Filter
Magistrikraadid
Saudi Araabia Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Inimressursi juhtimine Saudi Araabias siin!

Magistrikraadi on akadeemiline kraad, mis antakse isikutele, kes on edukalt tähistavad kõrgem teadmiste tase. On kaks peamist tüüpi Masters - õpetas ja teadustöö.

Õppides inimressursside juhtimist on võimalik valmistada end ette juhtimaks personali erinevates organisatsioonides. Seda laadi programmis osalevad tudengid õpivad loengutes selle eriala erinevate aspektide kohta, nagu näiteks investeeringute tootlus, konflikti lahendamine, töösuhted ning töögruppide loomine.  

Saudi Araabia on üks kahest riigist nimega oma kuningliku perekonna koos Jordaania Hašimiidi Kuningriik. On üsna vähe töökohti rännanud Saudi Araabias. See 's soovitatav õppida, kuidas lugeda araabia, põhi tajweed ja mõned põhilised rääkimisoskust enne kui tulevad.

Inimressursi juhtimine Saudi Araabias. Saad kõik infot Inimressursi juhtimine ja kooliga otse siit.

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Inimressursi juhtimine, Saudi Araabia

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Al Yamamah University

Kavandatud Master of Human Resources Management (MHRM) programmi YU on pioneer kohaliku turu toota inimressursi spetsialistid arenenud ja rakendusuuringute personalijuhti ... [+]

Kavandatud Master of Human Resources Management (MHRM) programmi YU on pioneer kohaliku turu toota inimressursi spetsialistid arenenud ja rakendusuuringute personalijuhtimise võimeid. See programm annab rada meie lõpetajate teenida põhi inimressursi vajadustele täna "dünaamilise globaalses ärimaailmas.

Programm on mõeldud nii, et see annab uuenduslik õppekava rafineeritud kursused, mis loovad tugeva aluse põhilisi põhimõtteid ja tavasid personalijuhtimist. Samuti käsitletakse uusima personalijuhtimise seotud mõisted, teooriad, põhimõtted ja praktika eriti KSA ja lahe piirkonnas.

Kontsentratsioon kursused: HRM 501: Sissejuhatus Personalijuhtimine MGT 503: Mana... [-]
Saudi Araabia Riyadh
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles