Filter
Magistrikraadid
Taani Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Humanitaarteadused Taani. Säästa aega ja leia siit kogu info Humanitaarteadused magistriõppe kohta Taani

Taani jätkab meelitada üliõpilasi üle kogu maailma, et Magistriõppe programmid Kunst, humanitaar-ja ühiskonnateadused. Paljud valivad oma magistrikraadi Taanis sest kõrge akadeemilise taseme, kõrge elukvaliteet, lihtne reisida teistes Euroopa riikides, rahvusvahelise üliõpilasorganisatsiooni elanikkonna ja palju võimalusi erialaseks arenguks. Magistrikraadi Kunst, humanitaar-ja ühiskonnateadused Taanis võib olla järgmine samm eduka karjääri Taanis, Euroopas ja välismaal.

Taanis magistrikraadi Kunst humanitaar-ja ühiskonnateadused on väga lai ja võib hõlmata selliseid õppeainetes nagu kujutav kunst, antropoloogia-, haridus-, sotsioloogia, psühholoogia, politoloogia, rahvusvaheliste suhete, ja nii palju. Taanis magistrikraadi Kunst, humanitaar-ja ühiskonnateadused võtab tavaliselt kaks aastat aga on ka teisi uuring võimalusi, sealhulgas osalise tööajaga, online ja kaugõpe.

Heitke pilk allapoole läbi kõik Master programmid kunsti humanitaar-ja ühiskonnateadused, mis eksisteerivad Taanis. Kui leiate, et teid huvitab, siis täita vorm ja siis ühendatud otse kooli!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Humanitaarteadused, Taani

Aarhus University

Keeleteaduse magister on keeleõpe. Sa ei õpi kõiki maailma keeli, kuid õpid neid mõistma. Aarhusi Ülikooli keeleteaduse magistriõppe üliõpilasena tegelete mitmete keelekü ... [+]

Sissejuhatus

Keeleteaduse magister on keeleõpe. Sa ei õpi kõiki maailma keeli, kuid õpid neid mõistma. Aarhusi Ülikooli keeleteaduse magistriõppe üliõpilasena tegelete mitmete keeleküsimustega ja selle kasutamisega. Te uurite selliseid teemasid nagu keeled muutuvad dünaamilisteks süsteemideks pikema (nt sadade või tuhandete aastate) või lühemate ajavahemike (nt inimese elu jooksul), rakendatud keeleteaduse, tunnetuse ja keele, keelelise tüpoloogia ( keelte ühtsus ja mitmekesisus), samuti interaktiivne lingvistika (inimsuhete interaktsiooni struktuur). Kõigis neis valdkondades saate õppida andmeid analüüsima ainepõhiste meetodite ja arusaamade abil. Lisaks on mõned kursused suunatud teadusprojektidele.... [-]

Taani Aarhus
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles