Filter
Magistrikraadid
Araabia Ühendemiraadid Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Inimressursi juhtimine Araabia Ühendemiraadids siin!

Masters kraad annab teile võimaluse kas edasi oma arusaama eelkõige küsimus või startida hoopis teisiti kasutades oskusi olete omandanud oma eelmise bakalaureuse kraadi.

Peale inimressursside juhtimise valdkonna õppimist on tudengid paremini ette valmistatud juhtimaks töötajaid erinevates ettevõtetes ning organisatsioonides. On olemas palju erinevaid loenguid, milles osaledes saavad tudengid teadmisi, mis aitavad saavutada sügavamat mõistmist karjääriga seotud ülesannete kohta, nagu näiteks konfliktide lahendamine, töösuhtes, investeeringute tootlus ning töögruppide loomine.  

Araabia Ühendemiraadid, mõnikord lihtsalt nimetatakse Ühendemiraadid või AÜE, on Araabia riigi kaguosas Araabia poolsaarel Pärsia lahe äärsete Omaan itta ja Saudi Araabia lõunasse, samuti jagada merepiir Katar ja Iraan.

Inimressursi juhtimine Araabia Ühendemiraadids. Saad kõik infot Inimressursi juhtimine ja kooliga otse siit.

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Inimressursi juhtimine, Araabia Ühendemiraadid

Hamdan Bin Mohammed Smart University

Tänapäeva teadmistepõhises ühiskonnas peamine vara ühtegi organisatsiooni on oma inimressursi kapitali. ... [+]

Tänapäeva teadmistepõhises ühiskonnas peamine vara ühtegi organisatsiooni on oma inimressursi kapitali. Oskusi ja teadmisi töötajaid keskne roll edu ühtegi organisatsiooni globaalse konkurentsi keskkond. Eesmärk Master of Human Resource Management programm on valmistada spetsialistide spetsialiseerunud HRM distsipliini, hästi tuttav kaasaegsete HRM tavasid ja strateegilist tähtsust inimeste juhtimise organisatsioonidele, et tulla toime tänapäeva organisatsioonid. Programm rõhutab personalijuhtimise kui strateegiline funktsioon organisatsioon, mille eesmärk on arendada õppija.

Sihtgrupp

MA Human Resource Management on välja töötatud kõigile neile, kes soovivad saada tulevikus juhid ja professionaalsed personalijuhid era-, valitsuse ja sotsiaalpartnerite / kogukonna sektori organisatsioonid. Programm on mõeldud nii karjääri personali kui ka värske ülikooli lõpetanud, kes soovivad omandada kriitiline teadmisi ja oskusi valdkondades, mis on seotud personalijuhtimise suurendada oma karjäärivõimalusi.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Dubai
September 2019
Inglise,Araabia
Päevane õpe
3 semestrid
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
The University of Wollongong in Dubai

See eriala on suunatud inimressursside valdkonna juhtivatele juhtidele, kes soovivad suurendada oma arusaamist strateegiliste inimressursside juhtimisega seotud põhikonts ... [+]

See eriala on suunatud inimressursside valdkonna juhtivatele juhtidele, kes soovivad suurendada oma arusaamist strateegiliste inimressursside juhtimisega seotud põhikontseptsioonidest, nagu näiteks organisatsiooniliste probleemide loominguline analüüsimine ja lahendamine ning inimkapitali ja organisatsiooniliste eesmärkide strateegilise ühtlustamise loomine. Programm õpetab teile, kuidas uurida struktuure, süsteeme, kultuuri ja juhtimist, sealhulgas seda, kuidas rakendada organisatsioonilisi muutusi ja kuidas konkurentsieelist ülemaailmsel turul kasutada.

Kestus

18 - 24 kuud

Intakes Kevad - veebruar Suvi - juuni Sügis - september

Õppemaksud AED 8,967 2,443 USD (Käibemaks 5%)... [-]

Araabia Ühendemiraadid Dubai
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
18 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles