Magistriõpe Haridus Suurbritannia. Otsi magistriõppe programme Haridus ning võta ülikooliga Suurbritannia otse ühendust!

Magistriõpe Haridus Suurbritannia. Säästa aega ja leia siit kogu info Haridus magistriõppe kohta Suurbritannia

Haridus

Neile, kellele meeldib töötada inimestega ja kes tahavad olla seotud haridussüsteemiga ja õppeprotsessiga, olgu see siis avalikus või erasektoris, peaks suurepäraselt sobima magistriõpe haridusteadustes. Paljudes Inglismaa haridusasutustes nõutakse tööle võtmisel just magistrikraadi hariduses. Olgu eesmärk õpetamine, juhatamine, süsteemi loomine või konsulteerimine, on nii professionaalidele kui ka värskelt bakalaureuse kraadi lõpetanutele hariduse magistriõppe programm väga kasulik.

Magistriõpet hariduses saab Inglismaal teostada nii päevases õppes, osalise ajaga õppes, linnades nagu näiteks London, Oxford, Bath, Liverpool, Norwich või Bangor. Magistriõppesse astuda soovijatelt nõutakse haridusteadustega seotud bakalaureusekraadi omamist ning mõnikord ka õpetamiskogemuse ja -teadmiste olemasolu. Magistriprogrammid hariduses pakuvad tudengitele tasakaalu teooria ja praktika vahel, fokusseerides tänapäeva metodoloogiale. Inglismaa ülikoolides soositakse üks-ühele kontakti ning õppetunde kõrgelt kvalifitseeritud ja kogemustega professoritega.

Et saada rohkem teada magistriõppe programmide kohta haridusteadustes Inglismaal, uuri allpool asetsevaid viiteid ning loe edasi!

Loe edasi

MRes Haridusuuringute

University of Stirling
ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 12 - 27 kuud September 2018 Suurbritannia Stirling + 1 veel

See uudne kursus valmistab teid doktoriõppe ja karjääri haridusuuringute läbi mitmeid õpetas moodulite ja väitekirja. Vastavalt eksperdi juhtimisel meeskond juhtivad teadlased õpid oskusi teadustöö, alates ideest kuni kavandamist, metoodikat ning andmete kogumise, analüüsi, tõlgendamine ja levitamine. Osana muidugi siis tihedat suhtlemist tipptasemel teadusprojektide Praegu viivad Haridus töötajate Sotsiaalteaduskond. [+]

See uudne kursus valmistab teid doktoriõppe ja karjääri haridusuuringute läbi mitmeid õpetas moodulite ja väitekirja. Vastavalt eksperdi juhtimisel meeskond juhtivad teadlased õpid oskusi teadustöö, alates ideest kuni kavandamist, metoodikat ning andmete kogumise, analüüsi, tõlgendamine ja levitamine. Osana muidugi siis tihedat suhtlemist tipptasemel teadusprojektide Praegu viivad Haridus töötajate Sotsiaalteaduskond.

Akrediteerimine

Muidugi on tunnustanud majandus- ja sotsiaalkomitee teadusnõukogu oma nõuetele magistri teadus koolitust, ja see on nüüd osa tunnustatud rada haridusuuringute Scottish Graduate School in Social Sciences.

Üles põhjust õppida koos meiega Sul on aidata kaasa teadustöö suutlikkust haridus, muutes vahe tava ja / või poliitika. Saad MRes alates teaduskonna kelle haridus programmid on kohal nagu üks parimaid Suurbritannias Sul on toetavad arendada teadmisi, oskusi ja arusaamist teadus ekspert teadlased Haridus ja sotsiaalteadused. Sa tutvustatakse tipptasemel empiirilise ja teoreetilise uurimistöö on multidistsiplinaarne ja Mutli-töökeskkonda. Teil on kasu paindlik programm, mis toetab teid läbi erinevate etappide teadusuuringute protsess. Kursuse eesmärgid ... [-]

PGCE

University of Winchester
ülikoolis Täisajaga õpe 1 - 2  September 2018 Suurbritannia Winchester

Asutatud aastal 1840, kui Õpetajate Seminar, University of Winchester on ehitatud selle ajalugu kvaliteetsete ja innovaatiliste õpetajahariduse õppekavasid. See PGCE Primary programm rongide õpilaste õpetamiseks 5-11 vanuserühm. Programmi kogemus on intensiivne veel intellektuaalselt stimuleeriv - see hõlmab suurt aktiivse osalemise ja isiklik ja professionaalne kohustus, mis võimaldab arengut läbimõeldud ja kvaliteetseid sisenejate õpetajakutse. PGCE Esmane on kraadiõppe professionaalne programm esmase õpetajahariduse (ITT), mille tulemusel sõlmitakse kas aspirantuur Haridus (koos magistriõppe krediiti) või Professional Mehhatroonika Haridus, mõlemad kaasa arvatud soovituste andmise kvalifitseeritud õpetaja staatus ( QTS). Programm on korraldatud umbes kuuest moodulist ja sisaldab kooli tööpraktika. [+]

PGCE Primary valmistab õpilasi õpetada kogu vanuserühmadesse 5-11 (täistööajaga või osalise tööajaga liinil).

Üliõpilased kohustuvad õpinguid kõik elemendid algharidus; nad laiendada oma teadmisi õppimise ja õpetamise, laiusest ja ulatus õppekava ja professionaalsed oskused, mis on seotud kõrge kvaliteediga õpetamine. Neid valdkondi arusaam ja oskus Seejärel kantakse klassiruumis ajal kaks kooli kogemus paigutused.

Täiskoormusega õpe on korraldatud kooskõlas põhikooli aasta ja algab pre-program 15 päeva kooli / s korraldatud õpilane. Õpilased on varustatud käsiraamatut, et suunata need eelnevalt programmi vaatluste ja tegevuste.

Osalise tööajaga variant hõlmab olulisel määral segatud / e-õpe, kelle jaoks kodus arvuti ja internet on väga oluline. Õpilased korraldavad täiendava 22 füüsilisest isikust suunatud päeva kooli ajal oma programmi. Pange tähele, et kuigi osalise tööajaga üliõpilased kohustuvad õpitakse osalise tööajaga, kooli paigutused on tavaliselt läbi aasta täistööajaga.... [-]