Filter
Magistrikraadid
Türgi Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Innovatsioon Türgi. Säästa aega ja leia siit kogu info Innovatsioon magistriõppe kohta Türgi

Masters kraad annab teile võimaluse kas edasi oma arusaama eelkõige küsimus või startida hoopis teisiti kasutades oskusi olete omandanud oma eelmise bakalaureuse kraadi.

MA innovaatikaprogrammid muutuvad suurema huvi pakkuda üliõpilastele tööandjatena otsivad loominguline, kvalifitseeritud ja väljaspool-the-box mõtlejad. Õpilased mitte ainult omandada teadmisi innovatsiooni uuringute ja teooria, kuid ka seda, kuidas neid saab rakendada reaalses maailmas.

Türgi, ametlikult Türgi Vabariigis on mandritevaheliste riik, mis asub enamasti Anatolia Lääne-Aasias ja Ida-Traakia Kagu-Euroopas. Paljud Türgi ülikoolides (nii avaliku kui erasektori) osalevad üleeuroopalisel üliõpilasvahetuse (Socrates, Erasmus, jms). Mõned on ka kokkulepped kolmandate Euroopa ülikoolide ka.

Magister Innovatsioon Türgi. Leia kogu info ülikoolide kohta Türgi ja võrdle magistriõppe programme Innovatsioon

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Innovatsioon, Türgi

Bahcesehir University

ENI eesmärk on inspireerida loomingulisi inimesi huviga alustada või arendada uuenduslikke ettevõtmisi, millel on potentsiaal oluliselt mõjutada tööstusharusid, majandusi ... [+]

ETTEVÕTLUS JA INNOVATSIOONI HALDAMINE (IN ENGLISH, THESIS, WEEKEND)Programmi profiil

ENI eesmärk on inspireerida loomingulisi inimesi, kes on huvitatud uuenduslike ettevõtmiste alustamisest või arendamisest, millel on potentsiaal oluliselt mõjutada tööstusharusid, majandust. Pakume üliõpilastele uusi ideid uute oskuste loomiseks / haldamiseks, uute juhtimisviiside arendamiseks ja innovatsioonit soodustavate keskkondade loomiseks ja juhtimiseks. Programm pakub professionaalseid võimalusi mitte ainult potentsiaalsetele ettevõtjatele, vaid ka „ettevõtlusalastele spetsialistidele”.

Kvalifikatsioon antakse

Programmi edukalt läbinud õpilased saavad ettevõtluse ja innovatsiooni magistri kraadi.... [-]

Türgi Istanbul
September 2020
Inglise
Päevane õpe
3 - 4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles