Filter
Magistrikraadid
Soome Helsinki Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Inseneriteadus Helsinki. Leia parimad Inseneriteadus magistriõppe võimalused Helsinki

Magistrikraad viitab ülikooli teise astme õppeprogrammi lõpetamisele, mis annab tudengitele edasijõudnud taseme teadmisi teatud valdkonnas ning aitab ka karjääri edendada. Enamus magistrikraade antakse välja riiklikes või avalik-õiguslikes ülikoolides.

Inseneriõpe võib hõlmata erinevaid teemasid, sealhulgas mehaanikat, tsiviilehitust, keemiat või isegi biotehnikat. Nendes programmides käsitletud teemade hulka võivad kuuluda nii inseneriteaduste põhimõtted kui ka rakendusliku matemaatika meetodid.

Kõrgem tase teadlased Soomes hõlpsasti kõrghariduse kursuste praktilise suunitlusega polütehnikumides või ülikoolides. Soome kultuur on lihtne õppida, kuna valitsus on seadnud ministeeriumile, kes vastutab, et suurendada kultuuri, noortepoliitika, spordi-ja rahvusvahelist koostööd.

Helsingi on pealinnas Soome. See asub piirkonnas Uusimaa ja rahvaarv on üle 600000 elaniku. See on koduks mitmete ülikoolide ja teiste kõrgkoolide.

Inseneriteadus magistriõpe Helsinki. Otsi Inseneriteadus magistriõppe programme Helsinki ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Inseneriteadus, Helsinki

Metropolia University of Applied Sciences

Õpetatakse teile suurepärase personali ja umbes 20 pärit eksperdid ettevõtjaid ja teadlasi. Uuringud intergrated arvesse tegeliku elu äri projekte, mis võimaldavad teil õ ... [+]

Mis siis uurib

In Metropolia tema Industrial Management magistriõppesse siis uurib:

Industrial Management - Soome ja globaalse äri Strateegiline juhtimine, innovatsiooni ja ettevõtmised Teenuse ärijuhtimise ja tulemuslikkuse juhtimise Global toimingud, protsesside, probleemid ja lahendused Kliendikesksus, kaasloomet ja äri modelleerimine Inimesed äri teadmisi äri: töö kliima, töö kaasamine Müük, uus turunduse ja lubadus juhtimise Juhtimisoskusi: juhtiv ise, meeskondade ja organisatsioonide Suhtlemisoskus ja kultuuridevahelist teadlikkust globaalses kontekstis.

Õpetatakse teile suurepärase personali ja umbes 20 pärit eksperdid ettevõtjaid ja teadlasi. Uuringud intergrated arvesse tegeliku elu äri projekte, mis võimaldavad teil õppida töötamise ajal.... [-]

Soome Helsinki
August 2019
Inglise
Päevane õpe
1 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Metropolia University of Applied Sciences

Magistriprogrammi Tervishoiu Business Management on ühist programmi kohandatud sotsiaal- ja tervishoiutöötajate, samuti äri-ja inseneri spetsialistid, kes soovivad laiend ... [+]

Magistriprogrammi Tervishoiu Business Management on ühist programmi kohandatud sotsiaal- ja tervishoiutöötajate, samuti äri-ja inseneri spetsialistid, kes soovivad laiendada oma teadmisi parema haldamise oskusi selles väga olulises sektoris. Toetuse saamise nõuded hõlmavad sobiva bakalaureusekraad ja töökogemus.

Tervis ärijuhtimise lühikokkuvõte

Äri juhtimisoskuste peavad sotsiaal- ja tervishoiu organisatsioonide riiklikult ja rahvusvaheliselt tulevikus. Elanikkonna vananemine paljudes ühiskondades väljakutse tervishoiu süsteemid ja protsessid, et toota tervishoiuteenuste tõhusamaid viise.

Digitaliseerimine kliendisuhete juhtimine ja teenuste toimuvad suured muutused ja juht uusi teenuseid ja protsesse. Tervis äri on suur ülemaailmne ärivõimalus sõidu tulevase majanduskasvu ja riigi jõukust.... [-]

Soome Helsinki
August 2019
Inglise
Päevane õpe
18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles