Magistriõpe Humanitaarteadused Läti. Säästa aega ja leia siit kogu info Humanitaarteadused magistriõppe kohta Läti

Magistrikraad omistatakse tudengitele, kes on lõpetanud ülikooli teise astme õppe spetsiifilises valdkonnas või kutsepraktikas, näidates sealjuures üles suurt meisterlikkust.Humanitaar- ja sotsiaalteadused on valdkond, kus valmistatakse tudengeid ette tööks erinevatel erialadel ning ametikohtadel. Sotsiaaltöötaja, kunstniku ning õpetaja karjäärid on nende kursuste vilistlaste seas pop… Loe edasi

Magistrikraad omistatakse tudengitele, kes on lõpetanud ülikooli teise astme õppe spetsiifilises valdkonnas või kutsepraktikas, näidates sealjuures üles suurt meisterlikkust.

Humanitaar- ja sotsiaalteadused on valdkond, kus valmistatakse tudengeid ette tööks erinevatel erialadel ning ametikohtadel. Sotsiaaltöötaja, kunstniku ning õpetaja karjäärid on nende kursuste vilistlaste seas populaarsed karjäärivalikud.

Lätis ametlikult Läti Vabariik on riik Läänemere piirkonnas Põhja-Euroopas. Ta piirneb põhjas Eesti, lõunas Leedu, idas Venemaa ja Kagu-Valgevene. Lätlased on Balti rahvad, kultuuriliselt seotud leedulased. Capital on Riga, mis on koduks Läti Ülikooli üle 23000 osalesid õpilased.

Magister Humanitaarteadused Läti. Leia kogu info ülikoolide kohta Läti ja võrdle magistriõppe programme Humanitaarteadused

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
Ventspils University of Applied Sciences
Ventspils, Läti

Te ei saa mitte ainult teoreetilisi teadmisi ja oskusi valitud keelega seotud küsimustes

Te ei saa mitte ainult teoreetilisi teadmisi ja oskusi valitud keelega seotud küsimustes -
Juhtimisalased kursused
Päevane õpe
2 aastat
Inglise
01 sept 2020
30 juuli 2020
Ülikool