suhtluse vastu. [+]

Vahemikus ärilised nõuded logistika juhid on mitmekesine ja ulatuslik: See ulatub põhjendatud teadmisi ladustamise, transportimise ja käitlemise tehnoloogia, automaatika ja identifitseerimise tehnoloogia on äri- ja õigusalaseid teadmisi, et põhioskusi nagu projekti haldamine, klientide lähenemist, juhtimine ja kultuuridevahelise suhtluse vastu.

Sihtgrupp

Magistrikraadi University of Stuttgart ja Fraunhofer Academy pakub noortele spetsialistidele sees ja -einsteigern ja tulevasi juhte logistika põhjaliku koolituse kõigi valdkondade logistika juhtimine. See sisu, struktuur ja teenuste uuringud on spetsiaalselt kohandatud töötavad spetsialistid, mis võimaldab logistika uuring ilma erialase katkestamist. ... [-]


Tervishoiuteenuste Juhtimise Magister (MPA)

Mercy College
Ülikoolis või online Täisajaga õpe Osaajaga September 2018 Ameerika Ühendriigid Dobbs Ferry USA Online + 1 veel

Edasi oma haridus- ja karjäärivõimalusi tervishoius Tervishoiutöötajad mängivad võtmerolli tänapäeva kiiresti muutuvas tervishoiukeskkonnas. [+]

See on tervishoiu juhtimise põnev aeg. Valdkond kasvab ja igapäevaselt muutub. Ja vähesed koolid saad sa selleks valmis nagu Mercy. MPA on 48-krediidiprogramm, mis on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad tervishoiuteenuste juhtimises ulatuslikku multidistsiplinaarset haridust.

Programmi eesmärk on valmistada ette kõrgharidusega spetsialistid rollideks tervishoiu juhtidele kiiresti muutuvas tervishoiu keskkonnas. Programm sobib õpilastele, kes ennustavad karjääri mitmesugustes tervishoiuasutustes avalikes, era- ja mittetulunduslikes keskkondades.

Tervishoiuteenuste haldamise kiire faktidMultidistsiplinaarne haridus tervishoiuteenuste juhtimisesKursustel pakutakse õhtuid ja nädalavahetusiTervishoiutöötajad professorinaTervishoiuvaldkonna kõnelejadProgrammi tulemusedPO1 ... [-]