Filter
Magistrikraadid
Prantsusmaa Toulouse Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Halduse uuringud Toulouse. Leia parimad Halduse uuringud magistriõppe võimalused Toulouse

Selleks, et edukalt saada Masters kvalifikatsioon, siis on vaja saada palju krediiti sooritades eraldi mooduleid. Enamik õpetas Masters on mitmeid põhilisi mooduleid, mis te peate võtma ja edasi, et saada kvalifikatsioon. Hindamisaruannet teadusuuringute Masters on peaaegu alati täielikult ühe dissertatsiooni moodul või projekti.

Akadeemilises maailmas on halduse õppe eesmärk ärinduse maailmas hakkama saamine. Tudengid õpivad selliste valdkondade põhitõdesid nagu ärijuhtimine, suhtlemisoskused ning meeskonnatöö.

Prantsusmaa on praegu üks 20 parima tootlusega riik nii majanduse tõttu nende suurepärase tulemustele orienteeritud kõrghariduse õppes. Enamik kursusi kõrgkoolides pakutakse prantsuse keeles. Prantsusmaal on 60 avaliku ja 100 eraülikooli.

Toulouse asub piki pangad jõe Garonne Haute-Garonne osakonna edela Prantsusmaal. See on kesklinnas Euroopa kosmosetööstus. Võttes 3. suurim üliõpilastest riigis, Toulouse on koduks Ülikooli Toulouse ja mitmed teised kõrgemad õppeasutused.

Halduse uuringud magistriõpe Toulouse. Otsi Halduse uuringud magistriõppe programme Toulouse ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Halduse uuringud, Toulouse

The University of Toulouse Graduate School of Management

Eriala International Human Resources Management (IHRM) eesmärk on koolitada üldsuunitlusega valdkonnas, kvalifitseeritud ühtegi tööhõive suunas inimressursside ... [+]

Master of Human Resource Management Eriala International Human Resources Management (IHRM) eesmärk on koolitada üldsuunitlusega valdkonnas, kvalifitseeritud ühtegi tööd osakonna inimressursse rahvusvaheline ettevõte või rahvusvaheline konsultatsioonifirma. 70% kursustel õpetatakse inglise prantsuse ja välismaa õpetajad, juhid ja eksperdid ettevõtete ja rahvusvahelised ettevõtted.Tingimused juurdepääsu Juurdepääs sellele eriala on avatud:

õpilastele, kes on läbinud 60 ainepunkti esimese aasta Masters Personalijuhtimine on täidetud tingimused esitatakse hindamise ja analüüsi nende rakendamise; õpilastele, kes on läbinud 60 ainepunkti teise esimese aasta Master Management, omanikele Master esimesel bakalaureusekraad, diplomi College of Commerce või muu vastav kvalifikatsioon pärast läbivaatamist oma akadeemilise rekord ja edu valik test. ... [-]
Prantsusmaa Toulouse
September 2019
Päevane õpe
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles