Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Instrumentaalmuusika siin!

Magistrikraad on magistrikraad, mis antakse õpilastele, kes täidavad intensiivset õppekava, mis kestab tavaliselt üks kuni kolm aastat. Tüüpiline magistriõppe programm võimaldab õpilastel süvendada oma teadmisi valitud eriala, parandades nende karjäärivõimalusi.

Mis on muusikainstrumentide magister? See aste valmistab ette õpilasi karjääriks professionaalsete muusikute või instrumendi õpetajatega, kombineerides praktilisi kogemusi teoreetiliste teadmistega. Kandidaatidel on üldiselt võimalus harjutada auditeerimisi, kasutades selleks spetsiaalseid mängurežiime ja esitusi. Paljud programmid võivad lubada õpilastel uurida žanri, stiili ja muusika ajalugu, et suurendada nende üldteadmisi.

See kraadi programm võib aidata muusikatel täiustada oma oskusi esinejatena, suurendada nende praktilisi kogemusi ja ümardada oma teadmisi muusikateooria kohta. Selline kõrgharidus võib anda lõpetajale edu ka siis, kui nad otsivad töökohti kas hariduses või meelelahutuses.

Kapteni teenimise kulud muusikainstrumentides põhinevad suuresti õppeasutuses, kus õpilased osalevad. Õppekava struktuur ja pikkus võivad samuti mõjutada lõplikku hinda. Sellest hoolimata võivad õpilased soovida otseselt konsulteerida mis tahes asutusega, et nad võivad osaleda, et määrata, mis selle kraadi maksab.

Lõpetajad, kes on selle kraadi saanud, on kõrgelt kvalifitseeritud karjääri jätkamiseks muusikutega. Nad võivad ühineda olemasolevate ansamblitega või moodustada oma tulemusgrupid. Mõned magistriprogrammid muusikainstrumentide õppekavades rõhutavad ettevõtlusoskusi, mis võivad anda lõpetajale võimaluse jätkata soolopereid ja tõhusalt juhtida oma karjääri. Professionaalse muusika või instrumendiõpetaja karjäär võib olla ka võimalus lõpetanutele, kellele meeldib teistega tihedat koostööd teha.

Inimesed, kes kaaluvad seda kraadi, võivad olla üllatunud, et nad saavad teada, et seda pakutakse internetis. See valik võib aidata ülikoolikandidaatitel säästa elamiskulusid ja vältida nende olemasolevate töökohtade või kohustuste häireid. Olemasolevate kraadiprogrammide uurimine on lihtne. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Instrumentaalmuusika

Charles University Faculty of Education

Magistriõppes õpetatud põhiteadmised tuginevad eelnevale BA õppekavale ning koosnevad sümbiootiliselt omavahel seotud lingvistilistest, kirjanduslikest ja didaktilistest ... [+]

Muusika

Eesmärk on koolitada koolilõpetajat, kes on võimeline õpetama muusikat igasugustes koolides ja klassides. Uuring on seotud eelmise bakalaureuseõppega, keskendudes eriliste muusikaliste teadmiste ja oskuste omandamisele. Magistrikraad keskendub koostööle pedagoogiliste ja psühholoogiliste ainetega ning praktikaga põhi- ja keskkoolides muusikapedagoogiliste oskuste arendamiseks. Teemad arvestavad magistrikraadi pedagoogilist orientatsiooni.

Vaadake uuringukava http://studium.pedf.cuni.cz/karolinka/

Vahend

Eesmärk on koolitada koolilõpetajat, kes on võimeline õpetama instrumentide mängimist (klaverit või viiulit) erinevates muusikakoolides. Uuring on seotud eelmise bakalaureuseõppega, keskendudes eriliste muusikaliste teadmiste ja oskuste omandamisele. Magistrikraad keskendub koostööle pedagoogiliste ja psühholoogiliste ainetega ning praktikaga põhi- ja keskkoolides muusikapedagoogiliste oskuste arendamiseks. Teemad arvestavad magistrikraadi pedagoogilist orientatsiooni.... [-]

Tšehhi Prague
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The Royal Danish Academy of Music

Hariduse klassikaline muusika, mille eesmärk suunas karjääri professionaalne muusik / laulja või ametialane instrumentaalmuusika / hääl õpetaja ... ... [+]

Master of Music - Instrumental / Voice

Hariduse klassikaline muusika, mille eesmärk suunas karjääri professionaalne muusik / laulja või ametialane instrumentaalmuusika / hääl õpetaja.

Nimi: Master of Music - Instrumental / Voice Tüüp: Master Pikkus: 2 aastat Euroopa üleandmise krediiti: 120 EAP Keel: English

Seal on 5 erinevat read:

Orkester Klaver Akordion Kitarr Hääl

Õppetöö erineb soolo lugu, loenguid ja klassiruumis toimuvat õpet. Lisaks on meistriklasse, kammermuusika ja teiste konkreetsete teemade kohta erinevates ridades.

Lõpetamist magistrikraadi programmi annab tiitli Master of music.

Riiki sisenemise nõuded

Tuleb tunnistada, et magistrantuuris peate bakalaureuse kraadi Music Academy, konservatooriumi või sarnane ja osaleda esinemisproov. Võtke õppeasutus, mille soovite taotleda üksikasjalikku teavet sisenemise nõuded ja nõutavad inglise keele taset. Et teada saada, kuidas saad oma välismaa sertifikaat hinnata tunnustamise siin Taanis, vaata Taani Agency for International Education.... [-]

Taani Copenhagen
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles