Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Hispaania uuringud siin!

Rahvusvaheline äri ja asjade seis on kasvav valdkond, mis nõuab spetsialistide keele ja kultuuri mõistmist vaja töötada omavahel seotud maailmas. Pakkudes multidistsiplinaarse lähenemisviisi, MA Hispanic Studies annab õpilastele teadmised Ladina-Ameerika ajaloo, kultuuri ja poliitika. Mis kraad hispaanlased uuringud, õpilased saavad alustada karjääri geograafiliste piirideta.

Mis on Meister Hispanic Studies? See on interdistsiplinaarne määral, mis kestab Ladina-Ameerika ajaloo, kultuuri ja poliitika. Sõltuvalt õpilaste huvi, õppida saab kohandada, et see sobiks erinevate fookuste. Kursuste hõlmab antropoloogia, ajalugu, kultuurilugu, Ladina-Ameerika kirjanduse ja keelte, samuti poliitikas ja rahvusvahelistes suhetes. Programmi käigus õpilased uurida teemasid ja uurida teooriaid, et saada parem arusaam kaasaegse Ladina-Ameerikas.

Master in Hispanic Studies annab õpilastele põhjalikud teadmised ja Ladina-Ameerikas. Interdistsiplinaarne lähenemine annab õpilastele teadmised ajaloolise, kultuurilise ja poliitilise küsimusi. Kuna programmid on paindlikud, õpilased saavad struktureerida õppima, et see sobiks nende individuaalsetele akadeemilisi huve.

Programmid pakutakse riigist ja koolist üle kogu maailma ning kulud on väga erinevad. Et rohkem teada saada kulud ja muidugi pakkumisi, siis tuleb ühendada otse koolidesse pakub Master in Hispanic Studies.

Lõpetajad Master in Hispanic Studies on valmis siseneda maailma majanduse, teaduse või poliitikaga. Kasvav rahvusvaheline nõudlus kakskeelne spetsialistide ühendatud sügava kultuurilise mõistmise, et õpilased omandavad avab neid kuni karjääri üle maailma.Ühine karjääris hulka kultuuriteaduskonnad ohvitser, rahvusvaheline äri professionaal, tõlkija, avalike administraator, õpetaja, import / eksport spetsialist ja rahvusvaheliste suhete spetsialist.

Õpilastele, kes on kirglik Ladina-Ameerika teemasid, MA Hispanic Studies avab lõputu karjäärivõimalusi. Kas soovite osaleda täistööajaga või osalise tööajaga, on programmid, et see sobiks teie ajakavaga. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Hispaania uuringud

Peoples’ Friendship University of Russia

See aste eesmärk on koolitada spetsialiste spetsialiseerunud probleeme Ladina-Ameerika ja ehitamise uue teadusuuringute profiiliga Ladina-Ameerika piirkonnas vaatenurgast ... [+]

Master in Contemporary Studies Ladina-Ameerika (hispaania keeles)

Õppeaeg: 2 aastat EAP: 120 Keel: English

Programmi kirjeldus

See aste eesmärk on koolitada spetsialiste spetsialiseerunud probleeme Ladina-Ameerika ja ehitamise uue teadusuuringute profiiliga Ladina-Ameerika piirkonnas vaatenurgast Vene "latinoamericanistica" kaalutakse erinevaid ajaloolisi trajektoore piirkonna riikidega ja selle praeguse poliitilise, majandusliku, sotsiaalse ja kultuurilise arengu.

Magistriõppekava eesmärk on lahendada teadmised keerulisi kultuurilisi ja ajaloolisi ehitus Ladina-Ameerika kaudu multidistsiplinaarne lähenemisviis, mis soodustab mitmete lähenemisviiside, meetodite ja perspektiive.... [-]

Venemaa Moskva
September 2020
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles