Filter
Magistrikraadid
Rootsi Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Inseneridisain Rootsi. Säästa aega ja leia siit kogu info Inseneridisain magistriõppe kohta Rootsi

Kapten 's aste on kraadiõppe teaduskraad. Üks peab juba on bakalaureuse kraad taotleda kapten 's programmi. Enamik kapten 's Õppekava nõuaks õpilastel täita Master ' s väitekirja või uurimus.

Programmid projekteerimisfirmad sageli keskenduda meetodeid kasutada, et lahendada probleeme, kujundada uusi tooteid ja ehitada prototüüpe. Enamik õpilasi kogeb loengud, stuudiod ja töötoad, kui nad õpivad, kuidas ühendada kujunduselemente ja tehnika. 

Rootsi (Sverige) on suurim Põhjamaades, kus elab umbes 9,5 miljonit. See piirneb Norra ja Soome on ühendatud Taani kaudu silla Öresundi (Öresundsbron). Rootsi on tugev traditsioon on avatud, kuid varjatud riigis.

Magister Inseneridisain Rootsi. Leia kogu info ülikoolide kohta Rootsi ja võrdle magistriõppe programme Inseneridisain

Loe edasi Näita vähem
Muud programmi võimalused Euroopa

1 Tulemused Inseneridisain, Rootsi

KTH Royal Institute of Technology

Meie eesmärgiks on kõikide üliõpilaste lõpetamine Engineering Design programmi suurepärased tehnilised ja organisatsioonilised oskused keerukate ja heterogeensete tehnili ... [+]

Meie eesmärgiks on kõikide üliõpilaste lõpetamine Engineering Design programmi suurepärased tehnilised ja organisatsioonilised oskused keerukate ja heterogeensete tehniliste toodete väljatöötamisel ja projekteerimisel. Iga õpilane jälgib ühte rada: masinatööstus, mehhatroonika või sisepõlemistehnika.

KTH tehniline disain

Esimene aasta algab kursuste komplektiga, mille eesmärk on anda ülevaade insener-projekteerimise erinevatest aspektidest ja parandada põhioskusi teie rajal (masinatööstus, mehhatroonika või sisepõlemistehnika). Seejärel süvendab kursused teie eriala, mis lõpeb täiustatud projektikursustega, tegeledes tõeliste tööstus- ja / või uurimisprobleemide lahendamisega. Teie kraad lõpeb individuaalse väitekirjaga, millega teete tihedat koostööd kohaliku tööstuse või KTH uurimisgrupiga.... [-]

Rootsi Stockholm
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles