Filter
Magistrikraadid
Iirimaa Athlone Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Athlone - Parimad magistriõppe programmid Athlone

Magistrikraadi saavad tudengid taodelda peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks on tavaliselt vajalik 12 kuni 18 kursuse lõpetamist, millele lisandub tihtipeale ka ülevaatlike eksamite sooritamine ja/või lõputöö esitamine.

Tulu edasijõudnud nagu Master pakub võimalust suurendada oma oskuste kogumi ja võimalusel parandada oma töö leidmisele samal ajal. Master programmid võib pakkuda võrgus või osalise tööajaga, et õpilased saavad jätkata oma haridusteed viisil, mis on nende jaoks mugavam.

 

Iirimaa on saar, mis asub põhja-lääne mandri-Euroopas. See on suuruselt kolmas saar Euroopas ja kahekümnenda suurim saar maailmas. Selle ida on suurem saar Suurbritannia, millest see on eraldatud Iiri meres.

Athlone on ilus linn kõrval jõgi, ja see on üks techno linnad Iirimaa. Athlone on mõned parim tehnoloogia baasil ülikoolides Iirimaal. Athlone Institute of Technology on tuntud oma tipptasemel haridussüsteemiga.

Magistriõpe Athlone. Magistriõpe parimates ülikoolides Athlone. Säästa aega ja võta otse soovitud ülikooliga ühendust! Magistriõpe.

Loe edasi Näita vähem

tulemust

Kraadid
Asukoht
Iirimaa
Athlone
Õppe tüüp
Tempo
Athlone Institute of Technology

See täistööajaga programm on üles ehitatud, et võimaldada osalejatel arendada nüüdisaegseid võti põhioskuste äri ja luua spetsialiseerumise saavutatud juba kiitusega baka ... [+]

See täistööajaga programm on üles ehitatud, et võimaldada osalejatel arendada nüüdisaegseid võti põhioskuste äri ja luua spetsialiseerumise saavutatud juba kiitusega bakalaureuse of Business (või seotud distsipliini) tasandil. Õppekava pakub rikkust ja mitmekesisust õppe, mis tagab, et õpilane arendab ja näitab erinevaid kõrgetasemelisi teadmisi ja oskusi sellistes valdkondades nagu teadusuuringud, strateegilise mõtlemise ja peegeldav õppimine, luues seega aluse eduka äri karjääri, sest samuti jätkamiseks akadeemilise ja professionaalse arengu.

Lõpetajad on eeldatavasti:

kriitiline arusaam arenenud teooriad, mõistete, põhimõtete, meetodite ja tehnikate äri ja sellega seotud teadusuuringute võime rakendada strateegilist mõtlemist ja valida meetodeid analüüs ja tõlgendamine info suutlikkust hinnata ja vastandada otsuste mõju, pöörates erilist tähelepanu ärieetika ja sotsiaalse vastutuse võimet teostada täiendavaid uuringuid ning füüsilisest isikust suunatud, elukestev õpe ... [-]
Iirimaa Athlone
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles