Filter
Magistrikraadid
Soome Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Inseneriteadus Soome. Säästa aega ja leia siit kogu info Inseneriteadus magistriõppe kohta Soome

Magistrikraad omistatakse tudengitele, kes on lõpetanud ülikooli teise astme õppe spetsiifilises valdkonnas või kutsepraktikas, näidates sealjuures üles suurt meisterlikkust.

Inseneriõpe hõlmab masinate ja süsteemide disaini, optimeerimist, hooldamist ning loomist. Tudengid võivad õppida erinevate teemade kohta, näiteks matemaatika, disain ja isegi edasijõudnud taseme probleemi lahendamine.

Kõrgem tase teadlased Soomes hõlpsasti kõrghariduse kursuste praktilise suunitlusega polütehnikumides või ülikoolides. Soome kultuur on lihtne õppida, kuna valitsus on seadnud ministeeriumile, kes vastutab, et suurendada kultuuri, noortepoliitika, spordi-ja rahvusvahelist koostööd.

Magister Inseneriteadus Soome. Leia kogu info ülikoolide kohta Soome ja võrdle magistriõppe programme Inseneriteadus

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Inseneriteadus, Soome

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Metropolia University of Applied Sciences

Õpetatakse teile suurepärase personali ja umbes 20 pärit eksperdid ettevõtjaid ja teadlasi. Uuringud intergrated arvesse tegeliku elu äri projekte, mis võimaldavad teil õ ... [+]

Mis siis uurib

In Metropolia tema Industrial Management magistriõppesse siis uurib:

Industrial Management - Soome ja globaalse äri Strateegiline juhtimine, innovatsiooni ja ettevõtmised Teenuse ärijuhtimise ja tulemuslikkuse juhtimise Global toimingud, protsesside, probleemid ja lahendused Kliendikesksus, kaasloomet ja äri modelleerimine Inimesed äri teadmisi äri: töö kliima, töö kaasamine Müük, uus turunduse ja lubadus juhtimise Juhtimisoskusi: juhtiv ise, meeskondade ja organisatsioonide Suhtlemisoskus ja kultuuridevahelist teadlikkust globaalses kontekstis.

Õpetatakse teile suurepärase personali ja umbes 20 pärit eksperdid ettevõtjaid ja teadlasi. Uuringud intergrated arvesse tegeliku elu äri projekte, mis võimaldavad teil õppida töötamise ajal.... [-]

Soome Helsinki
August 2019
Inglise
Päevane õpe
1 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Metropolia University of Applied Sciences

Magistriprogrammi Tervishoiu Business Management on ühist programmi kohandatud sotsiaal- ja tervishoiutöötajate, samuti äri-ja inseneri spetsialistid, kes soovivad laiend ... [+]

Magistriprogrammi Tervishoiu Business Management on ühist programmi kohandatud sotsiaal- ja tervishoiutöötajate, samuti äri-ja inseneri spetsialistid, kes soovivad laiendada oma teadmisi parema haldamise oskusi selles väga olulises sektoris. Toetuse saamise nõuded hõlmavad sobiva bakalaureusekraad ja töökogemus.

Tervis ärijuhtimise lühikokkuvõte

Äri juhtimisoskuste peavad sotsiaal- ja tervishoiu organisatsioonide riiklikult ja rahvusvaheliselt tulevikus. Elanikkonna vananemine paljudes ühiskondades väljakutse tervishoiu süsteemid ja protsessid, et toota tervishoiuteenuste tõhusamaid viise.

Digitaliseerimine kliendisuhete juhtimine ja teenuste toimuvad suured muutused ja juht uusi teenuseid ja protsesse. Tervis äri on suur ülemaailmne ärivõimalus sõidu tulevase majanduskasvu ja riigi jõukust.... [-]

Soome Helsinki
August 2019
Inglise
Päevane õpe
18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles