Filter
Magistrikraadid
Prantsusmaa Paris Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Halduse uuringud Paris. Leia parimad Halduse uuringud magistriõppe võimalused Paris

Masters kraad annab teile võimaluse kas edasi oma arusaama eelkõige küsimus või startida hoopis teisiti kasutades oskusi olete omandanud oma eelmise bakalaureuse kraadi.

Halduse programmides õpitakse algtaseme ja edasijõudnud taseme äripõhimõtteid, nagu näiteks rahandus, turundus, meeskonnatöö ja organisatsioon. See õppevaldkond on kasulik nendele tudengitele, kes soovivad omada karjääri ärinduses või soovivad oma praegusel töökohal edendust saada.

Prantsusmaa pakub suurepärase kõrgharidussüsteemi mitte ainult oma kodanike, vaid ka välismaalased. Riik 's dünaamiline kultuuri meelitab välisüliõpilaste ja kes on huvitatud jälitavad rahvusvahelise kursused. Prantsusmaa on traditsioon teadusliku ja tehnoloogilise innovatsiooni. See tagab, et teadlased täielikult kasutada oma loovust.

Pariis on kõige tihedamini asustatud linn Prantsusmaal ja selle pealinna. See on üle 2 miljoni elaniku kohta. See võõrustab juhtivaid keskusi õppimine ja kunst Euroopa regioonis. Olles koduks suurim arv kõrgelt haritud inimeste, Pariis on mitme maineka ülikooli Prantsusmaal.

Halduse uuringud magistriõpe Paris. Otsi Halduse uuringud magistriõppe programme Paris ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Halduse uuringud, Paris

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
CIFFOP

See rahvusvaheline personalijuhtimise magistrikraad on akrediteeritud Prantsusmaa kõrgharidus- ja teadusministeeriumi poolt. ... [+]

Ainulaadne programm

Eesmärgid

Ülemaailmsed ettevõtted vajavad hästi koolitatud ja operatiivseid personalijuhtimise töötajaid. See programm aitab teil:

Omandage vajalikud personalijuhtimise oskused järgmistes valdkondades: globaalne personal, teadmiste juhtimine, hüvitised ja eelised, liikuvus, pädevuse juhtimine, töötajate vahelised suhted ja mitmekesisuse juhtimine. Korraldage ja rakendage HRM-i põhimõtteid ja tavasid ettevõtte, riigi, saidi või äriüksuse tasandil. Efektiivselt tegutseda multikultuurses keskkonnas. Arendada konkreetseid kogemusi rahvusvahelises keskkonnas. Pöörake kultuurilist teadlikkust ja tundlikkust. Tutvuge erineva organisatsioonikultuuriga kui oma koduriigis. Programmi eelised ... [-]
Prantsusmaa Paris
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles