Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Innovatsioon ja ettevõtlus siin!

See võtab eriline oskusi käivitamisel värske äri või projekti. Kõigil ei ole aptitude või julgust uurida tundmatu. Need, kellel MA innovatsioonis ja ettevõtluses on varustatud teadmiste ja koolitusfirmade vaja arendada ideid võimaluste ja jõuda uutele turgudele.

 

Mis on MA innovatsioonis ja ettevõtluses? See on edasijõudnud, mis suurendab oskuste andekas professionaalsed kaugemale kõrgkoolides. Samuti keskendub luua juhid, kes on valmis võtma riske ja uusi ideid. Kursuste koosneb sageli läbivaatamise põhi-äri teemadel, sealhulgas organisatsioonilise struktuuri, rahanduse, majanduse ja õiguse. Täpsem teemasid käsitleda arendada äriplaanide, projektijuhtimine, teadusuuringutest, tootearendusest ja strateegiline marketing. Õpilased võivad valida keskenduda konkreetse tööstusharu või tehnoloogiat.

 

Kuna lõpetajad üliõpilasi on valmis hindama uusi ideid ja valida kõige kasumlikum edasiseks arenguks. Need programmid tõhustada kommunikatsiooni ja põhjendusi võimeid lõpetajate koondada jõupingutused luua plaane ja nähes projektide kaudu lõpule. Samme eduka innovatsiooni on õppinud ja õpilased saavad meisterdada, müüa ja käivitada uusi äriideid. Õpilased teavad, kuidas omandada rahastamise ja manöövri läbi lõkse regulatiivsete protsesside.

 

Maksumus MA innovatsioonis ja ettevõtluses programm sõltub ülikoolis. Huvitatud isikutel tuleks pöörduda vastuvõtu osakonnad oma institutsioonide valik üksikasju tasude ja õppemaksu. Enamik programme on vaja vähemalt kahte täis aasta uuringus. Elamiskulud ja materjali kulud tuleks ette planeerida.

 

Lõpetamisel selle programmi, lõpetajad on valmis alustama tööjõu projektijuhtide ja teadlased. Paljud tööd leida tehnoloogia firmad suunavad arengut uut tarkvara ja riistvara tööriistu. Teised eelistavad töötada iseseisvalt ja on võimeline alustades ja juhtimise oma ettevõtteid. Mõned leiavad rahuldust töö analüütikud ja konsultandid.

 

On oluline silmas pidada nii palju võimalusi kui võimalik enne otsustamist programmi. Rahvusvahelistele üliõpilastele ja töötavad spetsialistid, online-ülikoolid pakuvad kvaliteetset haridust, mis mahub elustiili piiranguid. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem

17 Tulemused Innovatsioon ja ettevõtlus

Hult International Business School

Hult 's Masters in Disruptive Innovation - õppige, kuidas rakendada innovatiivseks tegevuseks häirivat tehnoloogiat ja säilitada olulisus kiiresti muutuvas ärimaastikus. ... [+]

Saadaval ainult kahe kraadi omandamise programmi osana. Selle kraadi eesmärk on varustada teid nii praktilise äritegevuse mõistmisega kui ka teadmistega selle kohta, kuidas inimesed, tehnoloogia ja digiteerimine kattuvad, et mõjutada otsuste vastuvõtmist ja korralduslikke muudatusi.

Hult San Francisco ülikoolilinnas, vaid mõne miili kaugusel Silicon Valley hiiglastest, kus alustati innovatsioonirevolutsiooni algusega. Ümbruses olid häirivad idufirmad ja ambitsioonikad ettevõtjad.

Õppekava

See väga praktiline õppekava varustab teid eesrindlike äri- ja digitaalsete teadmistega. Katkestused ja innovatsioon mõjutavad kõiki tööjõu valdkondi ning muudavad põhjalikult ettevõtete kasvu.... [-]

Ameerika Ühendriigid San Francisco
August 2020
Inglise
Päevane õpe
6 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Munich Business School

Master innovatsiooni ja ettevõtluse õppekava pakub arenenud äritegevuse teadmisi koos võimaldab teil arendada ettevõtlikku mõtteviisi ja varustab teid nõuetekohaste oskus ... [+]

Master innovatsiooni ja ettevõtluse õppekava pakub arenenud äritegevuse teadmisi koos võimaldab teil arendada ettevõtlikku mõtteviisi ja varustab teid nõuetekohaste oskuste ja vahendite edukalt rakendada oma uuenduslikke ideid praktikas.

Lisaks võimaldab õppekava ainulaadne formaat ja terviklik, interdistsiplinaarne lähenemine uurida uusi horisontaale ja väga aktuaalseid teemasid, mis muudavad meistrite innovatsiooni ja ettevõtluse tõeliselt unikaalseks kogemuseks.

Nii kujuneb sa vastutustundlik ettevõtja, kellel on lai kultuuriline arusaam ja tugev isiksus.

Master Innovatsioon ja Ettevõtlus lühidalt

PROGRAMMI KÄIVITAMINE

September (Pre-Master: mai)... [-]

Saksamaa München
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
18 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
EU Business School

Alati muutuvas ärimaailmas, mida kujundavad järjest konkurentsivõimelisemad turud, on ettevõtjate mõtteviis "juhtide jaoks otsustava tähtsusega loominguliste muutuste ja ... [+]

Alati muutuvas ärimaailmas, mida kujundavad järjest konkurentsivõimelisemad turud, on ettevõtjate mõtteviis "juhtide jaoks otsustava tähtsusega loominguliste muutuste ja majanduskasvu saavutamiseks. See programm uurib innovatsiooni ja uue riskikapitali loomise põhikomponente ja annab ülevaate ettevõtluspüüdest ja selle tõhusa kasvatamise tingimustest. Loominguliste mõtlemis- ja kommenteerimisoskuste arendamisel keskendutakse ettevõtlusprobleemidele ja -lahendustele, võttes samal ajal võimaluse hinnata ja kujundada ärimudeleid.

Kestus: kolm semestrit / üks aasta (60 ainepunkti)

Asukohad: Barcelona, ​​Genf, Montreux, Online

Õpetamine Keel: inglise keel... [-]

Hispaania Barcelona Šveits Genf Montreux Šveits Online  + 2 Rohkem
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Online
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Täna edu organisatsioonide sõltub nende võimet kohaneda kiiresti muutuvas keskkonnas, luua uusi turge ja luua uusi strateegiaid ja plii. ... [+]

kirjeldus

Täna edu organisatsioonide sõltub nende võimet kohaneda kiiresti muutuvas keskkonnas, luua uusi turge ja luua uusi strateegiaid ja plii.

Et püsida konkurentsis, organisatsioonid vajavad uuendusi ja luua ettevõtte väärtust luues uusi tooteid, protsesse ja teenuseid mudel, mis tuvastab erinevaid innovatsiooni ja kõige sobivam strateegilisi lähenemisviise.

See eeldab koolitust inimestele ja loometiimidel et luua väärtust ja on visioon, et suunata neid otsima uusi võimalusi.

Kursuse eesmärk

Master of Innovation for Enterprise Development eesmärk:

Ettevõtlikkuse juhid uuendustegevuse kultuuri läbi praktilise metoodika väljatöötamisel kõrge väärtusega äri ja luua väärtust jooksul loodud organisatsioonid, mille eesmärk on spetsialistid ja ettevõtjad. Leida võimalusi, et luua lisaväärtust turul. Edendada kultuuri innovatsiooni, et luua jätkusuutlik konkurentsieelis. Hallata innovatsiooni protsessi ideest põlvkonna, levitamine ja hindamine nende mõju ettevõtte. Hoolitseda mudel tootearenduse ja tehnoloogia-põhiste teenuste, mis võimaldavad käed-õppe. Arendada ja tugevdada oskusi, et alustada tehnoloogial põhinevad projekti endas või juba loodud ettevõte. Leida võimalusi innovatsiooni asutatud organisatsioonid. Leida võimalusi luua uuel tehnoloogial põhinevad ettevõtted. Mõeldud ... [-]
Mehhiko Monterrey Buenavista México Zapopan Morelia Puebla linn Santiago de Querétaro Toluca Irapuato Leon San Luis Potosi Chihuahua Ciudad Juarez Coahuila Saltillo Tampico Aguascalientes Ciudad Obregón Culiacán Hermosillo Zacatecas Tuxtla Gutiérrez Cuernavaca Pachuca Córdoba  + 22 Rohkem
Jaanuar 2020
Hispaania
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Online
Loe edasi eesti keeles
University of Padova

See lõpetaja programm koolitab tulevasi äriarendajaid ettevõtliku meelelaadiga ja avatud mõtlemisega, omandades teadmisi, pädevusi ja raamistikke, mis on kasulikud praegu ... [+]

See kraadiõppeprogramm koolitab tulevasi äriarendajaid ettevõtliku mõtteviisiga ja avatud mõtlemisega, omandades teadmisi, pädevusi ja raamistikke, mis on kasulikud praeguses digitaalses stsenaariumis tegutsevate ja globaalses keskkonnas töötavate ettevõtete kasvu ja kasvu toetamiseks.

Kursuse kirjeldus

Kursus võimaldab osalejatel juhtida ettevõtluse arendamise protsesse - olles olemasolevate ettevõtete kasvavate trajektooride või uute alustavate ettevõtete kujul - mitmest perspektiivist.

Ühest küljest annab kursus sügava ülevaate ärimudelitest ja väärtuste loomise protsessidest, mis on seotud dünaamilise globaalse konkurentsivõimelise stsenaariumiga, erinevate turgude juhtimisega ja digitaalsete tehnoloogiate pakutavate võimalustega.... [-]

Itaalia Padova
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Free University of Bozen-Bolzano

Kas soovite kasutada oma loovust ja tuua turule uuenduslikke tooteid ja teenuseid? Kas soovite teada saada, kuidas saate arendada uusi tooteid ja juhtida ettevõtte uuendu ... [+]

Kas soovite kasutada oma loovust ja tuua turule uuenduslikke tooteid ja teenuseid? Kas soovite teada saada, kuidas saate arendada uusi tooteid ja juhtida ettevõtte uuendusi? Siis on see meister täpselt see, mida vajate!

Kursuse kirjeldus

Otsime motiveeritud õpilasi, kes soovivad ettevõtjana oma potentsiaali ära kasutada ja kes ei saa oodata pereettevõtte juhtimist või on idufirma loomisel valmis oma suurepärase idee abil oma edu üles ehitama.

LühidaltKraadiklass: LM-77ECTS Autorid: 120Kursuse kestus: 2 aastatKursusi õpetatakse itaalia, saksa ja inglise keelesKättesaadavad kohad: 50 EL 5 riiki väljaspool ELiÜlikool: Bozen-BolzanoÕppetasud: 1 347,50 eurot aastasKursuse ülesehitus... [-]
Itaalia Bolzano
Oktoober 2020
Inglise,Saksa,Itaalia
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
MIP Politecnico di Milano School of Management

Rahvusvaheline innovatsiooni magister ... [+]

Võtme faktidAlguskuupäev: september 2020Kestus: 12 kuudKursuse tasu: 16 500 eurotKeeleõpetus: inglise keelAsukoht: MIP Politecnico di Milano ärikool (Milano, Itaalia)Nõutav kvalifikatsioon: 3-aastane bakalaureusekraad.

Rahvusvaheline innovatsiooni magister

Kursus on täielikult õpetatud inglise keeles ja selle kestus on 12 kuud, alates septembrist üldise sisu alustalaga, mida õpetatakse videoklippide ja digitaalse vormis sessioonidena MIP i kaugõppeplatvormi kaudu.

Seejärel tutvustatakse ülikoolilinnakus innovatsiooni ja ettevõtluse põhikursusi, tudengid saavad osaleda ka valikainetel kursustel ja lõpuks teha projektitööd - võimaluse õpilastel eelnevatel kuudel õpitu praktikasse viia, viies läbi erialast lõputööd või praktikakoht.... [-]

Itaalia Milano
September 2020
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs

Johns Hopkinsi biotehnoloogia ettevõtluse ja ettevõtluse magistriprogramm on ette nähtud biotehnoloogia spetsialistidele, kes soovivad karjääri väljaspool olemasoleva bio ... [+]

Johns Hopkinsi biotehnoloogia ettevõtluse ja ettevõtluse magistriprogramm on ette nähtud biotehnoloogia spetsialistidele, kes soovivad karjääri väljaspool olemasoleva biotehnoloogiaorganisatsiooni laborit või neile, kes unustavad uue biotehnoloogia ettevõtte käivitamise.

See põnev uus programm ühendab tugeva teadusliku sihtasutuse biotehnoloogia ettevõtluse ja ettevõtlusega, pakkudes teadlastele ainulaadset õpikohta, et paremini mõista kogu biotehnoloogiaettevõtet ja tööstusele ainulaadseid küsimusi.

Õppekava annab teile interdistsiplinaarse sihtasutuse, mis tegeleb ettevõtte ja regulatiivsete väljakutsetega, millega biotehnoloogia tööstus silmitsi seisab. See programm varustab teadlasi vahenditega ja teadmistega, mis on vajalikud oma toote ideede turustamiseks ja / või biotehnoloogiaorganisatsiooni juhtimiseks. Lõpetajad sobivad hästi paljudele töövõimalustele, eriti biotehnoloogia valdkonnas juhtimise ja juhtimise rollidele.... [-]

Ameerika Ühendriigid Washington
Jaanuar 2020
Inglise
Osakoormus
1 - 5 aastat
Online
Loe edasi eesti keeles
ESEI International Business School Barcelona

ESEI magistrikraad digitaalettevõtluses on projektipõhine praktiline kursus üliõpilastele, kes soovivad saada digitaalse kommunikatsiooni ja alustavate ettevõtete juhid. ... [+]

Innovatsioon ja ettevõtlus - Innovatsioon ja ettevõtlus .

Siit saate teada, mida on vaja eduka alustava ettevõtte loomiseks ning saada osavaks ja teadlikuks juhiks digitaalse ettevõtluse magistriõppes!

ESEI magistrikraad digitaalses ettevõtluses on projektipõhine, praktiline kursus õpilastele, kes soovivad saada juhiks digitaalsuhtluses ja idufirmades. Saate teada väljakujunenud ja tekkivate digitaaltehnoloogiate väljakutsetest ja eelistest ning saate uuendajaks, kes on valmis rakendama oma teadmisi ja oskusi nii alustavatele ettevõtetele kui ka väljakujunenud ettevõtetele.

Programmi eesmärgid ja ülesehitus

ESEI magistriõpe digitaalettevõtluse programmis keskendub järgmistele eesmärkidele:... [-]

Hispaania Barcelona
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
EAE Business School

Ettevõtluse ja innovatsiooni magistriõppe eesmärk on süvendada võtmeid, milles ettevõtlus põhineb mõtlemise, tegemise ja olemise viisil, pöörates erilist tähelepanu meesk ... [+]

Ettevõtluse ja innovatsiooni magistriõppe eesmärk on süvendada võtmeid, milles ettevõtlus põhineb mõtlemise, tegemise ja olemise viisil, pöörates erilist tähelepanu meeskonnatööle ja probleemide lahendamisele, et luua uus väärtus Ettevõtluse õppimine ja praktika aitab inimestel välja töötada olulisi isiklikke oskusi sellistes valdkondades nagu loovus ja juhtimine ning tugevdada enesekindlust.

Mis on ettevõtlus või ettevõtlus?

Ettevõtlust on juba pikka aega peetud oluliseks teguriks ühiskondade ja üksikisikute majandusliku jõukuse edendamisel. Ettevõtlikkus lisab väärtust uute äritegevuste ja innovatsioonide kaudu, mis optimeerivad ressursse, protsesse, tööstusharusid ja võimalusi, mis omakorda loovad ärilist väärtust, samuti suuremat sotsiaalset ja individuaalset jõukust.... [-]

Hispaania Barcelona Madrid
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Wollongong Faculty of Business

Innovatsiooni magister ... [+]

Innovatsiooni magister

Kogu oma kraadi ulatuses varustavad meie akadeemikud teid teadmistega uuendusliku juhtimise, ettevõtjate finantsoskuste, innovatsiooni ja ettevõtluse keerukuse, äriinnovatsiooni planeerimise ning uute toodete loomise ja turustamise kohta. Te mõistate, kuidas kapitali kaasata ja saada põhjalikud teadmised innovatsiooni algatamise, arendamise, haldamise ja kasutamise keerukusest.

Innovatsiooni magister

Seejärel täidate oma kraadi tööstuspõhise uurimisprojektiga, mis võimaldab rakendada oskusi praktiliseks projektiks.

2-aastase programmi jaoks võib seda kraadi ühendada teise magistrikraadiga Sydney Business Schoolis, UOW-s. Valige allpool olevast loendist teine magistrikraad:... [-]

Austraalia Põhja-Wollongong Sydney
Avatud registreerimine
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ESCP Europe Business School

Ettevõtjad mängivad olulist rolli ettevõtte struktuurides kui algatajad, katalüsaatorid ja lisandväärtuse loojad. Juhtkonnad peavad nüüd olema ettevõtjad ja ettevõtluse a ... [+]

Taotlused 2019 sissevõtmiseks on suletud. 2020. aasta tarbimistaotlused avatakse alates 2019. aasta oktoobrist.

Ettevõtlus ja innovatsioon on ühiskonna majandusliku uuenemise keskmes. Ettevõtja saamine on loomulik samm kõige enam, kuid ka raske otsus, kuna see on rohkem kui töö, see on "eluviis".

Pärast spetsialiseerunud magistriõppe innovatsiooni ja ettevõtluse alustamist on osalejatel põhjalik perspektiiv, mis võimaldab neil oma karjääri kujundada, ehitada ja jälgida arendusprojekte. Seda Spetsialiseerunud Masters® programmi juhib ja õpetab professorid ja spetsialistid, kes on kirglikud ettevõtluse kohta ja kellel on palju vahendeid ja kogemusi. Paljude jaoks on see magistriprogramm olnud silmapaistva ettevõtluskarjääri jaoks. See Spetsiaalne Master® valmistab kõrgetasemelisi ettevõtjaid tegutsema keskkonda, mis on sageli ebamäärane ja ebakindel.... [-]

Prantsusmaa Pariis Suurbritannia London
September 2020
Inglise,Prantsuse
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Université de Nantes

See programm annab õpilastele tugeva teoreetilise aluse juhtimis- ja innovatsioonijuhtimises, et arendada arusaamist innovatsioonist ja ettevõtlusdünaamikast. ... [+]

See programm annab õpilastele tugeva teoreetilise aluse juhtimis- ja innovatsioonijuhtimises, et arendada arusaamist innovatsioonist ja ettevõtlusdünaamikast. Kursusi õpetavad inglise ja prantsuse keele õppejõud. Programmi ajal on õpilastel võimalus konsulteerida ekspertidega, kes töötavad ja edendavad innovatsioonikeskusi, nagu Technopark, Kaubandus- ja Tööstuskoda, karjääriühingud, pangad ja riskifondide ühendused.

Märksõnad: professionaalne / innovatsioonihalduse praktiseerimine projektidega / Hanoi innovatsiooni uurimine / kaasmõiste, tudengite, professorite ja spetsialistide koostöö / loovus erinevat tüüpi väärtuste väljakutsetele: alates majanduse jagamisest, ühiskondlikust ja keskkonnamõjust kuni majandusmaailma. Asukoht: väliskaubanduse ülikool, Hanoi ülikoolilinnak, VIETNAM Õppekeel: inglise keel Programm: Université de Nantes programm, Prantsusmaa Kestus: 1 aasta (kohustuslik praktika: 4-6 kuud) Organisatsioon: 22-nädalane 18-tunnine kestus 18.00–21.00, esmaspäevast reedeni koos eksamiga laupäeval. Tavaliselt toimuvad kursused septembrist aprillini. Vähemalt 4-kuuline praktika.... [-]

Vietnam Hanoi Prantsusmaa Saint-Nazaire
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University

Innovatsioon ja ettevõtlus jätkuvad alati üheskoos tänapäeva maailma konkurentsikeskkonnas. Ettevõtetel on alati väljakutse leiutada uusi murrangulisi tooteid, kujundada ... [+]

Innovatsioon ja ettevõtlus jätkuvad alati üheskoos tänapäeva maailma konkurentsikeskkonnas. Ettevõtetel on alati väljakutse leiutada uusi murrangulisi tooteid, kujundada ümber oma sisemised strateegiad ja luua väärtust erinevate mõtteviiside kaudu, et saada teatud turul väga konkurentsivõimeliseks.

VõtmepunktidKursus antakse täielikult inglise keeles;Rahvusvaheline alustav areng;Regulaarne osalemine seminaridel, konverentsidel ja innovatsioonifoorumitel;Vene-Saksa ettevõtluskeskuses ja Peterburi Teknoparkis praktika läbiviimise võimalused;Ühisprojektid ja teadustegevus koos õpetajate kaasamisega;Rahvusvahelised kontaktid tulevase karjääri jaoks ettevõtluse valdko... [-]
Venemaa Peterburi
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Wollongong in Dubai

See on mõeldud juhtidele või neile, kes soovivad jätkata karjääri innovatsiooniga seotud rollides, eriti valitsuses, ettevõtetes ja mittetulundusühingutes. Programm võima ... [+]

Ärijuht (Innovatsioon

See on mõeldud juhtidele või neile, kes soovivad jätkata karjääri innovatsiooniga seotud rollides, eriti valitsuses, ettevõtetes ja mittetulundusühingutes. Programm võimaldab teil kogeda innovatsiooni ja ettevõtluse maailma, mis on organisatsiooni edu lahutamatu osa. Kursus on suunatud ettevõtlikule mõtteviisile, ettevõtjatele, kes juba käitavad oma ettevõtteid või töötajaid suurtes organisatsioonides, kes soovivad edendada innovatsiooni ja loovuse kultuuri.

Kestus

18 - 24 kuud

Intakes Kevad - veebruar Suvi - juuni Sügis - september

Õppemaksud AED 8,967 2,443 USD (Käibemaks 5%)

Karjäärivõimalused... [-]
Araabia Ühendemiraadid Dubai
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
18 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles