MASTERSTUDIES

Kaugõpe magistriõppe programmid Illustreerimine Hispaania. Leia kõik info Kaugõpe Illustreerimine magistriõppe kohta Hispaania

Magistrikraadi saavad tudengid taodelda peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks on tavaliselt vajalik 12 kuni 18 kursuse lõpetamist, millele lisandub tihtipeale ka ülevaatlike eksamite sooritamine ja/või lõputöö esitamine.

Illustratsioon on üldiselt visuaalse kunsti valdkond, mis on mõeldud avaldamiseks mitmesugustes meediumivormingutes nii traditsiooniliselt kui ka digitaalselt. Illustratsioonide õpilasi saab õpetada oma isikliku kunsti stiili arendamiseks kaasaegsete disainipõhimõtete kontekstis.

Kaugõpe või kaugõppe on viisiks haridus ja juhendamine, sageli individuaalselt, et õpilased, kes ei ole füüsiliselt kohal ülikooli.

Hispaania (Spanish: España) on mitmekesine riik jagada Pürenee poolsaare Portugal juures Lääne lõpus Vahemerele. Hispaania peetakse eksootiline riik Euroopas tänu oma sõbralik elanikud ja pingevaba eluviisi. Tavaline kestus Ülikooli kursused Hispaanias on 4 aastat, välja arvatud meditsiin ja topelt kraadi, mis on 6. Madrid ja Barcelona on tuntud linnades üle maailma oma köök, vilgas ööelu ja maailmakuulus folkloor ja pidulikud.

Leia kõik info Kaugõpe Illustreerimine magistriõppe kohta Hispaania ja võta ülikoolidega otse ühendust! Magistriõpe Hispaania.

2 Tulemused Illustreerimine, Hispaania, Kaugõpe Filter

Illustratsiooni juhendaja ja kontseptsioon-kunst

Universal Arts School
Magister
<
Täiskoormus
<
2 aastat
Inglise
Hispaania
Ülikool
Online

Sinu unistuste kujundamine. Iga filmi, videomäng, reklaami tükk ... kontseptsioon kunst on fundamentaalne tükk. Kõik järgnevad kujundused põhinevad kontseptsiooni kunstnike ja ...

Loe edasi

Magistrikraad jutuvestmises ja Transmedia Narratiivis

IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores
Magister
<
Osakoormus
<
375 tunde
Hispaania
Spanish (Spain)
Online

Jutuvestmise ja Transmedia Narratiivi kraadiõppe eesmärk on koolitada eksperte, kes valdavad strateegiaid meediumikeskkonnas, oskavad liigendada meediumite võrku, mis võimalda ...

Loe edasi